Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

The Sims

the sims ...

• Please log in to reply
121 odpowiedzi w tym temacie

#1 banban3113 14/06/2014 - 01:47

banban
  • Gracz

782px-Logo_of_The_Sims_(2013).svg.png

Dzielcie się swoimi budowlami, rodzinami ... czym tylko chcecie. 

Coś tu jeszcze dopisze! ;> 

Użytkownik banban edytował ten post 12/10/2014 - 14:50

• Do góry
    • 1

#2 lavoholic6 14/06/2014 - 20:37

lavoholic
  • Gracz

*
Popularny

46478-519741380271105.jpg hehe padło hehe
[w]
  • Do góry
    • 6

#3 JacobPL 15 15/06/2014 - 12:07

JacobPL
  • Gracz

46478-519741380271105.jpg hehe padło hehe
[w]

No za co ten warnik? :D

@topic Podasz simpage? o.o

• Do góry
    • 0

#4 banban3113 15/06/2014 - 12:50

banban
  • Gracz

No za co ten warnik? :D

@topic Podasz simpage? o.o

Posiadam :P ale zbytnio z tego nie korzystam :P 

• Do góry
    • 0

#5 MuertosRulez319 15/06/2014 - 15:32

MuertosRulez
  • Gracz

domek.jpg

[w='Nic nie wnosi do tematu.']

• Do góry
    • 2

#6 boim740 15/06/2014 - 15:33

boim
  • Gracz

*
Popularny

Ja to mam super rodzine w ktorej sa czterej bracia i cztery siostry i kazdy z każdym tak zem oskryptowal.
[w]
  • Do góry
    • 4

#7 JacobPL 15 15/06/2014 - 17:40

JacobPL
  • Gracz

Ja to mam super rodzine w ktorej sa czterej bracia i cztery siostry i kazdy z każdym tak zem oskryptowal.

Ja zrobiłem geja i ostatnio robiłem barabara z innym i on był w ciąży, a wczesniej i tak byl w ciąży , a nie urodził jescze to mi podłoga sie urodzila. (Prawie serio mowie)
  • Do góry
    • 0

#8 banban3113 15/06/2014 - 19:19

banban
  • Gracz

Ja zrobiłem geja i ostatnio robiłem barabara z innym i on był w ciąży, a wczesniej i tak byl w ciąży , a nie urodził jescze to mi podłoga sie urodzila. (Prawie serio mowie)

Można zrobić geja? :o

• Do góry
    • 0

#9 Ainalem774 15/06/2014 - 20:01

Ainalem
  • Gracz

Można zrobić geja? :o

Noo tak.:P Można homoseksualistów tworzyć, bez problemu.

• Do góry
    • 0

#10 CFV 421 15/06/2014 - 21:55

CFV
  • Gracz

Ja zrobiłem związek lesbijski i też się fajnie gra. No syna też mają.

Użytkownik CFV edytował ten post 15/06/2014 - 22:46

• Do góry
    • 1

#11 banban3113 16/06/2014 - 18:20

banban
  • Gracz

Noo tak. :P Można homoseksualistów tworzyć, bez problemu.

Ja zrobiłem związek lesbijski i też się fajnie gra. No syna też mają.

Takich wynalazków nie próbowałam :D 

• Do góry
    • 0

#12 PoCoBan8 16/06/2014 - 23:19

PoCoBan
  • Gracz
Jak mi Neta wyjeba*** w burze to stworzylem mnie i laskę z IG, wraz z bratem kuzynkiem i tak dalej w końcu Ortiz'ow na Idlle zawsze pełno :D
  • Do góry
    • 1

#13 banban3113 17/06/2014 - 12:50

banban
  • Gracz

*
Popularny

Jak mi Neta wy(cenzura)*** w burze to stworzylem mnie i laskę z IG, wraz z bratem kuzynkiem i tak dalej w końcu Ortiz'ow na Idlle zawsze pełno :D

Ja kiedyś robiłam siebie i chłopaka, który mi się podobał, jak mnie wkurzył (nie w grze)  to uśmiercałam go i robiłam kolejnego xD 

• Do góry
    • 6

#14 SCHOKOLADE589 17/06/2014 - 19:28

SCHOKOLADE
  • Gracz

Ja kiedyś robiłam siebie i chłopaka, który mi się podobał, jak mnie wkurzył (nie w grze)  to uśmiercałam go i robiłam kolejnego xD 

Ja kiedyś zakładałem rodzinę z dziewczyną, która mi się podobała... I potem robiłem dzieci.  :huh:

• Do góry
    • 1

#15 banban3113 18/06/2014 - 15:12

banban
  • Gracz

Ja kiedyś zakładałem rodzinę z dziewczyną, która mi się podobała... I potem robiłem dzieci.  :huh:

To lepiej niż ja :D 

• Do góry
    • 1

#16 TfujDziadek 1 18/06/2014 - 16:29

TfujDziadek
  • Gracz

A ja torturuje simów! 

-Basen, dookoła ściany,

-Wywołanie pożaru (np. przez kominek, który zapala dywan, lub piekarnik czyli zostawić piekące się jedzenie) i wchodzenie w ogień,

-zapraszając jakiegoś sima do domu, usuwając drzwi w jakimś pokoju jeżeli do niego wejdzie,

-bicie ich (tak da się bić ich, ale to nie za bardzo tortura),

-zamykając w pokoju, w którym jest wiele śmieci, wtedy zginą.

Przy okazji macie porady jak ich torturować!

Liczę na okejke!

BONUSIK:

TUTAJ TAKI:

images

TU INNY:

images

I TU TAKI:

http://simowskiswiat...index.html#next

Użytkownik TfujDziadek edytował ten post 18/06/2014 - 16:34

• Do góry
    • 0

#17 Velta1710 19/06/2014 - 10:23

Velta
  • Gracz

Tylko ja uważam zaciąganie Simów do basenu i usuwanie drabinek za bezsensowne? ;x

• Do góry
    • 0

#18 Promise Me 357 06/07/2014 - 01:45

Promise Me
  • Gracz

Tylko ja uważam zaciąganie Simów do basenu i usuwanie drabinek za bezsensowne? ;x

Ech. A czy tylko ja uważam, że pchanie sima do "4 ścian" z piekarnikiem i usunięcie drzwi, po czym ten sim płonie żywcem; jest bezsensowne? 

• Do góry
    • 0

#19 banban3113 06/07/2014 - 01:51

banban
  • Gracz

Sadyści :D 

• Do góry
    • 0

#20 Velta1710 06/07/2014 - 08:33

Velta
  • Gracz

Ech. A czy tylko ja uważam, że pchanie sima do "4 ścian" z piekarnikiem i usunięcie drzwi, po czym ten sim płonie żywcem; jest bezsensowne? 

Ja też ;d

Sadyści :D

Nie ja ich zamykam  :cry:

• Do góry
    • 1

#21 banban3113 06/07/2014 - 11:57

banban
  • Gracz

Ja też ;d

Nie ja ich zamykam  :cry:

Usuwasz im drabinki! :D 

• Do góry
    • 0

#22 Velta1710 06/07/2014 - 12:05

Velta
  • Gracz

Też nie, tylko Wy jesteście jacyś przyszli zabójcy :D

• Do góry
    • 0

#23 banban3113 06/07/2014 - 18:29

banban
  • Gracz

Też nie, tylko Wy jesteście jacyś przyszli zabójcy :D

Nieprawda, ja ich nie zabijam :D Czasem tylko jak ma pragnienie spotkać śmierć :D 

• Do góry
    • 0

#24 Nihlus190 07/07/2014 - 00:53

Nihlus
  • Gracz

Tak nawiasem do Sims'ów - EA bardzo się stara aby rozzłościć fanów jednej z ich najlepiej sprzedających się marek:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=86159

Chociaż... pewnie tego co ma nie być i tak się pojawi.

....

...w formie płatnego DLC.

• Do góry
    • 0

#25 CFV 421 07/07/2014 - 16:06

CFV
  • Gracz

Bawiłem się kiedyś i zrobiłem, jakieś ciasne pomieszczenie koło domu, wziąłem tam sima, zamontowałem kominek i dałem wszędzie drewniane krzesła, które się po chwili zapaliły i sim w proch się obrócił.  :whistle:

Użytkownik CFV edytował ten post 07/07/2014 - 16:06

• Do góry
    • 0

#26 banban3113 07/07/2014 - 16:11

banban
  • Gracz

Tak nawiasem do Sims'ów - EA bardzo się stara aby rozzłościć fanów jednej z ich najlepiej sprzedających się marek:
http://www.gry-onlin...13.asp?ID=86159

Chociaż... pewnie tego co ma nie być i tak się pojawi.

....

...w formie płatnego DLC.

Jeśli wyeliminowanie budowy basenów oraz małych dzieci z podstawy będzie tylko po to by dodać to w płatnym to dużo ludzi chyba zrezygnuje. 

Moim zdaniem The Sims 3 jest zrobiony już nie z pasją a raczej pod hajs! -_- 

• Do góry
    • 0

#27 Trujkont0 07/07/2014 - 17:36

Trujkont
  • Gracz

W 4 już sobie nie pousuwa. :D

• Do góry
    • 0

#28 banban3113 07/07/2014 - 20:29

banban
  • Gracz

W 4 już sobie nie pousuwa. :D

Racja :D 

• Do góry
    • 0

#29 Nihlus190 07/07/2014 - 22:26

Nihlus
  • Gracz

Jeśli wyeliminowanie budowy basenów oraz małych dzieci z podstawy będzie tylko po to by dodać to w płatnym to dużo ludzi chyba zrezygnuje. 

Moim zdaniem The Sims 3 jest zrobiony już nie z pasją a raczej pod hajs! -_-

Tak jak większość obecnych produkcji. Rozumiem, że gra musi na siebie zarobić, wydawca musi zamknąć budżet z zyskiem ale wycinanie z gry praktycznie podstawowego contentu i dawanie go w formie płatnych dodatków jest już istnym wyzyskiwaniem graczy. Sam w Simsy nie gram ale wiadomość dosyć "smutna" chociaż... EA zaczyna do tego przyzwyczajać powoli.

• Do góry
    • 2

#30 Bończv 11 07/07/2014 - 23:31

Bończv
  • Gracz

Teraz kwestia czekania.

• Do góry
    • 0

#31 banban3113 08/07/2014 - 18:14

banban
  • Gracz

Tak jak większość obecnych produkcji. Rozumiem, że gra musi na siebie zarobić, wydawca musi zamknąć budżet z zyskiem ale wycinanie z gry praktycznie podstawowego contentu i dawanie go w formie płatnych dodatków jest już istnym wyzyskiwaniem graczy. Sam w Simsy nie gram ale wiadomość dosyć "smutna" chociaż... EA zaczyna do tego przyzwyczajać powoli.

Ja po porostu nie mam słów, kiedy wrócą te czasy kiedy płaciło się za grę i miało się w niej wszystko a nie trzeba dokupić 500 innych dodatków by mieć fajniejszą rozgrywkę, lub zapłacić by odblokować coś, gdzie te czasy gdy na vivie leciała dobra MUZYKA a gry było robione z pasją a nie dla zysku? 

• Do góry
    • 0

#32 CFV 421 08/07/2014 - 18:46

CFV
  • Gracz

Ja po porostu nie mam słów, kiedy wrócą te czasy kiedy płaciło się za grę i miało się w niej wszystko a nie trzeba dokupić 500 innych dodatków by mieć fajniejszą rozgrywkę, lub zapłacić by odblokować coś, gdzie te czasy gdy na vivie leciała dobra MUZYKA a gry było robione z pasją a nie dla zysku? 

Teraz już takie czasy, nie powrócą, bo każda firma chce jak najwięcej zarobić, zawsze tak było i będzie. Gry MMO, albo inne sieciowe gry są co raz bardziej nastawione na "pay2win", albo za drobną opłatą masz lepsze rzeczy. :/

• Do góry
    • 0

#33 banban3113 08/07/2014 - 19:39

banban
  • Gracz

Teraz już takie czasy, nie powrócą, bo każda firma chce jak najwięcej zarobić, zawsze tak było i będzie. Gry MMO, albo inne sieciowe gry są co raz bardziej nastawione na "pay2win", albo za drobną opłatą masz lepsze rzeczy. :/

Stwierdzam iż robi się co raz to gorzej! Boje się co zrobią z GTA V. 

• Do góry
    • 0

#34 CFV 421 08/07/2014 - 19:42

CFV
  • Gracz

Stwierdzam iż robi się co raz to gorzej! Boje się co zrobią z GTA V. 

Polityka Rockstara, jak narazie jest jedną z lepszych, bo nie dają jakiś płatnych DLC, tylko darmowe i nie każą za nic płacić dodatkowo. GTA V trzyma się i to dobrze, teraz tylko oczekiwać na PC ( <3 ) i zobaczymy, jak tam będzie to wyglądało.  A w przypadku takiego, np. BF'a, to płacisz powyżej 100 zł na jakieś 3-4 nowe mapy i misje. :/

• Do góry
    • 0

#35 Nihlus190 08/07/2014 - 22:39

Nihlus
  • Gracz

Teraz są czasy kiedy trzeba nawet dodatkowo płacić za content, który jest na płycie, którą już się kupiło :s Same w sobie DLC czy inne płatne dodatki są w porządku ale tylko i wyłącznie w sytuacji gdzie jest to naprawdę zawartość opcjonalna i gra bez niej nadal jest tak samo dobra. Bardzo podoba mi się polityka CD Projekt RED gdzie DLC są i (jak zapowiadają Oni sami) będą darmowe, Panowie odpowiedzialni za Wiedźmina umieją swoich graczy docenić. EA za to stara się zarabiać już chyba na wszystkim - i tak jak czekam na Mass Effect 4 tak obawiam się o sytuację z DLC i mam nadzieję, że nie będzie ona taka jak z ME 3 gdzie wycięto z gry ważne elementy fabularne a potem je wystawiono jako DLC (Leviathan i From Ashes). Ale dobra tam - to temat na osobną dyskusję o branży a tutaj jest temat o Sim'ach :)

• Do góry
    • 0

#36 banban3113 09/07/2014 - 16:38

banban
  • Gracz

Miło się z wami rozmawia :D Tworząc płatne DLCki w simsach najbardziej przesrane to jednak mają rodzice, no jak powiedzmy kupują córeczce simsy to co, DLC odmówią? :D Ciekawe czy nadejdą czasy by po kupieniu GTA trzeba będzie zapłacić by polatać samolotem albo popływać :D 

• Do góry
    • 0

#37 CFV 421 09/07/2014 - 16:52

CFV
  • Gracz

Miło się z wami rozmawia :D Tworząc płatne DLCki w simsach najbardziej przesrane to jednak mają rodzice, no jak powiedzmy kupują córeczce simsy to co, DLC odmówią? :D Ciekawe czy nadejdą czasy by po kupieniu GTA trzeba będzie zapłacić by polatać samolotem albo popływać :D

Mi też. - No w sumie mają, bo jak już chcą te Sims'y to z całym "asortymentem" i możliwościami które dają im DLC. Co do GTA, myślę że Rockstar jest studiem które nie będzie szło w stronę DLC które mają w sobie, kilka skinów i nowe auta - tylko bardziej rozbudowane, np. tak jak w GTA IV ( The Ballad of Gay Tony, Lost of Dainmed ). Pożyjemy - zobaczymy. :) A oni się dziwią, czemu piractwo jest takie duże.. Jak za głupi dodatek, trzeba zapłacić powyżej nawet 100 zł.

• Do góry
    • 0

#38 banban3113 09/07/2014 - 17:07

banban
  • Gracz

Mi też. - No w sumie mają, bo jak już chcą te Sims'y to z całym "asortymentem" i możliwościami które dają im DLC. Co do GTA, myślę że Rockstar jest studiem które nie będzie szło w stronę DLC które mają w sobie, kilka skinów i nowe auta - tylko bardziej rozbudowane, np. tak jak w GTA IV ( The Ballad of Gay Tony, Lost of Dainmed ). Pożyjemy - zobaczymy. :) A oni się dziwią, czemu piractwo jest takie duże.. Jak za głupi dodatek, trzeba zapłacić powyżej nawet 100 zł.

No to prawda, a wszystko zaczęło się od internetowych gierek typu Candy Crush, Wiejskie zycia itd, "By ukończyć to zadanie kup Miłosne drzewko" Miłosne drzewko kosztuje 6 dukatów a dukaty kupuje się za pieniążki ! "By mój zrobic jeszcze jeden ruch kup dodatkowe 3 ruchy za 9 sztabek" Sztabki za co się kupuje? Za pienążki ! 

• Do góry
    • 0

#39 CFV 421 09/07/2014 - 17:15

CFV
  • Gracz

No to prawda, a wszystko zaczęło się od internetowych gierek typu Candy Crush, Wiejskie zycia itd, "By ukończyć to zadanie kup Miłosne drzewko" Miłosne drzewko kosztuje 6 dukatów a dukaty kupuje się za pieniążki ! "By mój zrobic jeszcze jeden ruch kup dodatkowe 3 ruchy za 9 sztabek" Sztabki za co się kupuje? Za pienążki ! 

Monetyzują teraz każdą grę i dobrze oni na tym wychodzą, więc przestać - nie przestaną, dlaczego? Bo im się to opłaca i zarabiają na tych ludziach dość duże pieniądze, niestety. Jak sama gra która kosztuje około 200 zł to już drogo, a potem jeszcze do niej kupować dodatki o 1/2 wartości oryginału, to przegięcie. Najbardziej widoczne, to jest właśnie w grach internetowych w takich, jak sama podałaś przykłady. Dobrze, że istnieją jeszcze jacyś wydawcy gier którzy nie opierają się na mikropłatnościach i w cholere drogich dodatkach.

Użytkownik CFV edytował ten post 09/07/2014 - 17:17

• Do góry
    • 0

#40 banban3113 09/07/2014 - 17:18

banban
  • Gracz

Monetyzują teraz każdą grę i dobrze oni na tym wychodzą, więc przestać - nie przestaną, dlaczego? Bo im się to opłaca, niestety. Jak sama gra która kosztuje około 200 zł to już drogo, a potem jeszcze do niej kupować dodatki o 1/2 wartości oryginału, to przegięcie. Najbardziej widoczne, to jest właśnie w grach internetowych w takich, jak sama podałaś przykłady. Dobrze, że istnieją jeszcze jacyś wydawcy gier którzy nie opierają się na mikropłatnościach i w cholere drogich dodatkach.

Ciekawe jest to zrobione w LOLu albo w Csie czy docie. Sikny kupujesz tylko by ładnie wyglądało a nie po to by ułatwiło Ci to rozgrywkę jak już to własnie tak powinno być no oczywiście + rozsądne ceny. 

• Do góry
    • 0

Tematy o podobnych tagach: the sims, ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych