Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBLOCK na czat ooc] Ceasare Willis

• Please log in to reply
No replies to this topic

Krump 181 03/01/2010 - 15:25

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Niob.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż była to sprawa związana z tym ze przed świętami przed wyjściem zrespawowałem auto i policjant mi napisał, że chciał mi założyć blokadę, a ja wtedy byłem na drugim końcu miasta i nie wiedziałem o tym. Za to dostałem block na prowadzenie pojazdów od Miśka ale już mi go zdjęto. Lecz zaraz po otrzymaniu block'a próbowałem Miśkowi wyjaśnić, że mnie przy tym nie było i nie wiedziałem o tym że chcą mi założyć blokadę i że postąpił zbyt pochopnie nie wysłuchując mojej wersji, bo wtedy bym może dostał tylko AJ. Misiek mi odpisał żeby do niego nie pisał, bo z Nobami nie będzie gadał czy coś takiego, a ponieważ to obraza (może nie duża ale jednak), to mu napisałem, że wszyscy mówili ze jest spoko, ale tak naprawdę jest inaczej i będzie co opowiadać na pawno.pl (strona dla programistów w .pwn), po czym dostałem block'a na czat OOC z taki oto tytułem. Było to już dawno 19/12/2009, 22:55 i sądzę ze już dużo wycierpiałem, bo co chwila ktoś do mnie pisze OOC, a ja nie mogę odpisać, co często powoduje nieporozumienia, dlatego proszę o zdjęcie tego BLOCK'a. Wiem że blok nie w połowie był niesłuszny, a w połowie słuszny, dlatego za tą słuszną cześć przepraszam i obiecuję ze to się już nie powtórzy.

Serdecznie pozdrawiam administrację, gracz KRUMP

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic