Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Masao

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Marvel169 0 01/01/2010 - 11:33

Marvel169
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie postacie + Globalne Masao

Administrator/moduł nadający karę: NumLock

Powód kary: Skarga na forum - http://h-rp.pl/threa...ighlight=Miguel

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Odnoszę się do niesłusznej skargi na mnie, która miała już miejsce jakieś półtorej miesiąca temu. Ja wraz z Martinem wjeżdżamy do garażu 'What'a ?'
Chcieliśmy pogadać co robią na naszym terenie, ale nagle jeden wyciąga baseballa, no to ja wyciągnąłem Deagla w razie, jakiś nieprzyjemności. Do garażu wjeżdża szybko czarne Buffalo kierowca, szybkim ruchem wychodzi z pojazdu nawet nie zamykając drzwi ( wiedział co się szykuje ? ) Ja, trzymając broń w ręce zostałem zaatakowany od tyłu pięściami ! Przez Matta, kierowca Buffalo okazał się być policjantem skorumpowanym i wyciągną Deagla po czym zaczął do Nas strzelać, Uniknąłem strzałów i postrzeliłem policjanta, po czym dostał freeza ( animkę ) Dalej próbowałem dogonić Matta, który biegał po garażu, jak poczepany... Ale nagle co ?! - Kulka w moje plecy od Pana policjanta, dobili Mnie, no to już była lekka przesada - Policjant trzymający z gangiem, po dostaniu ode-Mnie kulki wstał po kilkunastu sekundach i dalej strzelał, pomyślałem że to jest zabicie w sposób non-rp. Oczywiście tradycyjnie, dostaję wiadomość na pw - "Oddaj Deagla !!" Tłumaczę mu, że zostałem zabity niezgodnie z zasadami, to ten wzywa Sebe, potem GameMastera, który wysłuchał tylko wersji Matta, a potem kazał milczeć na ooc, bo inaczej AdminJail, chciałem Mu wytłumaczyć jak było, ale nie ! AJ to AJ. Następnego dnia ujrzałem skargę na forum, lecz czuję że NumLock nawet nie zwrócił uwagi na moją wypowiedź. Od blokady całego konta jest jakieś 40 dni. Posiadam logi z przeszłości gdzie nazbierało się AdminJaila i teraz to jest wykorzystywane do współczesnej gry, proszę o szansę którą niektórzy tutaj dostają.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych