Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Sygn. Akt: K 63/14] LSPD

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 Patricooo-4 02/06/2014 - 23:02

Patricooo
  • Gracz

Los Santos, 02.06.2014

04413776248209521174.png

Do:
U.S. Supreme Court
Rodeo 3
98176 Los Santos

Oskarżyciel:
Rey Adams

Aleja Gwiazd 27a
Los Santos

Akt oskarżenia:
Na podstawie artykułu rozdział II Art. 1, Art. 2, Art 8 punkt 2 oskarżam służby publiczne LSPD o to, że nie wydali mojej osobie zezwolenia na posiadanie broni palnej.

Uzasadnienie:
Dnia 07.04  w siedzibie Los Santos Police Department Detective Divison, Commerce zostało mi odmówione wyrobienie zezwolenia na broń palną, z powodu nie czystej kartoteki, cytuję "wynoszenie informacji z FBI", nie zostałem oskarżony.

Żyjemy w wolnym kraju i każdy policjant może nam dopisać różne rzeczy do kartoteki, bez udowodnienia nam przestępstwa, sami osądzają nas obywateli, zostało to wykonane bezpodstawnie. 
Z całą pewnością to jest odzew za to że wygrałem sprawę sądową z jednych z nich, załączam kopie dokumentu.

Wnoszę o natychmiastowe usunięcie tych notatek i przywrócenia możliwości wyrobienia zezwolenia na broń, ponieważ w sposób prawny nie zostało mi je pozbawione.

Podpis oskarżyciela:

Rey Adams

Załączniki:

**Kopia aktu oskarżenia**

http://net4game.com/...hubby-cherozza/

• Back to top
    • -8

#2 Area51668 03/06/2014 - 08:20

Area51
  • Gracz

Los Santos, 03.06.2014

04413776248209521174.png
U.S. Supreme Court
Rodeo 3
98176 Los Santos

Decyzja:
Prokuratura w Los Santos reprezentowana przez Nancy Marylin Jenkins po rozpatrzeniu pozwu wniesionego przez Rey Adams, przeciwko Los Santos Police Department, postanawia:

• odrzucić wniosek argumentując decyzję na podstawie braku materiału dowodowego. 

Podpis Prokuratora Generalnego:

Nancy Marylin Jenkins

• Back to top
    • 2

0 user(s) are reading this topic