Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Zdjęcie blokad: broń, pojazdy, OOC] Isaac Terrazas

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Mama5 29/12/2009 - 22:13

Mama
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
- Isaac Terrazas

Administrator/moduł nadający karę:
- Misiek

Powód kary:
- "AFK podczas akcji".

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
- Co tutaj wyjaśniać. Podczas feralnej akcji gdy dostałem BW zminimalizowałem grę bo nikogo nie było w pobliżu i nie było z nikim odgrywać akcji RP. Co jakiś czas wchodziłem do gry i spoglądałem czy czasem nikt nie przyszedł. W końcu gdy za którymś razem wszedłem do gry ponownie obok mnie było kilka osób z policji i zadawali pytania na /do. Ja oczywiście odpowiadałem na wszystkie pytania, odgrywałem akcję RP. Wtedy przyszedł Misiek i dostałem te wszystkie blokady. Nie widzę tutaj mojej winy bo ja nie AFK'owałem specjalnie. Jak nie było nikogo w pobliżu to z kim miałem odgrywać akcję? Ze sobą samym? Gdy mam BW to w 99% nikt się mną nie interesuje. Wchodziłem co jakieś 5 minut i nie było nikogo więc minimalizowałem grę i robiłem sobie grafikę do gangu. To nie było specjalne więc nie żałuje tego co zrobiłem a raczej tego co nie zrobiłem czyli "celowe AFK'owanie". Nie gram tutaj 2 dni żeby robić takie rzeczy. Jestem w gangu i trudno gra się trochę z blokadą na broń czy pojazdy.
  • Back to top
    • 0

szron4 29/12/2009 - 22:21

szron
  • Gracz
lolwut?

Przecież gdy ktoś ma BW i afczy to się go albo kickuje albo zostawia. Przecież to nie była aktywna akcja ;/

Moim zdaniem kary niesłuszne...
Odblokujcie MAMĘ!

@dn:
Aktywna akcja - gram a nie siedze przed kompem przez 40 minut jak mam BW...
  • Back to top
    • 0

Vic 4 29/12/2009 - 22:27

Vic
  • Gracz

lolwut?

Przecież gdy ktoś ma BW i afczy to się go albo kickuje albo zostawia. Przecież to nie była aktywna akcja ;/

Moim zdaniem kary niesłuszne...
Odblokujcie MAMĘ!

Aktywna akcja? Chodzi Ci Mama o to co najechaliście Turbo Angelz ?
  • Back to top
    • 0

Mama5 29/12/2009 - 23:19

Mama
  • Gracz
Chcieliśmy z nimi porozmawiać, siedzieliśmy sobie przed garażem i nie mieliśmy broni wyjętej. A oni wbili z GBF i do nas zaczęli strzelać. RdK i Czarny nie mają do mnie urazy że wtedy AFK'owałem przez chwile gdy oni w końcu przyjechali.
  • Back to top
    • 0

B M62154 30/12/2009 - 11:07

B M
  • Zarząd
(Tutaj ktoś zabiera mu broń)
[22:16:31] [cmdl] [Isaac Terrazas] /do Nie, nie zabiera.
[...]
[22:20:42] [cmdl] [Isaac Terrazas] /do Jest zajebisty.
Jak nie znajdziesz dobrego wytłumaczenia, konto zostanie zablokowane. Zgodnie z regulaminem.
  • Back to top
    • 0

Mama5 30/12/2009 - 11:41

Mama
  • Gracz
No jasne, popatrz na to.

[code=auto:0](Tutaj ktoś zabiera mu broń)
[22:16:31] [cmdl] [Isaac Terrazas] /do Nie, nie zabiera.

"7. Podczas ataku na turf/teren gangu kategorycznie zabrania się zabierania broni, pałek, pieniędzy i innych dóbr materialnych." - Gang rules. Napisałem to Gavinowi Shelley'owi (VaVaSaDeK) i nie mieli nic przeciwko.

[22:20:42] [cmdl] [Isaac Terrazas] /do Jest zajebisty.

Tutaj się RdK pytał o puls to mu odpowiedziałem.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 30/12/2009 - 15:25

RdK
  • Świeżak
Jeśli dobrze pamiętam tę akcję (wiele ich było) to mogę się wstawić za Mamą.
Z tego co pamiętam to wpisał /do broń została oddana, lub coś w ten deseń.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic