Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Blokada prowadzenia pojazdów] TiteX

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 TiteX 0 29/12/2009 - 11:28

TiteX
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Gulio_Saviano

Administrator/moduł nadający karę: Styper

Powód kary: Ucieczka, i dziwna akcja, z udziałem PD

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Ta prośba rónież ma swoją ingerencję w sprawie : http://h-rp.pl/thread-22058.html

Ewentualne Odblokowanie możliwości prowadzenia pojazdów
Witam, chciałbym wyjaśnić pewną sytuacje, jaką jest akcja z przed trzech dni, gdzie właśnie zostałem zatrzymany, przez niejakiego Barta Stypera. Na początku chciałem, przeprosić Stypera, za moje lekkie zdenerwowanie. akcja wyglądała następująco : Jechałem z kolegą przez miasto, i przejechałem na czerwonym. Nagle słyszę dźwięk syreny policyjnej. Ponieważ miałem za dużo do stracenia, wcisnąłem gaz do oporu, i próbowałem uciec. Kiedy wjechaliśmy na tereny San Fierro, skręciłem w polną drogę, po czym dachowałem. Logiczne, że po dachowaniu ciężko jest dalej prowadzić, więc stałem w miejscu. Policjant, który jechał za mną, w tym momencie uderzył z dużą prędkością w drzewo. I ku mojemu zdziwieniu po takim uderzeniu, był w stanie jeszcze jechać w moją stronę. Po szybkim namyśle ( Ja dachowałem, stoję. On uderzył i jedzie w moją stronę ) stwierdziłem, że coś jest nie tak, i skoro tak, to uciekam dalej ( Wiem, błędne założenie, lecz to była kwestia kilku sekund i błędnej decyzji ). No to wjechaliśmy do tunelu, policja za nami, lecz już prawie nie widoczna. I tu nagle : Dostałeś BW od Administratora : Bart_Styper ( Nie winie go za to, bo słusznie postąpił, lecz ja to źle odebrałem ). No to auto stop, Styper się do nas teleportował, i dostałem warna. Poszedłem do paki, odsiedziałem swoje, i wróciłem do domu. Po próbie wejścia do auta : Administracja zablokowała Ci możliwość prowadzenia pojazdów. Przyznaje : OBYDWOJE ( Ja i Pan policjant, który mnie gonił ) źle zrobiliśmy, lecz ja zostałem tylko ukarany. Ciężko mi odgrywać postać Mafioza, Strażaka, oraz Agenta Ochrony Lock & Load, bez możliwości prowadzenia pojazdów. Dlatego proszę o zdjęcie mi tej blokady.
Jeszcze raz bardzo przepraszam, na takiej podstawie widać, jak jeden impuls, jedna chwila, błędna decyzja, i takie duże konsekwencje.

Screeny :

Dołączona grafika

Z góry dziękuje oraz Pozdrawiam Serdecznie. Tomek
  • Do góry
    • 0

#2 Lemonss27 29/12/2009 - 11:37

Lemonss
  • Gracz
Mam wkleić screeny jak napadałeś na więzienie sam, postrzeliłeś 2 strażników, zrobiłeś MG bo Leito płakał na skype żeby go uwolnić a ty mu poszedłeś z pomocą, a potem bezczelnie zrobiłeś sztucznego crasha jak wpadło SWAT. Jak pojechali 2godz później znowu napadłeś? Nie chciało mi się pisać skargi, a w wcześniejszej aplikacji nie zdąrzyłem bo mnie Konrad uprzedził i zamknął temat. Należy ci się ban według mnie.
  • Do góry
    • 0

#3 TiteX 0 29/12/2009 - 11:52

TiteX
  • Zbanowani

Mam wkleić screeny jak napadałeś na więzienie sam, postrzeliłeś 2 strażników, zrobiłeś MG bo Leito płakał na skype żeby go uwolnić a ty mu poszedłeś z pomocą, a potem bezczelnie zrobiłeś sztucznego crasha jak wpadło SWAT. Jak pojechali 2godz później znowu napadłeś? Nie chciało mi się pisać skargi, a w wcześniejszej aplikacji nie zdąrzyłem bo mnie Konrad uprzedził i zamknął temat. Należy ci się ban według mnie.

1. Mieszasz fakty
2. Twoje informacje są źródłem z OOC.
3. To jest temat o zdjęcie blokady prowadzenia pojazdów, a nie w sprawie bana.
4. Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać, bo z tego co wiem sam próbowałeś robić takie numery.
  • Do góry
    • 0

#4 Lemonss27 29/12/2009 - 11:57

Lemonss
  • Gracz
To chyba kolego jeszcze mało wiesz.
Wpadłeś do więzienia i zacząłeś walić do strażników ja ci chciałem wyrwać broń i cie kopnąłem a ty zleciałeś z balkoniku i wstałeś i biegłeś dalej a potem mnie zastrzelić chciałeś. Jestem kolejnym **** który nie umie robić napadów.
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad1589 29/12/2009 - 13:16

Konrad
  • Gracz
Unblock, nadany AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych