Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock] Doreen Garvey

• Please log in to reply
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pedriux 1162 01/01/2010 - 02:13

Pedriux
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Doreen Garvey
Administrator/moduł nadający karę:
Skarga, http://h-rp.pl/thread-21598.html
Powód kary:
Brak.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc zapewne otrzymałem blokadę z powodu owej skargi na mnie http://h-rp.pl/thread-21598.html,

Imię i nazwisko oskarżonego: Doreen Garvey.
Imię i nazwisko oskarżającego: Frank Mancanno i LSPD.
Opis sytuacji: Człowiek moim zdaniem w ogóle nie nadający się do funckji jaką prowadzi. Sytuacja była następująca. On wraz z Panem Calvin Compton, siedzą w celi to wyjaśnienia sprawy, prowadzonej przeze mnie. Pewnego razu, postanowiłem przesłuchać ich obywdu pokolei, wraz z moim kolegą Stanley'em Barston'em. Kiedy zabraliśmy Pana Calvina, aby go przesłuchać do osobnego pokoi, zamkniętego. Daleko od celi. Panowie zachowywali się jak ostatni idioci, banda dzieciaków - w ogóle nie stworzeni do tej gry. Krzyczeli do siebie cela-pokój przesłuchań. Jakieś głupie żarty, zero realizmu. Zero gry, zaczepkiOOC.

Jednakże pragnę zauważyć, że na podanych screenach nie żadnych "Zaczepek" niby moich na OOC, ani żadnej gry OOC. Pragnę też zauważyć, ze mnie tam w ogóle nie widać - więc skąd określenie "Zero gry". Irytuje mnie to, że policjant nie wpisałem żadnego /do, że pokój jest dźwiękoszczelny ani nic - więc skąd mogłem wiedzieć? Po prostu pan składający skargę przedstawił jak dla mnie śmieszne dowody - w ogóle ich nie ma to jest dziwne jak dla mnie.

Daleko od celi. Panowie zachowywali się jak ostatni idioci, banda dzieciaków

http://img195.imageshack.us/img195/1473/samp114b.png

Poza tym na tym SS'ie widać nawet jak "mówię" a nie krzyczę. I było to nawet tam widać, czyli słychać. Jak już kiedyś czytałem tutaj. To co słychać systemowo, słychać IC - to co masz w przedmiotach masz IC, itd.

Widzę Cię pierwszy raz tutaj a już nazywasz mnie idiotą? Mając 14 lat, nazywasz mnie dzieckiem. HA! Dla mnie jest to obraza OOC i nie rozumiem dlaczego zostało to zignorowane przez NumLock'a.

osobnego pokoi, zamkniętego.

Zauważmy, że w tym pokoju nie było drzwi. Więc skąd ktoś w ogóle miał wiedzieć, że były zamknięte. Skoro podczas przesłuchania policjanci bez /me i /do wchodzili sobie do niego i wychodzili a wy nic? To jakiś żart, czy co?
W ogóle nie wiem czy ja mam być jakimś magikiem? Skąd mogłem wiedzieć, że tam są drzwi i, że pokój jest dźwiękoszczelny? No bez kitu, prosze. Policja ma nikłe RP i obraża innych...

Krzyczeli do siebie cela-pokój przesłuchań.

Już nie można grać/krzyczeć IC bo są za to bloki? No chyba jaja jakieś.

Uważam, że ta skarga była niesłuszna i idiotyczna, pan oskarżający, obraził moją osobę OOC i proszę administrację aby coś z tym zrobiła.
Zaraz po tej skardze złożyłem skargę na PD, no szkoda - zrobiłem to pod wpływem zdenerwowania, emocji - każdy tak czasem ma gdy dostaje blokadę postaci za grę IC.

Proszę o unblock postaci, ponieważ według mnie jak już wyżej wyjaśniłem jest to dla mnie jakimś żartem. Za krzyczenie IC teraz są blokady konta?

Czemu administracja nie patrzy na screeny tylko na datę i wymiguje się ogólnie tym, że są niby przeterminowane. hah...

Dziękuje i pozdrawiam. Proszę o dogłębne rozpatrzenie skargi i
przeanalizowanie.

Jeżeli już miałbym otrzymać za to karę to na pewno miałby być to ajot.
Choć był by nie słuszny, bo za grę IC i nie douczenie gry RP policjantów się blokady nie daje.
  • Do góry
    • 0

#2 Sean_Gregg 10 01/01/2010 - 02:20

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Jestem za unblokiem, jak dla mnie to jest błachy powód na blocka, a Doreen to dobry gracz.

Ten block jest za krzyczenie? :P Moim zdaniem, tutaj nie ma żadnej winy Doreena, dlaczego oni nie dali /do Drzwi są zamknięte, a pokój dźwiękoszczelny?
  • Do góry
    • 0

#3 3ciW85 01/01/2010 - 02:24

3ciW
  • Świeżak
Strasznie nobił, taka prawda. Te ciągłe napady na posterunek. Wydaje mi się, że po blokadzie konta zrozumiał co zrobił i jak nas denerwował. Każdy może otrzymać tą drugą szansę, jestem na tak.
  • Do góry
    • 0

#4 Gapis 533 01/01/2010 - 02:45

Gapis
  • Gracz
Na nie, przykro mi. Sądzę że tacy gracze się już nie zmienią.
  • Do góry
    • 0

#5 Pedriux 1162 01/01/2010 - 02:49

Pedriux
  • Gracz
Gapis, no sorry. Kolego ale ty też nieźle odwaliłeś np. z tym tematem na HRP, nazwali go najbardziej tajemniczym :P. Powiedź mi i podaj twardy dowód co masz do mnie i co jest złego w mojej grze. Dla mnie to policja zagrała nonrp nie ukazując mi niczego. Przeczytaj dokładnie moją prośbę o unblocka a przekonasz się, że to właśnie wy jesteście zepsuci i tak zapatrzeni w siebie, że nie interesuje was nic poza wami. Macie skrypt pod dupą i wykorzystujecie go jak tylko możecie i taka prawda. Poza tym przeczytałbyś moją prośbę.
  • Do góry
    • 0

#6 Gapis 533 01/01/2010 - 03:07

Gapis
  • Gracz
10x napisałeś żebym przeczytał twoją prośbę. i to zrobiłem.

Nie mamy skryptu pod dupą, i to że mamy komendę /aresztuj cię boli?

Dobrze wiemy obaj że bez /kajdanki dałbyś /me wyrywa się i uciekł w długą.

Twoje rp - Drzesz się na komisariacie przez 30minut, wchodzi szeryf po narkotykach i strzela ci w kolano. a ty? chwytasz się, owszem, ale nie odczuwasz wiekszego bólu i drzesz się dalej.
Dostajesz tazerem - "/k WEST SIDE" x 10
Widzisz patrol policyjny - JP 100proc/HWPD i a jak śmialiby wystawić ci mandat lub cię zatrzymać, wyciągasz broń i strzelasz.

Nie mówiąc już o tym że chyba nawet śpisz w bandanie aby broń boże nikt cię nie rozpoznał.

Twierdzisz że nie ma podstaw? była sprawa [002] - wasza, do wglądu publicznego, po otrzymaniu przez waszą czwórkę blocka, mogliście zobaczyć jak CIU pracuje.
  • Do góry
    • 0

#7 Pedriux 1162 01/01/2010 - 03:32

Pedriux
  • Gracz

Widzisz patrol policyjny - JP 100proc/HWPD i a jak śmialiby wystawić ci mandat lub cię zatrzymać, wyciągasz broń i strzelasz.

Przynajmniej już byś nie zmyślał :P Nie jestem taki jak ty i nie wysiadam z jednoosobowego patrolu i nie kozacze do 10 gangsterów...

Dostajesz tazerem - "/k WEST SIDE" x 10

Pokaż mi gdzie tak krzyczałem po strzale z tazera.

Twoje rp - Drzesz się na komisariacie przez 30minut, wchodzi szeryf po narkotykach i strzela ci w kolano. a ty? chwytasz się, owszem, ale nie odczuwasz wiekszego bólu i drzesz się dalej.

Ha! Na pewno nie przez 30 minut, chyba, że zegarek Ci psuje. Poza tym osoba postrzelona zazwyczaj drze się wniebogłosy jak to boli więc o co Ci chodzi?

Nie mamy skryptu pod dupą, i to że mamy komendę /aresztuj cię boli?

Nie macie? A wysiadanie z auta w ułamek sekundy w tym samym czasie wyciągając paralizator z pupy i nie celując, freezować gracza po czym skuwać go kajdankami z pupy? Dałem SS na wasze super RP w mojej skardze.

Co ja tu mogę powiedzieć? Administracja według mnie się mną nie zainteresuje i odrzuci moje podanie. Ja sądzę, że kara była niesłuszna. Bo na podanych SS'ach nic nie było, same oszczerstwa i zmyślone bajeczki. Wiem, że wypowiadam się w taki sposób jaki tylko umiem ale naprawdę zależy mi bo nic wielkiego nie zrobiłem żeby od razu otrzymywać blokadę. Założę się, że administracja nawet nie czytała skargi i od razu walnęła mi blokadę. A jeżeli przeczytacie chociaż od początku do końca moją prośbę to się przekonacie :D
  • Do góry
    • 0

#8 mkr3512 01/01/2010 - 04:04

mkr
  • Gracz
Neutralnie, jestem namawiany aby być przeciwko PedriuX'owi, ale jakoś nie mam serca...

Oczywiście nie będę od razu popierał unblocka, bo wiem, że chciałeś dać mi CK za dość błahe powody.
Myślę, że można dać szansę, ale Crips musiałoby się wynieść i zacząć walczyć z innymi gangami a nie z nami, policją.
  • Do góry
    • 0

#9 Pedriux 1162 01/01/2010 - 04:08

Pedriux
  • Gracz

Myślę, że można dać szansę, ale Crips musiałoby się wynieść i zacząć walczyć z innymi gangami a nie z nami, policją.

Nie mam zamiaru prowadzić gangu - należeć.
  • Do góry
    • 0

#10 ..:Kosa:..0 01/01/2010 - 04:08

..:Kosa:..
  • Świeżak
Jak najbardziej za zdjęciem bloka. Znam go - może i odwalał, ale to była jednorazowa akcja. Myślę, że block można zastąpić inną karą np. adminjajlem.
  • Do góry
    • 0

#11 Nikusia2850 01/01/2010 - 11:08

Nikusia285
  • Gracz

wchodzi szeryf po narkotykach i strzela ci w kolano.

Tutaj nie wiem czy dobrze zrozumiałam.W sensie że brał narkotyki?
To oznacza że PD zamiast niszczyć zło,narkotyzm to oni to rozszerzają.
Jeżeli się mylę proszę o wypowiedź.
  • Do góry
    • 0

#12 Gapis 533 01/01/2010 - 12:54

Gapis
  • Gracz

Tak, Chester gra uzależnionego od narkotyków, i szczególnie wieczorami mu "odbija" - poza tym jesteśmy dość brutalną policją...

(Mam zasadę - DM zwalczaj DMem, bo nie zrobisz tego dobrą grą RP)
  • Do góry
    • 0

#13 Spicy166 01/01/2010 - 13:18

Spicy
  • Gracz
Mhm, grałem z PedriuXem, myślę iż należy mu się druga szansa i jakiś AJ.

Tak Offtopicem.

Tak, Chester gra uzależnionego od narkotyków, i szczególnie wieczorami mu "odbija" - poza tym jesteśmy dość brutalną policją...

Ojj, tak wiem... Że tak powiem "bawiliśmy" się niedawno na komisariacie :P
  • Do góry
    • 0

#14 Arcon2526 01/01/2010 - 14:36

Arcon
  • Gracz
Ta, on prowadził Crips'ow? Nawet FBI im nie podskoczyło, bo mieli digle i rządzą. Za styl prowadzenia tego gangu i za słowa Gapis'a - jestem na nie.
  • Do góry
    • 0

#15 Joey_Melison 0 01/01/2010 - 14:52

Joey_Melison
  • Zbanowani
Ja jestem za Unblockiem ponieważ znam gościa i powinien dostać drugą szansę ma dobre RP , Crips tworzyło zgrany zespół i zapewne nie którzy nie chcieli by ten skład się rozpadł , pamiętam gry w kosza odgrywając RP , rapowowanie będąc tam sprawiało mi satysfakcję że mogę pomóc jako mieszkaniec choćby w transporcie itp.Piękna sprawa chciałbym by to się wszystko powtórzyło tylko bez okoliczności niepotrzebnych wjazdów policij na dzielnice.
  • Do góry
    • 0

#16 Arcon2526 01/01/2010 - 14:55

Arcon
  • Gracz
"Okoliczności niepotrzebnych wjazdów policji na dzielnice" - to też jest rozgrywka RP. Gdyby tylko druga ze stron nie rzucała by się od razu to świetnie rozegrano by akcje. Bart Styper chciał, byśmy wsadzali nie na 48, tylko na 24 - za posiadanie broni i takie tam rzeczy, które przeważnie wsadzamy członków gangu.
  • Do góry
    • 0

#17 Kibel2 01/01/2010 - 14:59

Kibel
  • Gracz
Po co chcesz unBlock, wiemy że prowadziłeś gang na postaci, jeżeli będziesz w tych następnych Crips'ach - zgarniemy Cię jeszcze raz, ale tym razem postaramy się o długaśną kare.
  • Do góry
    • 0

#18 Maniu$$1 01/01/2010 - 17:18

Maniu$$
  • Świeżak

Widzę Cię pierwszy raz tutaj a już nazywasz mnie idiotą? Mając 14 lat, nazywasz mnie dzieckiem. HA! Dla mnie jest to obraza OOC i nie rozumiem dlaczego zostało to zignorowane przez NumLock'a.

Po pierwsze, to lat mam 19. Po drugie, co to ma do rzeczy ile razy Cię widziałem ? Wystarczyła mi jedna akcja z Tobą i wiedziałem, że nie nadajesz się do tej gry. Ja jestem za block'iem, kara musi być.

Off-top:
Ale szczerze powiem, że nawet jeżeli dostaniesz unblock'a, to zebrałem takie dowody na Ciebie IC, że dostaniesz go ponownie - tyle, że IC. (czyt. Krzesło elektryczne). Pozdro.
  • Do góry
    • 0

#19 Patafiks935 01/01/2010 - 17:20

Patafiks
  • Gracz
Jak go złapiesz to dostanie...
  • Do góry
    • 0

#20 Gapis 533 01/01/2010 - 17:24

Gapis
  • Gracz

Jak go złapiesz to dostanie...

No masz racje, nie złapiemy go jak on śpi w bandanie... Poza tym to że dostał blocka, nie znaczy ze po unblocku nagle odzyska wolność. Przypominam tobie że przed karą OOC siedział w więzieniu.
  • Do góry
    • 0

#21 Maniu$$1 01/01/2010 - 17:25

Maniu$$
  • Świeżak
IC siedzi w areszcie, więc nie mam co go łapać, kolego. :P Przepraszam za off-top.
  • Do góry
    • 0

#22 Pedriux 1162 01/01/2010 - 17:31

Pedriux
  • Gracz

No masz racje, nie złapiemy go jak on śpi w bandanie...

Chyba kpisz, kto Ci to powiedział?

IC siedzi w areszcie, więc nie mam co go łapać, kolego. Smile Przepraszam za off-top.

No chyba nie, bo pozew odwołaliście sami a w areszcie można siedzieć maksymalnie 48 h. A ja siedzę od 22 grudnia IC. :P
  • Do góry
    • 0

#23 Maniu$$1 01/01/2010 - 17:48

Maniu$$
  • Świeżak
Człowieku, sprawa została zamknięte z powodów OOC, właśnie dlatego, że dostałeś BLOCKa. Dalej siedzisz w areszcie i nikt Cię z niego nie wypuścił. Wrócisz do gry, zostanie wznowiona i wtedy będziesz mógł sobie liczyć 48h. :P
  • Do góry
    • 0

#24 Skowron 9 01/01/2010 - 21:00

Skowron
  • Gracz

(( Jako ze głowni zainteresowani dostali bloki postaci, rozprawa nie ma juz sensu. ))

Cytat z tematu z pozwem.
Hmm grałem z Dorenem miał ciekawy sposób bycia (jeszcze kiedy chciał ugadać się z PD), ale to co zobaczyłem po jego zatrzymaniu było po prostu śmieszne. Krzyki przez ściany, lanie funkcjonariusza przez kraty. Tak się zachowuje porządny gracz?

Nie mam zamiaru prowadzić gangu - należeć.

Ja nie widzę problemu - załóż nową postać.
  • Do góry
    • 0

#25 Pedriux 1162 01/01/2010 - 22:03

Pedriux
  • Gracz
Nie lubię wielu postaci, złoże ją dopiero w ostateczności.

lanie funkcjonariusza przez kraty.

Śmieszny jesteś. Już byś mógł nie kłamać i nie zmyślać. Krzyczeć prze ścianę? To co z 4 stron byłem nimi okrążony.
Żal mi was, po prostu zmyślać teraz będziecie? Nie ruszyłem ani jednego policjanta w celi, nawet go nie dotknąłem chyba, że Nicholasa, który sam chciał solo :P

Gdyby choć jedna osoba z was przeczytała dokładnie moją prośbę to byście zobaczyli co wy odwalacie :D Zero dowodów na mnie i blokada, no bez kitu.
  • Do góry
    • 0

#26 Vit3k0 01/01/2010 - 22:38

Vit3k
  • Świeżak
Dowodów mieliśmy mnóstwo, tak samo jak na resztę ludzi z organizacji przestępczej mieszczącej się na Glen Parku. Mieliśmy, heh - mamy je nadal. Natomiast teraz Criminal Division zajmuje się kto inny.
Co do bijatyk przez kraty - słyszałem o tym, nie wiem czy to ty robiłeś. Ale któryś z was, bo widziałem jak pisali na kanale Out Of Character.

Powiem Ci, że krzyki z celi - rozmawiając z swoim " kolesiem " z celi a ten przesiadując w pokoju przesłuchań, były żałosne. Wtedy naprawdę zachowywałeś się jak dzieciak, mogę to szczerze napisać - jak dzieciak. Mam powody by tak o Tobie świadczyć.
  • Do góry
    • 0

#27 Pedriux 1162 01/01/2010 - 22:41

Pedriux
  • Gracz

Powiem Ci, że krzyki z celi - rozmawiając z swoim " kolesiem " z celi a ten przesiadując w pokoju przesłuchań, były żałosne. Wtedy naprawdę zachowywałeś się jak dzieciak, mogę to szczerze napisać - jak dzieciak. Mam powody by tak o Tobie świadczyć.

Też Ci coś powiem. Weź kolegę i z bloku czy coś, postaw go w pokoju innym albo na klatce. I krzycz wniebogłosy - przekonasz się, że Cię usłyszy nawet koleś piętro wyżej.
  • Do góry
    • 0

#28 Vit3k0 01/01/2010 - 22:48

Vit3k
  • Świeżak
W porządku. A ty się zastanów jak normalny gangster zachowałby się. Na pewno nie jak dzieciak, krzyczący z celi kierując słowa do pokoju przesłuchań.
To jest tak samo jak by Wysoki Sąd podczas rozprawy, dłubał sobie nosie - tak, tak. Zlukaj jak się gangster zachowuje...
  • Do góry
    • 0

#29 Pedriux 1162 02/01/2010 - 00:41

Pedriux
  • Gracz
A jakby miał się zachowywać psychicznie chory idiota w celi (IC), który jest skazany na śmierć?
  • Do góry
    • 0

#30 Maniu$$1 02/01/2010 - 01:04

Maniu$$
  • Świeżak

Nie lubię wielu postaci, złoże ją dopiero w ostateczności.

lanie funkcjonariusza przez kraty.

Śmieszny jesteś. Już byś mógł nie kłamać i nie zmyślać. Krzyczeć prze ścianę? To co z 4 stron byłem nimi okrążony.
Żal mi was, po prostu zmyślać teraz będziecie? Nie ruszyłem ani jednego policjanta w celi, nawet go nie dotknąłem chyba, że Nicholasa, który sam chciał solo :P

Gdyby choć jedna osoba z was przeczytała dokładnie moją prośbę to byście zobaczyli co wy odwalacie :D Zero dowodów na mnie i blokada, no bez kitu.

Tutaj, to podważasz decyzje administracji, którzy moim zdaniem słusznie postąpili, blokując konta. :D Dowody były, bo bez nich byś nie dostał block'a. Nie zamierzam się wypowiadać już w tym temacie. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#31 Vęns767 02/01/2010 - 12:04

Vęns
  • Gracz
Stokroć nie za unblockiem. Tyle już ludzi mordowałeś, tyle kulek dostawałeś. A gdy moja była postać chciała zabić siebie i ciebie ty bezczelnie po kilku strzałach w głowę dałeś /do nie udaje się czy /do nie trafia. Straszny płaczek, nie odradzam ci HRP ale polecam ci jakąś mniej "ambitną" postać bo ta Ci nie wychodziła. Postaw się w sytuacji PD które miało z Tobą tyle problemów, byłeś przedmiotem wielu dyskusji wewnątrz frakcji. 
Aha, w dodatku po twoich wypowiedziach widać że z Ciebie taki... mały kawał chuja jesteś. Jeśli ktoś wyraża o twojej osobie zdanie a ty pierwsze co odpowiadasz to "śmieszny jesteś" to tak według mnie zachowuje się cham.
  • Do góry
    • 0

#32 Pedriux 1162 02/01/2010 - 12:44

Pedriux
  • Gracz
Jesteście chamscy po prostu, kłamiecie jak z nut. Zawsze tacy jesteście? Jak wam coś źle się stanie to innym już grać nie dacie? Wymyście najgorsze gówno i tyle.

zabić siebie i ciebie ty bezczelnie po kilku strzałach w głowę dałeś /do nie udaje się czy /do nie trafia. Straszny płaczek,

Nie kłam, bo ani razu żaden policjant nie pytał mnie /w czy zgadzam się na CK.

"ambitną" postać bo ta Ci nie wychodziła.

Ta? Tobie nie wyszła postać Jacob Vance, Vęsie. Czy jakoś tak.

Postaw się w sytuacji PD które miało z Tobą tyle problemów, byłeś przedmiotem wielu dyskusji wewnątrz frakcji.

Spójrzcie na swoją noobską grę a potem oceniaj innych, żal mi was po prostu. Jak już powiedziałem siedzicie dupą na skrypcie i wykorzystujecie go jak się da.

Aha, w dodatku po twoich wypowiedziach widać że z Ciebie taki... mały kawał chuja jesteś.

Ta, ta. Nie lubię jak ktoś kłamie na mój temat. Ja mówię samą prawdę bo kłamstwo nie ma tu żadnego sensu.

"śmieszny jesteś" to tak według mnie zachowuje się cham.

cham - osoba, która zachowuje się bezczelnie, ordynarnie, nie przestrzega podstawowych norm

:P W tym wypadku to jesteście wy bo ja ani razu nie użyłem tu wulgarnego słowa, na forum.

Tutaj, to podważasz decyzje administracji, którzy moim zdaniem słusznie postąpili, blokując konta. Smile Dowody były, bo bez nich byś nie dostał block'a. Nie zamierzam się wypowiadać już w tym temacie. Pozdrawiam.

Bo dostałem blokadę za grę IC? Na waszych screenach nie było niczego na mnie, przeczytaj moją analizę - pierwszy post :D Zobaczysz, że to właśnie ty nie zagrałeś RP - napisałem dlaczego. Ale trzeba czytać.
  • Do góry
    • 0

#33 Olszak11 02/01/2010 - 12:51

Olszak
  • Gracz
jak już wspomniałem u Spicego na unblocku to block nie słuszny z powodu takiego że policja powinna dać /do ściany są dźwiękoszczelne.
http://h-rp.pl/threa...829-page-2.html tutaj macie mojego ss'a(trzeba troche zjechać niżej) jak gracz dale bez żadnej prośby /do wszędzie są kamery i tak powinni zrobić PeDeki.
  • Do góry
    • 0

#34 Vit3k0 02/01/2010 - 12:52

Vit3k
  • Świeżak
Spójrzcie na swoją noobską grę a potem oceniaj innych, żal mi was po prostu. Jak już powiedziałem siedzicie dupą na skrypcie i wykorzystujecie go jak się da.

Nie porównuj mojej gry, do twojej. By zginiesz na dnie, kolego. Nie waż się nawet mówić, iż moja gra jest n00bska - bo tak nie jest, elo.
  • Do góry
    • 0

#35 Pedriux 1162 02/01/2010 - 12:55

Pedriux
  • Gracz
Ta, ta. Każdy jest święty.

Maniu$$, ha! sam łamiesz zasady role play i to jedną jak dla mnie najważniejszą. Obraza OOC.
http://fooh.pl/images/heuz702kzyrt8751876.png
i tu masz przykład chama.

jak już wspomniałem u Spicego na unblocku to block nie słuszny z powodu takiego że policja powinna dać /do ściany są dźwiękoszczelne.
http://h-rp.pl/thread-21829-page-2.html tutaj macie mojego ss'a(trzeba troche zjechać niżej) jak gracz dale bez żadnej prośby /do wszędzie są kamery i tak powinni zrobić PeDeki.

Zapomnij. Napisałem wyżej, że policja siedzi dupą na skrypcie i wykorzystuje go jak może. Ach, żal :P
  • Do góry
    • 0

#36 FOST33R363 02/01/2010 - 13:09

FOST33R
  • Gracz
unblock się należy jestem za, drugą szanse trzeba dać :P
  • Do góry
    • 0

#37 Sean_Gregg 10 02/01/2010 - 13:26

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Z tego co ja czytałem, krzyczał West Side po strzale z tazera, daj screen żeby to udowodnić. A nawet, jeśli to prawda, to był O.G gangu, godnie reprezentujący gang. -.- Za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#38 Cazzy9 02/01/2010 - 13:32

Cazzy
  • Świeżak

Ta a policja weżmie popcorn krzesełka i sobie poogląda, wkońcu do tego są też szkoleni.

Osobiście myśle że ci zależy by grać na tej postaci. Za unblockiem
  • Do góry
    • 0

#39 Domel310 02/01/2010 - 13:49

Domel
  • Gracz
Oj Jacuś, Jacuś - wszyscy dobrze wiemy jak prowadziłeś to swoje Purpz/Crips. W ostatniej edycji może nie było źle, ale lepiej będzie, gdy Spicy to sam poprowadzi. Za unblockiem nie jestem. :P
  • Do góry
    • 0

#40 Inverto0 02/01/2010 - 16:05

Inverto
  • Gracz

Stokroć nie za unblockiem. Tyle już ludzi mordowałeś, tyle kulek dostawałeś. A gdy moja była postać chciała zabić siebie i ciebie ty bezczelnie po kilku strzałach w głowę dałeś /do nie udaje się czy /do nie trafia. Straszny płaczek, nie odradzam ci HRP ale polecam ci jakąś mniej "ambitną" postać bo ta Ci nie wychodziła. Postaw się w sytuacji PD które miało z Tobą tyle problemów, byłeś przedmiotem wielu dyskusji wewnątrz frakcji. 
Aha, w dodatku po twoich wypowiedziach widać że z Ciebie taki... mały kawał chuja jesteś. Jeśli ktoś wyraża o twojej osobie zdanie a ty pierwsze co odpowiadasz to "śmieszny jesteś" to tak według mnie zachowuje się cham.

Ta? A ja mam dać screnny jak waszemu przykładałem broń do głowy oddałem strzał a ten /do kulka nie trafiła? :P-Fail. Nie chciałem CK chciałem aby choć troche poleżał w szpitalu gdyż 30sekund przed tym co mu przykładałem broń w radiolce dałem mu BW bo chciał mnie przejechać, uciekam uciekam a on znów w radiolce próbuje mnie przejechać :>-I na to mam screnny.

Ale wracając do tematu, jak już napisałem w skardze
Idź do toalety krzyknij i sprawdź czy rodzina usłyszy?
Nie dali żadnego /do No, że drzwi zamknięte.
Nie dali też że cele są oddalone od siebie w cholere.

Bicie przez kraty? Śmiech na sali.
Co ma zrobić koleś skazany na 'śmierć'? a skąd wiesz? Może próbował Ci walnąć w ryj podciągnąć cię troche i zabrać kluczyki/deagla/paralizator bądz inne gówno ktore by mu pomogło uciec?
Pedriux to dobry gracz, prowadzić Crips już nie będzie bo od tego mamy spicusia tak więdz za unblockiem.

No tu mnie rozpierdzieliłeś kolego...
My nie krzyczymy HWDP/JP ... jak już to krzyczymy acab- jakoś tak. Więdz weź się schowaj gdyż nie wiesz jak jest.

(Mam zasadę - DM zwalczaj DMem, bo nie zrobisz tego dobrą grą RP)

Tu to mnie rozwaliłeś szczerze powiedziawszy.
Tak 'odpierdalacie'
czasami że aż żal.
Na Komi bez niczego, bez mojego dowodu który mi koleżanka podrobiła znajdujecie mnie w bazie danych urzędu pod prawdziwym imieniem nazwiskiem- ale to już tak na marginesie.

Maniu$$ tym SS'em pokazałeś swój poziom.
Piszesz skarge za krzyki przez sciane a sam oczerniasz graczy na /w.

Jestem za unblockiem ale nie bez niczego, myślę że 1500 tak jak u Spiciego się przyda.
Dooren/Pedriux to dobry gracz... zmienił się bo przemyślał swoje zachowanie i wyraził skruche +nie chcę iść do Cripsów. Tak więdz jak już pisałem Za Un.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych