Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UNBLOCK] Max_Hawk

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Max_Hawk 23 24/06/2009 - 20:05

Max_Hawk
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Max_Hawk
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Rick_Poey
Powód uznany przez administratora:"Głupi nie jestem a i bym się kłócił Mister płaczek.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Dobra więc tak zaczęło się od tego, że pojechałem do bazy wojskowej w San Fierro stałem tam i driftowałem. Patrze podjeżdża Natalie_Smith (policjantka) więc odjeżdżam, przy bramie spotykam policjanta Ryan_Black (chyba on). Pytam się sam siebie jak on się tu znalazł, przecież Natalie_Smith nie dzwoniła na policje. Jadę dalej ona cały czas jedzie i cały czas na/ro im spamuje gdzie jestem, do tego ścina lampy ale już nie będę raportował. Pobawię się z nią, a ona jedzie za mną. I skąd Ryan_black wiedział, że zielone Elegy pod Hotelem Downtown jest moje jak mam czarne.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Mam ss'y i świadka OOC, który tu gra i widział całe zajście.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bardzo proszę o UNBLOCKA bardzo mi na tym koncie zależy mam przegrane sporo godzin dobrze się bawiąc z innymi ludźmi na serwerze. ;) i nie chciałbym stracić tego konta.
  • Do góry
    • 0

#2 Rolas 313 25/06/2009 - 10:44

Rolas
  • Gracz
Nie dodałeś, że dałeś /q podczas akcji RP? hy
  • Do góry
    • 0

#3 TeRrOr 54 25/06/2009 - 12:06

TeRrOr
  • Gracz
To nie jego pierwszy popis ale nie chce dokładać...
Jestem na "nie".
  • Do góry
    • 0

#4 Abuk45 25/06/2009 - 13:59

Abuk
  • Gracz
"Jadę dalej ona cały czas jedzie i cały czas na/ro im spamuje gdzie jestem"
Skąd niby wiesz ? Masz dostęp do naszego /ro ?
Nie, więc nie posądzaj kogoś o coś czego prawdopodobnie nie robi a Ty nie massz na to dowodów.
W dodatku dałeś /q podczas akcji.
Jestem na "nie"

PS: To nie Twój wybryk, cały czas prowokujesz PD i robisz wszystko, ponieważ zostałeś wyrzucony z tej frakcji.
  • Do góry
    • 0

#5 Banana 4 25/06/2009 - 14:16

Banana
  • Świeżak
Proszę o pozostawienie tego blocka, block jest słuszny, nie raz mnie zbluzgałeś. Prosze kolejny raz nie dawac mu un blocka ! ;D
  • Do góry
    • 0

#6 Seba30 25/06/2009 - 15:21

Seba
  • Gracz
Block.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych