Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock/Prowadzenie pojazdów]Brad Lee

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radziu23 03/01/2010 - 17:12

Radziu
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Brad Lee
Administrator/moduł nadający karę: NumLock
Powód kary: Użycie komendy /v przed PiDi.
Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc.. jak pisałem w odrzuconej wcześniej apelacji mój wybryk spowodowany był nerwami wywołanymi przez dwóch policjantów.. Było to głupie i żałosne, tym bardziej ze blokada nie miała kosztować więcej jak 500$, czyli prawie nic. Dlatego też kara była słuszna. Niestety moja postać to głównie postać ściganta.. Blokada możliwości prowadzenia pojazdów to dla mnie tak jak blokada konta.. na server od momentu nadania kary prawie nie wchodzę.. Po prostu nie mam po co.. Jedynie imprezy i inne eventy nie wymagające auta mnie przyciągają..
Więc, mimo iż kara została nałożona 31.12.2009 o godzinie 12 z minutami, czyli niecałe 4 doby temu, postanowiłem napisać tą aplikację. Kara wystarczająco dała mi w kość, i dała do myślenia..

Przepraszam za swoje zachowanie, i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby jaką jest zdjęcie blokady prowadzenia pojazdów.

Pozdrawiam, Radziu.
  • Do góry
    • 0

#2 Bula11 03/01/2010 - 17:16

Bula
  • Gracz
Ehh bez Radzia.. to połowy rzeczy nie robimy.. które chcemy z organizować.. jestem i proszę o unblocka..
  • Do góry
    • 0

#3 dogulaz 246 03/01/2010 - 18:02

dogulaz
  • Świeżak

Ehh bez Radzia.. to połowy rzeczy nie robimy.. które chcemy z organizować.. jestem i proszę o unblocka..

Prawda.

Dodam też iż Radek ukazał skruchę i da mu to do myślenia. Po jego wypowiedzi można zobaczyć, że jest mu szkoda. Jest także ścigantem, więc jakoś mu to przeszkadza, nie może uczestniczyć w życiu organizacji.
  • Do góry
    • 0

#4 Carlo335 03/01/2010 - 19:05

Carlo
  • Gracz

Prawda.

Dodam też iż Radek ukazał skruchę i da mu to do myślenia. Po jego wypowiedzi można zobaczyć, że jest mu szkoda. Jest także ścigantem, więc jakoś mu to przeszkadza, nie może uczestniczyć w życiu organizacji.

Zgadzam się z obydwoma kolegami. Radziu ma świetne RP, znam go jeszcze z początku SF. Każdemu się zdarzy się zezłościć i nawet zachowanie tego policjanta też nie było do końca fair. Należy do organizacji ścigantów i auto jest mu wręcz niezbędne. Jako kolega Radka z IC jak i OOC proszę administracje o wyrozumiałość.
  • Do góry
    • 0

#5 Plajzer96 1 03/01/2010 - 19:48

Plajzer96
  • Zbanowani
Ja też jestem za unblockiem. Radziu ma dobre RP i gdyby policja zagrała fer, to i on.
  • Do góry
    • 0

#6 Roth817 04/01/2010 - 08:02

Roth
  • Gracz
Znam Brad IC i uważam, że powinien dostać UnBlock, iż gra już od dawna i umie grać RP. Tylko teraz popełnił błąd.
  • Do góry
    • 0

#7 Radziu23 04/01/2010 - 17:37

Radziu
  • Gracz

iż gra już od dawna

Heh, fakt, aż od początków V2, wtedy jako fryzjer. :)
Minęło już prawie 5 dób. Ponawiam prośbę o unblock pojazdów.
  • Do góry
    • 0

#8 Kali71 04/01/2010 - 17:42

Kali
  • Gracz
Dobry gracz, gram z nim bardzo długo i miło mi się z nim gra. Sądzę że jak dostanie ostatnią szanse to już nigdy nie popełni tego błędu.
  • Do góry
    • 0

#9 Radziu23 04/01/2010 - 17:46

Radziu
  • Gracz
Cześć z was wypowiada się jak by to była blokada konta, a to przecież blokada pojazdów. ;p Tak uświadamiam tylko, no i oczywiście wielkie dzięki za poparcie. :)
  • Do góry
    • 0

#10 skb5247 04/01/2010 - 20:50

skb
  • Gracz
Blokada zostanie zdjęta za trzy tygodnie, licząc od dnia nałożenia blokady.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych