Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Un-Ban] Dominic Giancana

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Juice 6 30/12/2009 - 20:58

Juice
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dominic Giancana

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: Takie coś w logach mam:
Ostrzeżenie System Proba odmrozenia przez /przebierz 18/10/2009, 19:55
Banicja System UID: 2659 (Sentinel); Owner 9:10427, Z, Fotel 2, Ping 176 30/12/2009, 22:32

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc moja postać, Tony_Capizzano, Antonio_Valenti i Fabio_Paganini wracaliśmy z pewnej akcji. Jechaliśmy Sentinelem, a Tony kierował. Miałem straszne lagi. Nagle Tony dostał crasha i samochód wjechał w ścianę (jak to zawsze przy crashach ;e). Zauważyłem, że nie pokazuję mi się na chacie to co piszę (miałem straszliwe lagi o czym mogą oni poświadczyć, ściągam film), więc wysiadłem z auta napisałem na kropce 'relog' i już miałem się relogować ale zobaczyłem, że to co napisałem na kropce się pokazało. No to odpisałem 'albo jednak nie' (reloga chciałem robić aby lagi się trochę zmniejszyły) i wsiadłem z powrotem do auta i "Server closed...". Myślałem, że restart serwera jakiś czy co, wszedłem ponownie i tam już pisało to co w logach postaci to wyszedłem, sprawdziłem i ban na all postacie.

Proszę o szybkie odbanowanie moich postaci i pozdrawiam.

Edit: Ee, nie zauważyłem działu 'Anty-cheat', pisać tam jeszcze raz temat czy już zostawić tutaj?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych