Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

E3 2014: GTA V oficjalnie na PC, PS4 i XOne!

• Please log in to reply
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 CFV 421 10/06/2014 - 10:10

CFV
  • Gracz

Nie byłoby dużej przesady w stwierdzeniu, że na konferencji Sony było wszystko, skoro nawet GTA V w nowych wersjach się tam zmieściło.

Grand Theft Auto V zadebiutuje na konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych! Bestsellerowa produkcja Rockstara najpierw została ogłoszona na PS4 na konferencji Sony (poinformowano tam również, że pojawi się opcja przeniesienia na nową konsolę japońskiego giganta postępów i postaci z wydań na PS3 i Xboksa 360). Wkrótce potem "Gwiazdy Rocka" potwierdziły, że ich gangsterski tytuł zawita również na dwie inne platformy, których właściciele z wytęsknieniem wypatrują jego ogłoszenia: Xboksa One i PC.

Nowe wersje GTA V promuje poniższy zwiastun. Wtorkowy poranek nie jest może najlepszą porą na otwieranie szampanów, ale jeśli czujecie, że jest to w tej sytuacji niezbędne, cóż możemy na to poradzić...

Użytkownik CFV edytował ten post 10/06/2014 - 10:12

• Do góry
    • 0

#2 Matius221940 10/06/2014 - 10:20

Matius22
  • Gracz
Bardzo ciekawie sie zapowiada, ciekawia mnie wymagania. :>
  • Do góry
    • 0

#3 CFV 421 10/06/2014 - 10:40

CFV
  • Gracz

Dodatkowe info

Czego konkretnie możemy spodziewać się po nowej odsłonie GTA V? Jeżeli chodzi o warstwę graficzną, autorzy obiecują szereg usprawnień. Tytuł obsługiwać będzie wysokie rozdzielczości ekranu, zwiększona zostanie jakość tekstur oraz trójwymiarowych modeli. Ulice Los Santos nabiorą nowego życia dzięki zwiększonej liczbie aut i przechodniów. Zmianom ulegnie system oświetlenia oraz pogody, dzięki którym fikcyjny świat nabierze jeszcze większego realizmu.

Jeśli mowa o rozgrywce, to Rockstar zapewnia, że gracze otrzymają poprawiony system uszkodzeń, a także możliwość zapolowania na wcześniej niewidziane gatunki zwierząt. Nie zabraknie również nowych zadań i misji, rodzajów broni, pojazdów oraz opcji zmiany wyglądu postaci. Bonusem dla posiadaczy edycji PC będzie zaawansowane narzędzie do tworzenia i edytowania filmów w grze, które z pewnością znajdzie swoich wielbicieli. Twórcy nie zapomnieli także o osobach, które zakupiły GTA V na Xboksie 360 i PlayStation 3. Będą one mogły przenieść bez problemu swoje zapisane stany gry (zarówno z trybu multi jak i singleplayer) do nowej wersji tytułu.

Bardzo ciekawie sie zapowiada, ciekawia mnie wymagania. :>

Po takim tytule, można się spodziewać, że będą dość wysokie. Ciekawa jaka cena tak w ogóle.

Pre-ordery będzie można składać jeszcze dziś na poniższej stronie. :)

http://www.rockstarg....com/V/order/pl

• Do góry
    • 0

#4 Rangy7979 10/06/2014 - 10:50

Rangy
  • Gracz

W końcu się doczekamy.  :rolleyes:

• Do góry
    • 0

#5 CFV 421 10/06/2014 - 11:13

CFV
  • Gracz

To już mogę się założyć, że przed premierą która jest w listopadzie, gra będzie już w necie przez kilka dni. Tak jak z konsolami było, a to jeszcze PC, więc .. będzie ostro. Nie mogę się doczekać gry, aż kupie oryginał, a później w gta online - zebrać jakąś ekipę i pograć w gronie osób. :)

• Do góry
    • 0

#6 Matius221940 10/06/2014 - 12:13

Matius22
  • Gracz

To już mogę się założyć, że przed premierą która jest w listopadzie, gra będzie już w necie przez kilka dni. Tak jak z konsolami było, a to jeszcze PC, więc .. będzie ostro. Nie
mogę się doczekać gry, aż kupie oryginał, a później w gta online - zebrać jakąś ekipę i pograć w gronie osób.  :)

Zrodlo informacji o wyjsciu gry w listopadzie moge prosic? ;p

• Do góry
    • 0

#7 CFV 421 10/06/2014 - 12:42

CFV
  • Gracz

Zrodlo informacji o wyjsciu gry w listopadzie moge prosic? ;p

Rockstar powiedział, że wyjdzie na jesień, a na kilku serwisach, jak zobaczysz to możesz ujrzeć właśnie listopad. :)

PS : Jeśli cena GTA będzie maksymalnie do 150 zł ( co jest mało możliwe ), to składam zamówienie na pre-order. Ale i tak myślę, że w wakacje będą liczne promocje na owy tytuł, np. na Steam. Bo Wiedźmin już przeceniony jest o -17%.

Użytkownik CFV edytował ten post 10/06/2014 - 12:44

• Do góry
    • 0

#8 Matius221940 10/06/2014 - 14:18

Matius22
  • Gracz

Rockstar powiedział, że wyjdzie na jesień, a na kilku serwisach, jak zobaczysz to możesz ujrzeć właśnie listopad. :)

PS : Jeśli cena GTA będzie maksymalnie do 150 zł ( co jest mało możliwe ), to składam zamówienie na pre-order. Ale i tak myślę, że w wakacje będą liczne promocje na owy tytuł, np. na Steam. Bo Wiedźmin już przeceniony jest o -17%.

Czyli informacje wyciagniete z palca. Na tych kilku serwisach juz kilka razy te gta v mialo premiery na pc. ; )

• Do góry
    • 0

#9 CFV 421 10/06/2014 - 14:24

CFV
  • Gracz

Czyli informacje wyciagniete z palca. Na tych kilku serwisach juz kilka razy te gta v mialo premiery na pc. ; )

Zapewne, ale jestem myśli, że jednak wyjdzie we wrześniu lub listopadzie. :)

• Do góry
    • 0

#10 Matius221940 10/06/2014 - 16:27

Matius22
  • Gracz

I mamy juz trailer po polsku.

• Do góry
    • 0

#11 Szymi03 10/06/2014 - 16:56

Szymi0
  • Gracz

Ciekawe jakie wymagania, pewnie takie jak w bf4, albo większe...

• Do góry
    • 0

#12 Kempuś425 10/06/2014 - 18:03

Kempuś
  • Gracz

Ciekawe jakie wymagania, pewnie takie jak w bf4, albo większe...

Jakby były takie jak w BF4 to bym się cieszył bo tak to pogram xD

• Do góry
    • 0

#13 Kwintesencja39 10/06/2014 - 18:59

Kwintesencja
  • Gracz

Wymagania pewnie podobne do GTA IV i EFLC skoro gra została zrobiona na tym samym silniku. No ale w końcu to ma iść łeb w łeb z nową generacją więc spodziewał bym się nieco większych wymagań.

Prędkość procesora to zapewne nic szybszego niż 3.20Ghz. Co do RAMu to najnowsze gry typu Battlefield zużywają maksymalnie do 8GB. Karta graficzna to zapewne z 2GB+ pamięci jako że draw distance się zwiększył no i oczywiście brak dupiatego 'cieniowania' oraz znikających tekstur tak jak w GTA IV.

Nic tylko czekać aż wyjdzie. :)

• Do góry
    • 0

#14 CFV 421 10/06/2014 - 21:25

CFV
  • Gracz

Trochę zawyżyłeś wymagania, bo jeśli takie by były, to GTA V, by nie poszło na starszej generacji konsol. I skąd wyczytałeś, że to ten sam silnik? Jak się nie mylę, ale jak coś to mnie poprawcie, to GTA V miał stworzony na swoje potrzeby nowy silnik. Samemu można zauważyć, że różnica jest piorunująca do tego, co było w gta 4. :)

• Do góry
    • 0

#15 Szymi03 11/06/2014 - 09:52

Szymi0
  • Gracz

Starsza generacja konsol ma gorszą oprawę wizualną, pozatym sam Rockstar mówił, że zostaną polepszone tekstury, poziom detali, cienie, większy ruch uliczny itd. - Los Santos bardziej ożyje i będzie znacznie ładniejsze w stosunku do siódmej generacji. 

Co do silnika to jest to chyba zaawansowana modyfikacja tego z IV.

Użytkownik Szymi0 edytował ten post 11/06/2014 - 09:52

• Do góry
    • 1

#16 CFV 421 11/06/2014 - 13:16

CFV
  • Gracz

Jednak się myliłem, bo silnik graficzny to ten sam, co w GTA 4, a różnice są naprawdę duże. Silnik na którym stoi gra to "RAGE" ( Rockstar Advanced Game Engine ) - O tej grafice i wszystkich ulepszeniach względem starszej generacji napisałem w moim drugim poście w tym temacie, i tak po za tym dobra sprawa, że dodadzą jeszcze wisienke na torcie w postaci lepszej grafiki, nowych misji i wielu innych rzeczy. :)

• Do góry
    • 0

#17 Velta1710 11/06/2014 - 14:01

Velta
  • Gracz

Pre-order coś daje prócz tego, że mam już "zaklepaną" grę i mi ją wyślą? :P 

• Do góry
    • 0

#18 CFV 421 11/06/2014 - 14:12

CFV
  • Gracz

Pre-order coś daje prócz tego, że mam już "zaklepaną" grę i mi ją wyślą? :P

Na PC niestety chyba nie będzie takich rzeczy jak na konsole, bo jak wyczytałem to w pre-orderze z GTA V dawali :

-pudełko,
-pocztówkę dwustronną,
-kupon rabatowy,
-plakat dwustronny

:)

• Do góry
    • 0

#19 Velta1710 11/06/2014 - 14:14

Velta
  • Gracz

Na PC niestety chyba nie będzie takich rzeczy jak na konsole, bo jak wyczytałem to w pre-orderze z GTA V dawali :

-pudełko,
-pocztówkę dwustronną,
-kupon rabatowy,
-plakat dwustronny

:)

Jak już to chyba najbardziej plakat był najlepszy jako dodatek. Ten jednak dostałem już od kuzyna który ma X360 :P słyszałem, że niektórzy dostali WATCH_DOGS dzień przed premierą po zamówieniu pre-ordera i nie była to wersja recenzencka. :P

• Do góry
    • 0

#20 CFV 421 11/06/2014 - 14:30

CFV
  • Gracz

Jak już to chyba najbardziej plakat był najlepszy jako dodatek. Ten jednak dostałem już od kuzyna który ma X360 :P słyszałem, że niektórzy dostali WATCH_DOGS dzień przed premierą po zamówieniu pre-ordera i nie była to wersja recenzencka. :P

Są takie studia, które udostępniają grę szybciej dla tych którzy kupili gre w przedsprzedaży. Ale Rockstar nie robi czegoś takiego, a Ubisoft już zrobił tak kilkukrotnie.

• Do góry
    • 0

#21 MaD940 12/06/2014 - 05:39

MaD94
  • Świeżak

Ciekawe czy zrobią net4game w gta 5, byłoby ciekawie :D

• Do góry
    • 0

#22 Mateo94 429 12/06/2014 - 15:23

Mateo94
  • Gracz

Chyba już wszyscy nie mogą się doczekać debiutu GTA V. ;)

• Do góry
    • 0

#23 CFV 421 13/06/2014 - 08:08

CFV
  • Gracz

Ciekawe czy zrobią net4game w gta 5, byłoby ciekawie :D

Oby nie.

Chyba już wszyscy nie mogą się doczekać debiutu GTA V. ;)

Co się dziwić, jak wszyscy czekali tylko na to, aby ją ogłosili na PC'ta od Września. A teraz jak ogłosili, to myślę, że jeszcze większy ruch koło tej gry się zrobił. :)

• Do góry
    • 0

#24 Mateo94 429 13/06/2014 - 12:20

Mateo94
  • Gracz

Co się dziwić, jak wszyscy czekali tylko na to, aby ją ogłosili na PC'ta od Września. A teraz jak ogłosili, to myślę, że jeszcze większy ruch koło tej gry się zrobił. :)

Dokłądnie, trzeba jakieś części kołować na komputer. ;)

• Do góry
    • 0

#25 CFV 421 13/06/2014 - 21:12

CFV
  • Gracz

Dokłądnie, trzeba jakieś części kołować na komputer. ;)

Części tanieją, bo są premiery coraz to nowszych technologii i innych majstersztyków. Dobry komputer złożysz za 2,5 kafla i będziesz mógł grać w najnowsze tytuły na średnich/wysokich. :)

• Do góry
    • 0

#26 Promise Me 357 06/07/2014 - 01:47

Promise Me
  • Gracz

:wub:

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych