Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unban]Noobek

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Noobek 0 30/12/2009 - 13:01

Noobek
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Noobek

Administrator/moduł nadający karę:Seba

Powód kary:Skarga, ciągłe non-rp

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, zostałem zbanowany już kilka miesięcy temu (ok. 6) za moje ciągłe non-rp, przyznaje się wtedy uczyłem się grać RP i bylem noobem, jak mój nick wskazuje. Chciałbym znów zacząć grać, ponieważ miałem długą już karę, bardzo przepraszam wszystkich graczy i administratorów. Proszę o ostatnią szansę. Chciałbym prosić o odbanowanie mojego konta i zablokowanie wszystkich postaci oprócz Mike Jony, chciałbym znów grać. Kiedyś czekałem na UPDATE, no i się nie doczekałem. Bardzo chciałbym zagrać znów na tym serwerze RP, grałem na innym podczas tej banicji i naprawdę nauczyłem się grać. ((reklama))

Jeszcze raz przepraszam i proszę o jeszcze jedną szansę.

Może być jakaś kara za to wszystko, tylko proszę o zdjęcie bana. Mogę odsiedzieć nawet AJ 1000 minut, bo bardzo zależy mi zagrać po przenosinach do Los Santos, na postaci Mike Jony.

Mam nadzieje, że administracja mnie zrozumie, już nie jestem noobkiem który daje /q podczas akcji bo go okradają etc.
  • Back to top
    • 0

Olekx 4184 30/12/2009 - 13:04

Olekx
  • Gracz
Twój nick mówił sam za siebie. Osobiście wierzę w przemianę graczy, sam kiedyś taki byłem (dla niektórych jestem do dziś). Jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Family Guy 3591 30/12/2009 - 13:38

Family Guy
  • Gracz
Pamiętam twoją grę na Barry... Nie była najgorsza, lecz w pamięci mi utkwiła. Myślę że można dać ci szanse skoro się "zmieniłeś"
  • Back to top
    • 0

Roth 817 30/12/2009 - 19:44

Roth
  • Gracz
Szczerze mówiąc teraz każdy wyzywa się od noobów, heh. Nie jest to przyjemne, więc nie mów tak na siebie xD. Kara jest już dość długo, a ty ją przetrzymałeś w spokoju. Tak więc jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

buszmen 6 30/12/2009 - 19:45

buszmen
  • Świeżak
No szanse można dać, jestem za UnBlockiem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic