Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unblock]Steve Johnson

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Great0 29/12/2009 - 19:59

Great
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Steve_Johnson

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary:Udawanie afk, płacz na /report

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Akcja toczyła się tak. Spodobało mi się Sabre i podjechałem do niego, uchyliłem okno i zapytałem, czy chciałaby pani się wymienić za Majestica, i przedstawiłem co on ma alarm itd.
A ona "Taa i wieś na chodzie" jakoś tak. (Dodam, że moja postać jest chora In Character) więc cofnąłem po czym dodałem gazu i uderzyłem w sabre, przez co dostałem BW - Miałem 10hp, max.

Płacz na /report - http://iv.pl/images/...9v8vbpqboqr.png, czy to jest Płacz ? A co do OOC na /do przyznaje się i żałuje oraz bardzo przepraszam.

Próbowali mnie wyciągnąć z auta, a ja jestem In Character, jak sam mój skin wskazuje, bardzo dobrze zbudowany i ciężki i taka mała kobietka, nie dała by rady, a po chwili dali /ja ciągnie i przez Nijna Jacking wyjeli mnie z auta - http://iv.pl/images/...0js45vutfa4.png

Tutaj dwaj osobniki próbowali mnie okraść, nie byli zapewne w organizacji przestepczej a my nie znajdowaliśmy się w South Central i sam Misiek do mnie napisał, a ja naprawdę afkowałem bo czytałem temat "Los Santos czy San Fierro?" bo bardzo bylem ciekawy co, kto coś nowego napisał. - http://iv.pl/images/...a39v9je33m.png. Przecież jakby sam Misiek do mnie napisał i bym nie afkował, to oczywiście, żebym odpisał.

Bardzo przepraszam za moje non-rp i proszę, żeby moja apelacja została rozpatrzona pozytywnie, staram się grać RP, ale nie zawsze mi to wychodzi i proszę, żeby nie było kary blokady jak apelacja zostanie odrzucona tylko kara w postaci AdminJaila - chcę wreszcie wykreować jakąś postać.

Great
  • Back to top
    • 0

Crea63 29/12/2009 - 20:33

Crea
  • Świeżak
Witam Cie....
Kierownicom pururowego Sabre była moja postać Clara.
Zapytałeś o wymiane, wyśmiałem Cie i powiedziałem I wieś sie bawi. - z tego co pamiętam. Następnie Ty, wrzuciłeś wstecz i gaz mi w przód.
Miałeś najprawdopodobniej mało hp, więc skrypt dał Ci bw. Postanowiliśmy wytargać sie z wozu. Dowiedziałem się, że jesteś ciężki, wiec zawołałem Petera i wycieliliśmy cie z wozu. Jako, iż pracujemy w FBI przeszukałem Cie i znalazłem broń. Chciałem ci ją zabrać, ale ty zacząłeś udawać afk (pierwszy raport ) i ominąłeś blokadę ooc /do ((PG)) (drugi raport ) . Nie chciałeś odgrywać akcji, wiec zostałeś ukarany.

chcę wreszcie wykreować jakąś postać.

Załóż nową i graj ?

Mnie osobiście nie obchodzi co zrobi administracja. Jestem tylko zły bo rozwaliłeś mi nowy woz ;x
  • Back to top
    • 0

Great0 29/12/2009 - 20:37

Great
  • Gracz
Ja w tym czasie afczyłem i wypowiadałem się w wątku na forum, bo myślałem że jesteś zwykłym cywiliem i jak zauważyłem, że mnie przeszukujesz odechciało mi się odgrywać z tobą akcję, a ja nie jestem jasnowidzem że wszystko wiem.

chcę wreszcie wykreować jakąś postać.
Załóż nową i graj ?

Ciekawie co byś powiedział, jakbyś dostał na swojej postaci Character-Kill lub Blokadę postaci na tej co jesteś w FBI - na pewno byś, płakał.
  • Back to top
    • 0

Crea63 29/12/2009 - 20:42

Crea
  • Świeżak

Ciekawie co byś powiedział, jakbyś dostał na swojej postaci Character-Kill lub Blokadę postaci na tej co jesteś w FBI - na pewno byś, płakał.

GS Steve Johnson 29/12/2009, 19:41 20h

Gdybym miał tyle godzin co ty, założył bym konto bez płakania. Nie ma co zdobyć w 20 godzin.

odechciało mi się odgrywać z tobą akcj

Aha.. to po co grasz ? Czy jestem cywilem czy z fbi masz obowiązek grac dalej.
  • Back to top
    • 0

Great0 29/12/2009 - 20:48

Great
  • Gracz
Godziny nic nie mają do tego, co kto posiada ;]
Ja np. nie nołlajfie jak ty, nie wiadomo ile.

I nie róbmy kłótni z tego tematu.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 29/12/2009 - 20:50

Carrat
  • Gracz
Dobrze zrobili, udajesz mafioze, kłamiesz na ooc, że jesteś w mafii, żebyśmy Cie nie okradali, robisz jakieś głupie wymówki. Dobrze określili Ciebie jak dawali Ci blocka, jesteś po prostu nadzwyczajnym noobem. Jeszcze nie widziałem chorej osoby, która walnęła by komuś w auto będąc świadoma tego, że może stracić przytomność, to jest po prostu głupota i odwalanie z nudów.
  • Back to top
    • 0

Great0 29/12/2009 - 21:02

Great
  • Gracz
Wybaczcie mi, ale ja się uczę grać na RP, grałem na początku na GF żeby się nauczyć grać. Przepraszam bardzo za moje wszystkie czyny. Naprawdę będę starał się grać lepiej RP.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 29/12/2009 - 21:48

Kosior_P.O
  • Świeżak

Dobrze zrobili, udajesz mafioze, kłamiesz na ooc, że jesteś w mafii, żebyśmy Cie nie okradali, robisz jakieś głupie wymówki. Dobrze określili Ciebie jak dawali Ci blocka, jesteś po prostu nadzwyczajnym noobem. Jeszcze nie widziałem chorej osoby, która walnęła by komuś w auto będąc świadoma tego, że może stracić przytomność, to jest po prostu głupota i odwalanie z nudów.

Dokładnie tak jak powiedział Kavor było.

Oszustwa OOC są nagradzane. Straszyłeś mnie GMem więc powiedziałem Ci żebyś go zawołał. Nie wierzyłem Ci i dobrze zrobiłem bo co za mafioza wynajmuje jako ochronę czarnuchów spod stacji idlewood...?

Nie umiesz grać RP masz poradniki, wszyscy zawsze obiecują poprawę i nigdy tego nie widać..

Poczytaj poradniki i załóż nową postać którą będziesz grał RP...
  • Back to top
    • 0

Great0 30/12/2009 - 10:35

Great
  • Gracz
Ja proszę administracje tylko o to, aby zamiast blocka, dała mi wysoki AdminJail i tylko o to proszę i przepraszam za moje złe zachowanie i non-rp, także graczy wyżej.

//edit: Naprzykład Calvin Compton, też miał blokadę za non-rp i dzisiaj mi powiedział, że zmienili mu na wysoki AdminJail i ja właśnie proszę o to samo i jeszcze raz przepraszam.
  • Back to top
    • 0

B M62155 30/12/2009 - 10:43

B M
  • Zarząd
Nie ma mowy. Naucz się grać, jak na następnej postaci będziesz płakał o Powergaming lub Metagaming, zostaniesz zbanowany.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic