Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Lucas Tacklebery

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 LVrulez -1 30/12/2009 - 22:53

LVrulez
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Lucas Tacklebery
Administrator/moduł nadający karę:
Konrad
Powód kary:
/q podczas akcji
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Po południu pojechałem z kolegą zapytać się czy są pałki. Wszytko ładnie pięknie aż wchodzimy do wozu i pada na mnie obraza "Spierdalaj szmato". Ja się obracam i wyciągam pałkę i chciałem powiedzieć mu, że ma odpuścić bo ja chcę z nim interesy robić.
Oni: (Horacio Ramirez, Aron Sarvantez) Wyciągnęli broń zanim zdąrzyłem skończyć pisać strzelili w nas. Od razu pisałem o schowanie pałki ale komendę /me szybciej napisał Aron "/me zabiera pałkę z rąk lucasa", chyba komenda powinna inaczej brzmieć, "próbuje zabrać". Ja nie jestem mistrzem klawiatury i nie umiem szybko pisać, jak coś pisze koncentruje się na klawiaturze i nie patrze na monitor.
No dobrze, już jestem postrzelony, napisałem przez /me, że się czołgam do wozu ale miałem freeza. W tym momencie Aron to wykorzystał, gdy napisałem komendę, że wchodzę do wozu i zanim otrzymałem unfreeza dobił mnie i dostałem BW.
Potem zaczął mnie Aron przeszukiwać, po "/me czołga się do wozu", wtedy uznałem, że to troszeczkę nie fair tak postępować i wyszedłem z serwera. Chciałem napisać skargę ale tego nie zrobiłem a żałuję.

Przy tym wszystkim był mój przyjaciel Sammu Oasis.

Proszę o odblokowanie mi postaci bo powoli się na niej rozwijam i chcę dalej na niej grać.

Wszystkie trzy SS jakie zrobiłem:
http://img693.imageshack.us/img693/4653/capture2009082722171320.png
http://img42.imageshack.us/img42/5534/capture2009082722171320o.png
http://img42.imageshack.us/img42/4185/capture2009082722171320c.png

PS
Czy jest w ogóle jakakolwiek możliwość zamienienia tego na Admin Jail, jak tak uprzejmie proszę.
  • Do góry
    • 0

#2 Pixel23 3 30/12/2009 - 23:02

Pixel23
  • Gracz
Twój kolega Sammu Oasis też dostanie blocka na /q
  • Do góry
    • 0

#3 ValAri63 30/12/2009 - 23:10

ValAri
  • Gracz
Ja tu czegoś nie rozumiem czołgasz się do wozu ok a czemu on nie może cie dobić możesz mi to wyjaśnić jeśli on stoi przy tobie a ty się czołgasz to jaki problem jest strzelić do ciebie aby cie dobić ?? to mnie zastanawiło piszesz ze opuściłeś serwer dlatego ze on cie dobił jak ty się czołgałeś.
  • Do góry
    • 0

#4 Damian0 30/12/2009 - 23:58

Damian
  • Świeżak
przyjeżdżacie na naszą dzielnice i kozaczycie ja mówię spierdalaj szmato a ty z pałką do mnie to horacio broń pif paf i leżysz daje /ja zabiera palkę ale ty dajesz /do NIE UDAŁO SIĘ no to ja /do dlaczego ? a ty /q dziękuje po zabawie w dodatku groziłeś mi skargą na /w
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad1589 31/12/2009 - 00:44

Konrad
  • Gracz
Zaszło małe nieporozumienie. Za idiotyczne /do, plus bezpodstawne straszenie skargą block zostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych