Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan] Hunter.

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hunter 116 30/12/2009 - 00:35

Hunter
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie postacie użytkownika Hunter.

Administrator/moduł nadający karę: Xenon (Tony Pitt).

Powód kary: Banicja gtamxenon (Tony Pitt) Nie zdolny do gry RP. 27/12/2009, 18:11.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Więc tak, przyszedł do mnie kolega (Od razu mówię, jest tu zbanowany). Grałem wtedy na postaci Jimmy Subaru, on zauważył, że gram na H-RP, też chciał grać. Zmieniliśmy postać, wszedłem na moją nieużywaną postać Martin Kowalski, zaczęliśmy rozmyślać, czy warto by było zrobić napad na KFC. "Kupiliśmy" już skin żula w Victim, który miał służyć za przebranie. Spotkałem wtedy Iana Subaru w centrum, zacząłem go prosić o pieniądze na chleb, on odpowiedział, że da mi pracę. Ja powiedziałem, że oddzwonię później, dostałem od Ian'a vCard. Napisałem mu na /w, że jestem Jimmy (moja druga postać) i planuję napad. Wtedy przypomniało mi się, że napadów nie wolno robić przed 21 (była wtedy ok. 18.00) i nie można robić, gdy się nie jest w org. przestępczej. Powiedziałem to koledze, on powiedział, że i tak żaden z adminów tego nie zobaczy i nie mam się bać, bo dostanę co najwyżej AJ na nieużywaną postać. Akurat złapała mnie potrzeba (ta większa, jak coś) siedziałem tam długo, gdzieś z 15 minut, wróciłem, patrzę, SA:MP wyłączony, kolega przegląda strony internetowe. Zapytałem się, dlaczego już nie gra, on powiedział, że znudziła mu się ta gra. Po chwili poszedł do swojego domu (ok. 18.30). Próbuję wejść na Jimmy'ego, patrzę, a tu pisze "Twoje konto jest permanentnie zbanowane." Napisałem do Olekx, czy wie, dlaczego mam bana. On powiedział, że mam sprawdzić w logach, sprawdziłem, a tam powód "Niezdolny do gry RP". Nie wiem, może mój koleg wykonał napad na KFC, a może zrobił coś innego? Sam nie wiem, proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji, z góry dziękuję.
  • Do góry
    • 0

#2 ThexXx15 30/12/2009 - 00:58

ThexXx
  • Świeżak

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

• Do góry
    • 0

#3 Hunter 116 30/12/2009 - 01:30

Hunter
  • Gracz

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Nie użyczyłem mu tego konta, tylko poszedłem do toalety, a on kontynuował na tej postaci grę.
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 30/12/2009 - 14:07

Konrad
  • Gracz

Powiedziałem to koledze, on powiedział, że i tak żaden z adminów tego nie zobaczy i nie mam się bać, bo dostanę co najwyżej AJ na nieużywaną postać. Akurat złapała mnie potrzeba (ta większa, jak coś) siedziałem tam długo, gdzieś z 15 minut, wróciłem, patrzę, SA:MP wyłączony, kolega przegląda strony internetowe. Zapytałem się, dlaczego już nie gra, on powiedział, że znudziła mu się ta gra.

To jedna z najdurniejszych wymówek jakie ktoś pisał. Proponuję jeszcze raz się zastanowić, czy chcesz tutaj grać.

Kłamstwem nie uzyskasz unblocka.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych