Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unban] Arnold Moser


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Brze 4 29/12/2009 - 16:30

Brze
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Arnold Moser

Administrator/moduł nadający karę: Misiek(Misiek)

Powód kary: Podszywanie sie pod SS celem zdobycia auta

Wyjaśnienie wraz z dowodami: SS nie potrzebny. A więc po stworzeniu nowego konta uznałem iż warto było by poszukać sobie pracy. Jako iż KFC zamknięte to poszedłem w głąb centrum. Tam ktoś krzyczał, że jest rekrutacja do BugiSun więc skorzystałem z okazji i dostałem pracę ochroniarza. Z nowo zdobytym garniturem wyszedłem na miasto i ujrzałem organizacjo/frakcjo skoczka Andreasa Bolla. Podszedłem do niego i rzekłem. Witam, pana Sentiel. Secret Service, rekwiruję pojazd' po czym /me macha odznaką i //gogo. Podszedłem do auta po czym od razu odszedłem. Musiałem coś sprawdzić, więc wparowałem w krzaki. Wracam po krótkim czasie (30 sekund +/- 10) a tu ban.

Przytoczę teraz paragraf 4 dotyczący Cheatów, bugów i innych oszustw, podpunkt 4.
Podszywanie się za urzędników, sprzedawców i innych pracowników instytucji, które mogą nadać graczowi oprogramowany przedmiot jest surowo zakazane i grozi banicją lub, w najlepszym przypadku, zablokowaniem konta.

1. SS przypadkiem dawno nie istnieje?
2. Jeśli nawet istnieje, to SS nie może nadać graczowi oprogramowanego przedmiotu, tak samo jak nic nie uzyskałem. A w regulaminie nie pisze nic ala "Podszywanie się za urzędników(...), które mogą nabyć jakąś wartość materialną".

Także Jaśnie Oświecony książe Bartoszu Misiaku. Jeżeli nie jesteś w stanie zapamiętać regulaminu, to nie banuj za to za co nie jest w nim wspomniane.

Z poważaniem, Mich.


P.S. Osoby pokroju kebapf'a, Lemonssa, oraz Fokusa jakże innych nic nie wnoszących do sprawy proszę o nie udzielanie się w tym temacie, który i tak za pewne niedługo zostanie skasowany przez Admina pokroju jakim był William.Wątek odrzucony i wyjebany do kosza bez żadnej odpowiedzi. Nie wiem przez kogo, ale gratuluję mu inteligencji. Prawda boli, czyż nie?
  • Back to top
    • 0
0 user(s) are reading this topic