Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [UnBlock]John_Rozquez

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

3ciW85 24/06/2009 - 20:15

3ciW
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: John Rozquez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Widnieje na screenie.
Powód uznany przez administratora: Według administratora skok z bloku powinien zakończyć się CK.
Wyjaśnienie poszkodowanego: No to było tak, skoczyłem z ottos autos(dach) i spadłem na Vana zostało mi około 20hp po skoku i jakiś admin dał mi BW ja do niego że dlaczego dał BW (na /b pisałem) a on że mogę napisać reporta no więc pisze na /a że proszę o unbw a tu admin dał mi bloka i powiedział że taki skok z budynku powinien skończyć się CK, dodam do tego że za mną i przedemną skoczyło parę osób i tylko mi się dostało BW i blocka(Ile to razy w RL ktoś skoczył z okna/budynku i przeżył) prosił bym o unBlocka. Dziękuje ;)
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:http://img151.imageshack.us/img151/4103/ehhq.png

EDIT-Więc jaki werdykt administracji? :P bo już się nie cierpliwie xD, może nie potrzebnie skoczyłem xD a dodam że postać IC po skoku mogła być w takim szoku że wstała i dla tego szła dalej.
  • Back to top
    • 0

Ganges 65 24/06/2009 - 20:34

Ganges
  • Gracz
Co wam wogle odbija z tym skakaniem? W Fort Carson to rozumiem, ale w SF? /oh ..
  • Back to top
    • 0

3ciW85 24/06/2009 - 21:06

3ciW
  • Świeżak
A może moja postać IC była zanarkotyzowana i chciała skoczyć z budynku?
  • Back to top
    • 0

Jon Lajoie 8 24/06/2009 - 21:07

Jon Lajoie
  • Gracz
Powinieneś połamać sobie co najmniej nogi, a widzę na /b potem skoczę sobie jeszcze raz, to totalne non-rp ( zostało ci 20hp ) i jeszcze z pretensjami spamujesz na /a. Block słuszny jak najbardziej.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 24/06/2009 - 21:23

Grypa
  • Świeżak
Mysle, ze nalezy dac szanse johnowi. Z reszta to jest tylko 2/3 pietro i takie cos predzej skonczy sie zlamaniem nogi niz smiercia. Co innego jest skoczyc z dachu san news.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 25/06/2009 - 02:48

Paweł Chonchera
  • Gracz
Odblokowany, ostatni raz widze takie wyskoki z dachu.
Następnym razem będą się kończyć blokadami na konto.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic