Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Karna] Foley Wairly

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 PonchoMuchacho 755 04/06/2014 - 15:34

PonchoMuchacho
  • Gracz

Los Santos, 04.06.2014

04413776248209521174.png

Do:
U.S. Supreme Court
Rodeo 3
98176 Los Santos

Oskarżyciel:
Srgt. Rickey Harris
Los Santos Police Department
Pershing square

Akt oskarżenia:

Na podstawie artykułu drugiego, paragrafu drugiego oskarżam Foleya Wairl'ego o to, że dopuścił się posiadania nielegalnej broni dnia 03 Czerwca 2014 roku na parkingu centrum.

Uzasadnienie:

Trzeciego czerwca odbywałem patrol radiowozem w okolicach centrum. Otrzymałem od centrali zgłoszenie dotyczące faceta strzelającego z karabinku do ludzi na parkingu. Rozpocząłem poszukiwania i opisany facet przez świadków wyglądał identycznie jak podejrzany. Został od razu zatrzymany i przeszukany. Znaleziono przy nim karabinek, a następnie udaliśmy się do centrali. Strzelający nie przyznał się do zarzuconego mu czynu, lecz ekspertyza z broni wykazała użytkowanie jej poprzez tego mężczyznę.

Podpis oskarżyciela:

Rickey Harris

Załączniki :

• ** Nagranie z dyktafonu **

• (( Przekazanie broni ))

• ** Wyniki z laboratorium po ekspertyzie broni **

• Back to top
    • 1

#2 Malik 40 04/06/2014 - 15:54

Malik
  • Gracz

((wszystko spoko, ale jednak mam jakieś ale... "oskarżam Foleya Wairl'ego" - skąd tutaj mój nick skoro nic nikt nie odegrał aby takowy poznac?))

• Back to top
    • 0

#3 PonchoMuchacho 755 04/06/2014 - 19:31

PonchoMuchacho
  • Gracz

((wszystko spoko, ale jednak mam jakieś ale... "oskarżam Foleya Wairl'ego" - skąd tutaj mój nick skoro nic nikt nie odegrał aby takowy poznac?))

(( Ciężko to przedstawić w pozwie, także ująłem to tak, ale przecież zrobiłeś odcisk oraz wymaz śliny więc po tym można zidentyfikować dane osobowe. ))

• Back to top
    • 0

#4 Malik 40 05/06/2014 - 16:12

Malik
  • Gracz

(( Ciężko to przedstawić w pozwie, także ująłem to tak, ale przecież zrobiłeś odcisk oraz wymaz śliny więc po tym można zidentyfikować dane osobowe. ))

(( Nawet po ślinie i odciskach palców nie poznasz mojego nicku no chyba, że wróżbita Maciej wam z kuli wyczytał. Drugi pozew na moje postacie, i drugi raz mój nick pojawia się w pozwie z ..... mimo iż na serwerze było wszystko odgrywane jak trza :) Mógłbym się kłócic, bo to w końcu drugi raz LSPD robi MG na mojej postaci, ale nie będe bo to teraz i tak sensu nie ma. Jak chcecie możecie prowadzic dalej pozew tylko najpierw prosiłbym o ustalenie ze mna daty bo pisac wniosków nie zamierzam, tym bardziej że ta postac i tak była tylko do postrzelania i raczej już więcej się na nią nie zaloguje))

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic