Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] TiteX

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 TiteX 0 29/12/2009 - 11:20

TiteX
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Gulio_Saviano

Administrator/moduł nadający karę: Styper oraz Szybki

Powód kary: Oszustwo

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

UnBan
Na samym początku chciałbym przeprosić za całe to zamieszanie ale już wyjaśniam o co chodziło…. przede wszystkim nie podszywałem się pod nikogo, pracuje w Lock& Load na postaci Gulio Saviano także w tej kwestii nikogo nie okłamałem. Kamery … zacznę od tego że szef Lock & Load wiedział o tej kamerze której mam sprzedać, tylko ja nie mam skryptowej możliwości zamontowania tej kamery dlatego odebrałem pieniądze dokładnie TRZY DNI TEMU, i potem na moje nieszczęście trafiłem do więzienia wiec nie miałem możliwości załatwić tej sprawy do końca bo miało się to odbyć tak że ja miałem odebrać pieniążki a na drugi dzień Ivan Gordillo miał zamontować tą kamerę niestety gracz który napisał na mnie skargę /prośbę o zwrot kasy jest w gorącej wodzie kąpany i nie chciał poczekać ani nawet nie dał znać na /w że się „niepokoi” także zero kontaktu a zaznaczam że wcześniej rozmawiałem z tym graczem na skype i ustaliłem z nim całość ale on jednak nie potrafił poczekać i wyjaśnić sprawy zemną tylko napisać na forum …. No cóż ja ze swojej strony przepraszam i proszę o Urban, całe to zdarzenie jest nieporozumieniem .

Ewentualne Odblokowanie możliwości prowadzenia pojazdów
Drugą sprawą, jest już akcja z przed trzech dni, gdzie właśnie zostałem zatrzymany, przez niejakiego Barta Stypera. Na początku chciałem, przeprosić Stypera, za moje lekkie zdenerwowanie. akcja wyglądała następująco : Jechałem z kolegą przez miasto, i przejechałem na czerwonym. Nagle słyszę dźwięk syreny policyjnej. Ponieważ miałem za dużo do stracenia, wcisnąłem gaz do oporu, i próbowałem uciec. Kiedy wjechaliśmy na tereny San Fierro, skręciłem w polną drogę, po czym dachowałem. Logiczne, że po dachowaniu ciężko jest dalej prowadzić, więc stałem w miejscu. Policjant, który jechał za mną, w tym momencie uderzył z dużą prędkością w drzewo. I ku mojemu zdziwieniu po takim uderzeniu, był w stanie jeszcze jechać w moją stronę. Po szybkim namyśle ( Ja dachowałem, stoję. On uderzył i jedzie w moją stronę ) stwierdziłem, że coś jest nie tak, i skoro tak, to uciekam dalej ( Wiem, błędne założenie, lecz to była kwestia kilku sekund i błędnej decyzji ). No to wjechaliśmy do tunelu, policja za nami, lecz już prawie nie widoczna. I tu nagle : Dostałeś BW od Administratora : Bart_Styper ( Nie winie go za to, bo słusznie postąpił, lecz ja to źle odebrałem ). No to auto stop, Styper się do nas teleportował, i dostałem warna. Poszedłem do paki, odsiedziałem swoje, i wróciłem do domu. Po próbie wejścia do auta : Administracja zablokowała Ci możliwość prowadzenia pojazdów. Przyznaje : OBYDWOJE ( Ja i Pan policjant, który mnie gonił ) źle zrobiliśmy, lecz ja zostałem tylko ukarany. Ciężko mi odgrywać postać Mafioza, Strażaka, oraz Agenta Ochrony Lock & Load, bez możliwości prowadzenia pojazdów. Dlatego proszę o zdjęcie mi tej blokady.
Jeszcze raz bardzo przepraszam, na takiej podstawie widać, jak jeden impuls, jedna chwila, błędna decyzja, i takie duże konsekwencje.

Nielegalne posiadanie broni + ucieczka ?

Interesuje mnie jeszcze fakt, który widać na ostatnim screenie.
Powodem do bana, może być nielegalne posiadanie broni ?
Jeżeli jestem w trakcie wyrabiania licencji na broń, przez Lock & Load, oraz jestem w Mafii, to moje posiadanie broni, jest nielegalne ?
Z góry dzięki za wytłumaczenie, może coś źle pojmuje :)

Screeny :

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Z góry dziękuje oraz Pozdrawiam Serdecznie. Tomek
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 29/12/2009 - 11:23

Konrad
  • Gracz
UnBan. Unblock prowadzenia w osobnej apelacji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych