Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan]Tyson_McCravig

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gugel1 31/12/2009 - 11:11

Gugel
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Tyson McCravig
Administrator/moduł nadający karę:Bobby Iverson
Powód kary:Przelewanie Pieniedzy
Wyjaśnienie wraz z dowodami:No więc tak, jakoż iż potrzebowałem na mandat pytałem się kto mi pożyczy, Jacob Manson powiedział, że jego kuzyn mógłby ja spytałem ile on powiedział, że chyba 130 coś takiego po czym jego kuzyn będąc u niego wszedł na swoje konto i dał mi pieniądze, jednak ja ich nie chciałem gdyż kto inny mógł mi pożyczyć całość, więc Jacob powiedział żebym wziął pieniądze i mu dał, zrobiliśmy to IC, jednak nie pomyślałem, że to może być przelewanie majątku i wiem, że źle zrobiłem. Tyle mam na swoją obronę, ale pragnę powiedzieć, że żałuje. Pozdrawiam Gugel.
  • Do góry
    • 0

#2 Roth817 31/12/2009 - 11:13

Roth
  • Gracz
Znam Gugela. IC Tyson to mój kuzyn i wiem, że gra RP. Na pewno nie chciał przelewać majątku i ja jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#3 0lefansy230 31/12/2009 - 11:14

0lefansy
  • Gracz
Pytał dzisiaj mnie czy mu nie pożyczę pieniędzy na spłatę mandatu, jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#4 Gość (Zatra) 31/12/2009 - 11:16

Gość (Zatra)
  • Goście
Gram z nim już około 100h, gra dobrze i zawsze RP. Dba o swoją postać i dobrze ją kieruje. Za unBanem.
  • Do góry
    • 0

#5 Gugel1 31/12/2009 - 11:49

Gugel
  • Świeżak
Jak już napisałem, przepraszam bardzo za przelanie majątku, jestem nie co chory i nie przemyślałem tego i teraz żałuję. Proszę o UnBana gdyż zależy mi na tej postaci.
  • Do góry
    • 0

#6 KUKI7 31/12/2009 - 11:57

KUKI
  • Świeżak
Ja, także jestem za UnBanem. Znam Tysona wiem że nie robił tego naumyślnie. Dajcie mu szanse :P
  • Do góry
    • 0

#7 adamingo36184 31/12/2009 - 12:02

adamingo36
  • Gracz

Gram z nim już około 100h, gra dobrze i zawsze RP. Dba o swoją postać i dobrze ją kieruje. Za unBanem.

Nic dodać, nic ująć z mojej strony. Tajson to zią jakich mało!
  • Do góry
    • 0

#8 Gugel1 31/12/2009 - 15:21

Gugel
  • Świeżak
Proszę o werdykt końcowy. Może trochę rozwinę opis: Jacob powiedział, że kuzyn siedzi u niego i wejdzie na swoje konto, gdy jego kuzyn wchodził Tony napisał, że pożyczy mi całość, więc gdy przyjechał ten kuzyn powiedziałem, że nie chce on na to żeby dał Jacobowi i napisałem mu na /w to niech wejdzie. Za chwilę posypał się ban z powodem : Przelewanie majątku, do wyjaśnienia na forum. Dobrze, że administrator Enerv daje mi szansę wytłumaczyć za co dziękuje.
  • Do góry
    • 0

#9 Danio0 31/12/2009 - 18:34

Danio
  • Świeżak

Ja, także jestem za UnBanem. Znam Tysona wiem że nie robił tego naumyślnie. Dajcie mu szanse :P

Oczywiśce również za UnBanem. :D
Z Tysonem pracowałem kiedyś w DLR.
Wiem, że dobrze gra.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych