Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Paolo Gambiatti

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Ambroziak 35 01/01/2010 - 21:56

Ambroziak
  • Gracz
Piszę to za mojego znajomego, który ma zablokowane konto globalne.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paolo Gambiatti/choakeen

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: Obraza.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam wszystkich. Cała sytuacja zaistniała dosyć dawno, bowiem było to w sierpniu, przeszłego roku. Otóż jeżdżąc sobie po mieście z znajomymi, dostałem wiadomość na pagerze(pracowałem w sądzie), że na Area ...(lotniskowiec na Doherty w San Fierro) zostanie wydany wyrok śmierci. Nie czekając długo powiedziałem o tym kolegom i pojechaliśmy tam. Okazało się, że na miejscu było FBI, które zaczęło do nas strzelać - nie było nic zawarte, że nie można wchodzić na owy teren. Auto zaczęło się palić, wyskoczyłem z auta i zacząłem uciekać. Za kilka sekund dostałem bana od Pana Mickula, którego powodu nie jestem w stanie sobie przypomnieć, a nie mam dostępu do panelu. Ciśnienie mi podskoczyło i miałem bardzo wnerwiony, dwóch kolegów również dostało bana, lecz owe blokady zostały zdjęte. Mnie niestety poniosły nerwy, i obraziłem szanownego Pana Mickula na forum, o tym później. Bardzo przywiązałem się do owej postaci - Paolo'a i chciałbym ją kreować w Los Santos. W San Fierro nie przypominam sobie abym siedział kiedyś w AJ'ocie, dlatego jest to jednorazowa kara. Przez ten długi okres czasu przemyślałem swoje postępowanie i CHCIAŁBYM Z MIEJSCA OFICJALNIE PRZEPROSIĆ PANA MICKULA JAK I CAŁĄ ADMINISTRACJĘ za moje zachowanie i obiecać, iż tego tego typu postępowanie nigdy nie będzie miało miejsca. Tak jak wspominałem, postać Paola jest dosyć ciekawa i chciałbym dalej ją kreować. Uważam, że wniesie wiele dla dobra serwera. To tyle z mojej strony. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

((Przypominam, że piszę ten wątek za kolegę.))
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych