Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Fernando Subaru

• Please log in to reply
3 replies to this topic

ComiC0 01/01/2010 - 17:02

ComiC
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Fernando Subaru

moduł nadający karę: System(AirBrake)

Powód kary: OZ 85.533782 FZ 92.398117; V -0.366971 -0.156546 -0.046915

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Jadę se do miasta z domu, jestem blisko głównej drogi Vinewood i Ban.

Screen: Posted Image
  • Back to top
    • 0

B M62154 01/01/2010 - 17:44

B M
  • Zarząd
Podskoczyłeś na 10m.
Powiesz prawdę, czy odrzucamy?
  • Back to top
    • 0

ComiC0 01/01/2010 - 17:47

ComiC
  • Gracz
Na prawdę nie użyłem żadnego wspomagacza. Nie chcę stracić możliwości gry na tym serwerze a te moje godziny przegrane stracić na marne.

//edit:
O ile dobrze wiem to aby skoczyć na s0b*** należy włączyć Air Brake i nacisnąć strzałkę w górę. U mnie na ustawieniach strzałka w górę podnosi kamerę, więc nawet jeśli bym cheatował, to nie był bym na tyle głupi, wiedząc że włączony jest Anty Cheat podnosił się do góry na 10 metrów.

//edit2:
Teraz zainstalowałem S0b*** i na DM po klikałem różne przyciski, owszem na którymś jest wystrzelenie w górę i kręcenie się samochodu, lecz jeżeli tak bym się przypadkowo wystrzelił wylądował bym prosto na drogę nie uszkadzając samochodu w stopniu wyższym do jakiegoś dymu?
  • Back to top
    • 0

Złotówiarz 21 03/01/2010 - 11:36

Złotówiarz
  • Gracz
Ja też dostałem Bana w tym samym miejscu, też nie używałem s0b****, i tu dodam że nigdy... Możliwe że to miejsce jest zbugowane, z tym że ja jestem dalej gdyż nim zauważyłem że mam bana minęła sekunda lub 2, myślę że administracja powinna sprawdzić to miejsce, dostałem w tym samym, moim zdaniem to nie przypadek... jestem za UnBanem
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic