Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan] Arnold Moser, jak i całe konto Mich(prócz uśmierconej postaci Pete Marler)

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Brze 4 29/12/2009 - 14:22

Brze
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Arnold Moser

Administrator/moduł nadający karę: Misiek(Misiek)

Powód kary: Podszywanie sie pod SS celem zdobycia auta

Wyjaśnienie wraz z dowodami: SS nie potrzebny. A więc po stworzeniu nowego konta uznałem iż warto było by poszukać sobie pracy. Jako iż KFC zamknięte to poszedłem w głąb centrum. Tam ktoś krzyczał, że jest rekrutacja do BugiSun więc skorzystałem z okazji i dostałem pracę ochroniarza. Z nowo zdobytym garniturem wyszedłem na miasto i ujrzałem organizacjo/frakcjo skoczka Andreasa Bolla. Podszedłem do niego i rzekłem. Witam, pana Sentiel. Secret Service, rekwiruję pojazd' po czym /me macha odznaką i //gogo. Podszedłem do auta po czym od razu odszedłem. Musiałem coś sprawdzić, więc wparowałem w krzaki. Wracam po krótkim czasie (30 sekund +/- 10) a tu ban.

Przytoczę teraz paragraf 4 dotyczący Cheatów, bugów i innych oszustw, podpunkt 4.
Podszywanie się za urzędników, sprzedawców i innych pracowników instytucji, które mogą nadać graczowi oprogramowany przedmiot jest surowo zakazane i grozi banicją lub, w najlepszym przypadku, zablokowaniem konta.

1. SS przypadkiem dawno nie istnieje?
2. Jeśli nawet istnieje, to SS nie może nadać graczowi oprogramowanego przedmiotu, tak samo jak nic nie uzyskałem. A w regulaminie nie pisze nic ala "Podszywanie się za urzędników(...), które mogą nabyć jakąś wartość materialną".

Także Jaśnie Oświecony książe Bartoszu Misiaku. Jeżeli nie jesteś w stanie zapamiętać regulaminu, to nie banuj za to za co nie jest w nim wspomniane.

Z poważaniem, Mich.

P.S. Osoby pokroju kebapf'a, Lemonssa, oraz Fokusa jakże innych nic nie wnoszących do sprawy proszę o nie udzielanie się w tym temacie, który i tak za pewne niedługo zostanie skasowany przez Admina pokroju jakim był William.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych