Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban] patrykstudz

• Please log in to reply
1 reply to this topic

patrykstudz0 01/01/2010 - 19:38

patrykstudz
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto patrykstudz

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: http://h-rp.pl/thread-21904.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Od razu chce przeprosić całe PD ( za tą broń ) i administracje( za zmarnowanie przezemnie czasu ) za moje "głupie"( lepiej tego nie można określić ) zachowanie.
Popełniłem błąd, wchodząc do tego garażu nie miałem pojęcia że będę miał aż tak duże kłopoty przez to i jest to tak bardzo non-rp. Wiem, że zachowałem się bardzo non-rp, ale jak każdy człowiek robie błędy, które później musze naprawić. Uważam, że popełniłem błąd, ale to mnie czegoś nauczyło. Teraz wiem że nie warto jest grać non-rp dla jakiegoś przedmiotu typu samochód czy co innego, dopiero teraz pojąłem, że to nie to w tej rozgrywce jest najważniejsze, tylko uczciwa gra w której nikomu nie wadze, a sam sie dobrze bawie. Przyznaję się do błędu i proszę administracje o ostatnią szanse - możliwość założenia jednej postaci. Proszę o zamianę tego bana na karę AJ czy coś w tym stylu. Zależy mi na grze na tym serwerze, nigdzie nie gra mi sie tak dobrze jak tutaj. Jeszcze raz przepraszam wszystkich za moje zachowanie i po raz kolejny proszę o ostatnią szanse, zależy mi na tym.
  • Back to top
    • 0

skb5267 02/01/2010 - 15:23

skb
  • Gracz
Ban na ip.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic