Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNBLOCK]Conny Quenin , Michael Rowley

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Champion 591 30/12/2009 - 14:46

Champion
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Conny Quenin , Michael Rowley

Administrator/moduł nadający karę: Conny-Frank , Michael-Numlock

Powód kary: Conny-Napisanie aplikacji o odblokowanie pojazdy(drugiej)
Michael-Grożenie skargą

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc jakis czas temu jak grałem na Connym było wszystko dobrze , ale dostałem blokade na prowadzenie pojazdów jakis czas(1-2dni) poruszałem się pieszo po napisanej aplikacji dostałem wiadomosc by napisac za 2 tygodnie , wkurzyłem się wtedy i napisałem kolejną i dostałem blokade na postac . Mam już tą blokade jakis czas więc prosze o jej zdjęcie . Na Michaelu było zupełnie inaczej , ponieważ byłem strażnikiem w więzieniu i jeden z więźniów mocno odwalał zrobił trzem strażnikom BW za co dostał bana , niestety niewiedziałem co jest za grożenie skargą . Prosze o odblokowanie obu postaci . Wiem już jakie popełniłem błędy i obiecuje ich więcej nie powtórzyc .

edit@ Na connym miałem jeszcze blokade na pojazdy , jeśli można prosze o jej ściągnięcie .
  • Back to top
    • 0

skb5267 30/12/2009 - 15:44

skb
  • Gracz
Nie ma możliwości odblokowania postaci Conny Quenin. Co do drugiej postaci to napisz biografię.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 30/12/2009 - 17:47

Champion
  • Gracz
Moge wiedziec dlaczego Conny'ego nie mozna odblokowac ?

Dobra napisze tutaj , zapraszam do lektury .

Michael urodził się w Los Santos w roku 12/06/1982 w dzielnicy Idlewood . Kiedy miał 6 lat jego dom spłonął w pożarze razem z jego rodzicami . Mały Michael trafił do domu dziecka na 5 lat i został zaadoptowany przez nowych rodziców . Źle go traktowali więc postanowił od nich uciec po 2 latach . Michael chodził dalej do szkoły , ale mieszkał w domu u dziadka . W wieku 19 lat Michael wyjechał do San Fierro na studia . Mieszkał w wynajętym domu przez czas studiów . Kiedy wrócił na miejscu domu dziadka zobaczył pusty plac . Postanowił wyruszyc do Hotelu Commerce i poszukac jakiejs pracy . Po długim pochodzie po mieście i poszukiwaniu pracy w gazetach wpadł na pewną oferte pracy w KFC . Michael pracował tam przez kilka dni , ponieważ mu się nie spodobało . Później Michael postanowił zgłosic się na posade strażnika więziennego . Po kilku dniowym oczeiwaniu poszedł do więzienia w celu rozpoczęcia pracy . Powodziło mu się tam bardzo dobrze , był lubiany przez reszte strażników , czasem rozmawiał z więźniami , ale czuł , że ciągle mu było mało . Postanowił poszukac jeszcze pracy i znalazł ją w Euphoria Club jednak z niewiadomych przyczyn został z niego wyrzucony . Michael dalej pracuje w więzieniu stanowym na posadzie strażnika więziennego na dobrej drodze do bogactwa .
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic