Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unblock]Sasha_Brown

• Please log in to reply
5 replies to this topic

k.sasha 0 03/01/2010 - 22:25

k.sasha
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sasha_Brown

Administrator/moduł nadający karę: Styper (Bart Styper)

Powód kary: Blokada /q podczas akcji RP - wyjasnienia na forum. 19/11/2009, 17:55

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Gdy grałem na postaci wyjechałem policji na czerwonym zaczeli mnie ganiać a mi się klawiatura pokopała i miałem na klawiszu numer 4 kierunek w prawo a na 5 /q i mi niestety się wyłączyło gdy weszłem nie wiedziałem jakie id mają policjanci i nie mogłem napisać abyśmy kontynuowali więc normalnie grałem i po jakiejś minucie po wejściu blokada na postać bardzo proszę o un blocka ponieważ to był po prostu błąd.

FRANK jak możesz to nie zamykaj tematu, i proszę o wypowiedzenie się nie tylko CB.
  • Back to top
    • 0

Styper152 04/01/2010 - 15:36

Styper
  • Gracz
Kto normalny daje sobie w keybindzie /q? Jestem na nie.
  • Back to top
    • 0

k.sasha 0 04/01/2010 - 18:12

k.sasha
  • Zbanowani
Ponieważ moja siostra wchodzi na komputer często i nie chce mi się wkółko wpisywać bo wystarcy że nacisne 5 i jej zchodze.
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 04/01/2010 - 18:48

Mateusz Lis.
  • Gracz

weszłem

Słucham?! Każdy się może pomylić no ale pisz normalnie proszę. Sprawdzaj zawsze 2 razy to co napisałeś.

A poza tym to...

Kto normalny daje sobie w keybindzie /q?

Ten twój wykręt coś mi się nie podoba. Kończ grę klikając /q tylko podczas uzasadnionych sytuacji OOC. W taki sposób jaki teraz postąpiłeś psujesz grę innym.

Nie kłam na nastęny raz "Ponieważ moja siostra wchodzi na komputer często i nie chce mi się wkółko wpisywać bo wystarcy że nacisne 5 i jej zchodze." bo "/q" to chyba najkrótsza komenda jaka może być. Jedna sekunda Cię nie zbawi. Ja jestem za UnBanem, widać, że jest nowy i może jeszcze popełniać błędy w grze RP. Mam nadzieje, że ktoś będzie mu pomagał jeżeli ładniej poprosi. Przyznaj się, że zrobiłeś to specjalnie, bo inaczej będe negatywnie nastawiony do twojeo UnBlocka. :)
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 04/01/2010 - 19:19

HazeBhoy
  • Gracz

Kto normalny daje sobie w keybindzie /q? Jestem na nie.

• Back to top
    • 0

skb5267 04/01/2010 - 20:11

skb
  • Gracz
Zostajesz zbanowany za ciągłe składanie apelacji.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic