Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unban]misczunio

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 damianmks0 01/01/2010 - 22:56

damianmks
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Chinatsu Mayuzumi

Administrator/moduł nadający karę: system

Powód kary: TP do pojazdu (przynajmniej tak mi się wydaję)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Szedłem sobie koło stacji idlewood a dokładnie chciałem sobie skrócić drogę przez trawnik, przez przypadek nacisnąłem G zamiast T(chciałem otworzyć czat) siadłem na motor nagle pojawiło mi się Server closed the connetnion.(i żeby nie było wcześniej napisałem /p podnieś bo wyświetliło mi się, że coś leżało na trawie)Zaznaczę, że dzisiaj drugi raz dostałem bana z winy systemu.
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 kubus96 51 01/01/2010 - 22:58

kubus96
  • Świeżak
Jestem przeciw unbanowi. Owy gracz nie reagowal na uderzenia palka, piesciami i 2 strzaly z paralizatora. Gdy medyk dal /me wsadza Chinatsu do karetki, zaczal uciekac. Wczesciej chyba sie bil, bo mial BW, pewnie tez cos robil non rp.

A na owym SS'ie siedzi na moim motorze i chcial cos z niego ukrasc!! -.- To moj motor, tam go zaparkowalem i zamknalem. Pewnie dawal "g" i /p podnies...

@Down
No wlasnie. Swiadkami sa Jan Nowak, Joseph Williams, Matrtin Simmons, John Valentine, Matthew jakis tam (medyk) i jeszcze jakis japonczyk.
  • Do góry
    • 0

#3 Jen165 01/01/2010 - 23:00

Jen
  • Gracz

Jestem przeciw unbanowi. Owy gracz nie reagowal na uderzenia palka, piesciami i 2 strzaly z paralizatora. Gdy medyk dal /me wsadza Chinatsu do karetki, zaczal uciekac. Wczesciej chyba sie bil, bo mial BW, pewnie tez cos robil non rp.

A na owym SS'ie siedzi na moim motorze i chcial cos z niego ukrasc!! -.- To moj motor, tam go zaparkowalem i zamknalem. Pewnie dawaj "g" i /p podnies...

Zgadzam się. Dokładnie tak było jak powiedział Kubus.
  • Do góry
    • 0

#4 damianmks0 01/01/2010 - 23:08

damianmks
  • Świeżak
Po pierwsze jak mnie goniliście nie trafił mnie nikt Paralizatorem, ani pałką, ani pięścią. Mieliście chyba jakieś lagi. Nie jestem jakimś noobem co lata do każdego pojazdu i wpisuje /p podnieś.
  • Do góry
    • 0

#5 kubus96 51 01/01/2010 - 23:10

kubus96
  • Świeżak

Po pierwsze jak mnie goniliście nie trafił mnie nikt Paralizatorem, ani pałką, ani pięścią. Mieliście chyba jakieś lagi. Nie jestem jakimś noobem co lata do każdego pojazdu i wpisuje /p podnieś.

Mamy swiadkow, ze bylo inaczej. Jesli nie latasz do kazdego pojazdu, to po co siedziales na moim motorze?

@Down
Nie klam. Gonilismy cie dlugo i nie mogles nie zauwazyc, ze ktos cie bije piescmi i palka. Klamiesz i tyle. Dziekuje, juz nic nie pisze.
  • Do góry
    • 0

#6 damianmks0 01/01/2010 - 23:13

damianmks
  • Świeżak
Jak biegłem nikt mnie nie uderzył. Jakieś straszne lagi musieliście mieć. przeczytaj dokładnie. Chciałem wcisnąć T aby otworzyć okienko czatu
  • Do góry
    • 0

#7 ComiC0 01/01/2010 - 23:18

ComiC
  • Gracz
[quote name='misczunio]chciałem sobie skrócić drogę przez trawnik' date='[/quote']
Według mnie specjalnie podszedłeś do motoru aby wpisać /p podnies, bo krzaki kończą się dopiero przy wejściu do Alhambry, a skakanie przez krzaki jeszcze takie wysokie to głupota jak nic pokaleczysz się dokładnie.

@up Coś w te lagi nie wierze. Jak by mieli lagi to by raczej w ogóle Cię nie dogonili.
  • Do góry
    • 0

#8 damianmks0 01/01/2010 - 23:33

damianmks
  • Świeżak
Jak ja biegłem w stronę Comercian(?). Właśnie u mnie tak było biegnę, są przy mnie nagle się odwracam a oni są nie wiadomo gdzie.
  • Do góry
    • 0

#9 kubus96 51 01/01/2010 - 23:49

kubus96
  • Świeżak

Jak ja biegłem w stronę Comercian(?). Właśnie u mnie tak było biegnę, są przy mnie nagle się odwracam a oni są nie wiadomo gdzie.

Bo nie bede gonil kogos na daremno, jesli nie reaguje na uderzenia i paralizator.
  • Do góry
    • 0

#10 damianmks0 01/01/2010 - 23:51

damianmks
  • Świeżak
Nie dostałem paralizatorem. Jakbym dostał to bym od razu miał BW ponieważ nie miałem HP.
  • Do góry
    • 0

#11 Jen165 02/01/2010 - 00:06

Jen
  • Gracz
A czerwone hp to z dupy bylo. Przy skateparku dostalem crasha i sobie odpuscilem.
  • Do góry
    • 0

#12 damianmks0 02/01/2010 - 14:23

damianmks
  • Świeżak
Dobra nie rozmywajmy. Głos należy do administracji.
  • Do góry
    • 0

#13 * B M61463 02/01/2010 - 19:45

B M
  • Zarząd
W takim razie żegnamy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych