Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAJ] Sergei Dimitrov

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Source*0 01/01/2010 - 20:06

Source*
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sergei Dimitrov

Administrator/moduł nadający karę: http://h-rp.pl/user-405.html

Powód kary: Więc dostałem AJ'ota za spowodowanie wypadku. Oczywiście tego wypadku nie było, albo był lecz w nim nie uczestniczyłem. Miałem naparwdę dużego laga, około 500. Wiecie, mam radiówke.
Musiałem za niewinność przesiedzieć 30 min. Dobra, jakoś przesiedziałem. Pan GM ubzdurał sobie że go chciałem okłamać OOC. Niby napisałem na reporcie że pomylili moje ID. Oczywiście pisałem to do kolegi, myślałem że to była prawda bo dostałem AJota za to czego nie zrobiłem. Widać niechcący przed /w dałem /report. Działo to się tak szybko. Pisałem do tego pana, ten mnie ignorował. Nie no, to jest skandlal ! Wsadzić człowieka za niewinnośćna na 230 Minut ! Wiem że to nie jest 500 minut, jednak kurde. Coś nie tak ? Nie mam zamiaru siedzieć za niewinność tyle czasu. Dzisiaj mam waną akcję w mafi, a to co ? Ten pan uniemożliwił mi to dlatego że mu to się podobało.
Dostałem już 2 AJ'ota za niewinność, a chciałem mieć czyste logi. Proszę o szybką pomoc.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Na górze.

PS : Przepraszam, lekko puściły mi nerwy, ale nie lubię jak ktoś mnie osądza o to czego nie zrobiłem.
  • Do góry
    • 0

#2 bert1166 01/01/2010 - 20:19

bert
  • Gracz
Ja nadałem Ci tylko 40-minutowy AJ za olewanie sygnalizacji, jazdę pod prąd i przede wszystkim za niezwrócenie uwagi na wypadek (widziałem Twój czerwony nick oznaczający, ze ubyło Ci HP). Potem miałem komunikat, że uciekłeś z AJ. I rzeczywiście - stałeś pod hotelem. Chyba dostałeś crasha, albo dałeś /q - pojawiłeś się po chwili na serwerze (znów w AJ). Zacząłeś mi spamować na /w o swojej niewinności (były tam wulgaryzmy, ale rzadko robię SSy, więc powstrzymałem się). Kilka minut później pojawił się raport, że dostałeś AJ, bo ktoś pomylił ID. Teleportowałem się do wysyłającego raport i poprosiłem o SS (zamieszczam na dole). Napisałem o tym na konferencji GameMasterów, wyrzuciłem Cię z serwera, po czym szybki nadał Ci AJ z panelu administratora. Potem również spamowałeś mi na /w, ale zmuszony byłem opuścić serwer. Pisałeś też do innego GMa, który wyrzucił Cię za wulgaryzmy.

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#3 Source*0 01/01/2010 - 20:27

Source*
  • Gracz
1. Miałem laga i nie widziałem tego wypadku !
2. Napisałem do kolegi że dostałem AJ'ota za pomyłkę bo tak myślałem. Nie widziełem tego wypadku, nie wiem czemu uciekłem z Admin-Jaili, da się tak ?
3. Jechałem pod prad itp bo myślałem żę rozłączyło mnie z serwerem. (A tak naprawdę byłem w Ajocie, ale nie wiedziałem tego)
4. Czy Cholera to wulgaryzm ?

Ludzie, chcę tylko dowieść prawdy. Nie mam zamiaru przesiedzieć 200 za niewinność. Ten tekst był do kolegi, myślałem że to była jakaś pomyłka. I tak wogle, to było do mojego kolegi więc to mój interes.
  • Do góry
    • 0

#4 bert1166 01/01/2010 - 20:31

bert
  • Gracz

2. Napisałem do kolegi że dostałem AJ'ota za pomyłkę bo tak myślałem. Nie widziełem tego wypadku, nie wiem czemu uciekłem z Admin-Jaili, da się tak ?
3. Jechałem pod prad itp bo myślałem żę rozłączyło mnie z serwerem. (A tak naprawdę byłem w Ajocie, ale nie wiedziałem tego)

Ludzie, chcę tylko dowieść prawdy. Nie mam zamiaru przesiedzieć 200 za niewinność. Ten tekst był do kolegi, myślałem że to była jakaś pomyłka. I tak wogle, to było do mojego kolegi więc to mój interes.

1. Zaczerwienionego ekranu po stracie HP trudno nie zauważyć.
2. Da się, na cheatach (ale czasem zdarzają się bugi).
3. Pod prąd jechałeś jeszcze przed wsadzeniem Cię do AJ.
4. Lekki, ale "ja pie***ę" z pewnością nim jest.

Kolega wziął to poważniej, bo poprosił o unAJ z powodu pomyłki.
  • Do góry
    • 0

#5 Source*0 01/01/2010 - 20:35

Source*
  • Gracz

1. Zaczerwienionego ekranu po stracie HP trudno nie zauważyć.
2. Da się, na cheatach (ale czasem zdarzają się bugi).
3. Pod prąd jechałeś jeszcze przed wsadzeniem Cię do AJ.
4. Lekki, ale "ja pie***ę" z pewnością nim jest.

1. Nie miałem czerwonego ekranu.
2. Tak brawo. Sądzisz że mam czity ? Tak, dajcie mi jeszcze za to bana.
4. "ja pie***ę" Eee ? Nie napisałem tego.

Pięknie, kolejny raz widzę że nie ma sprawiedliwości na serwerze H-RP. Zajmijcie się odwalaczami, a nie niewinnymi ludzmi ! To że miałem laga i byłem uczestnikiem BUG'a nie świadczy że musze siedzieć 200 minut w AJocie, halo ?! Jeśli byłbym winny nawet nie zabierał bym się do pisania tej aplikacji. Staram się grać jak najwyżej RP, pomagam nowym graczom, a tu co ? Ehh.
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 01/01/2010 - 20:36

skb
  • Gracz
Nie, kara zwiększona.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych