Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Marco Jacobs

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agent0071456 29/12/2009 - 23:09

Agent007
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marco Jacobs

moduł nadający karę: System

Powód kary: >>Click!<<

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc od 21:30(coś koło) Paul Pavarotti(Ponury0) nakładał na swój pojazd "Paintjoba" no okey, godzinę później gdy paintjob był skończony pojechaliśmy pod dom Div'a Mite(Kacpra) bo tam był zaparkowany Slamvan i chcieliśmy sprawdzić jak wygląda wóz z progami i paintjobem, gdyż zostałe one odrazu zamontowane po zrobieniu go, lecz nie było ich widać. Gdy już Ponury0 zrespawnował swojego slamvana pojawiły się progi no okey, postanowiliśmy pojechać na miasto i "poszpanować" no i tu, miałem lagi..., gdy jechaliśmy strasznie mnie rzucało. Paul(u mnie) walnął w centrum w schody ruchome - prowadzące do banku, to wysiadłem, pomyślałem że dostał timeouta, lecz po chwili wchodzę odlagowało mnie i ban. Myślę, że mogło to spowodować ściąganie gierki, gdyż razem z bratem(ale nie gra w GTA SA) ściagał sobie gry na kompa. Proszę o unbana, potwierdzić to może Ponury, gdyż z nim jeździłem.

//edit: Agent007
Bardzo proszę o szybsze rozpatrzenie mojej apelacji.
  • Do góry
    • 0

#2 Bambosz 1979 29/12/2009 - 23:15

Bambosz
  • Gracz
Nie no, toż jak widać Ban nienależy się. Człowiek się stara, jest tak samo miły IC, jak i OOC. Na prawdę, to mały Bug systemu, innego wyjścia nie widzę. Pozdrawiam!
  • Do góry
    • 0

#3 Ponury0 514 29/12/2009 - 23:29

Ponury0
  • Gracz
Yhm... U mnie on stał obok SlamVana i po chwili Ban.
  • Do góry
    • 0

#4 Agent0071456 31/12/2009 - 11:54

Agent007
  • Gracz
No, ile można czekać na UnBana :/... Sprawdzicie to kiedyś?
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych