Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

GTA VI - będzie? Jeżeli tak to co byście chcieli dodać?

gta vi 2015/2016r?

• Please log in to reply
179 odpowiedzi w tym temacie

#161 Kinect 95 10/09/2016 - 00:16

Kinect
  • Gracz

Przeczytaj dokładnie co napisał.

Wiem o co mu chodziło. xD

On tak napisał, bo zna dokładnie moją osobę i wie o co kaman, lel.

• Do góry
    • 0

#162 Bartuz150 10/09/2016 - 09:14

Bartuz
  • Gracz

Najlepiej było by dodać frakcje porządkowe, organizacje przestępcze.

I nasza postać miałaby wtedy do wyboru po zakończeniu np całej gry.

I nie, lepiej by to było na PC oraz na PS4, PS3.

• Do góry
    • 0

#163 TrikeX-2 10/09/2016 - 16:44

TrikeX
  • Świeżak

GTA VI Będzie wydane za rok lub dwa. Twórcy mówią, że planują odwzorowanie Role Play i wklejenie tego do GTA VI. Będą tam licencjonowane marki Europejskie, cała Europa.

• Do góry
    • 0

#164 Rollu1960 11/09/2016 - 12:05

Rollu
  • Gracz

GTA VI Będzie wydane za rok lub dwa. Twórcy mówią, że planują odwzorowanie Role Play i wklejenie tego do GTA VI. Będą tam licencjonowane marki Europejskie, cała Europa.

Smoki też tam były? Koleś, Rockstar tworząc GTA online stworzył sobie maszynkę do robienia forsy... i to tak wydajną że jak na razie nie opłaca im się w ogóle myśleć nad kolejną częścią gry. Rok lub dwa? Ty chyba nie wiesz ile czasu tworzono GTA V.

• Do góry
    • 0

#165 TrikeX-2 11/09/2016 - 12:44

TrikeX
  • Świeżak

Smoki też tam były? Koleś, Rockstar tworząc GTA online stworzył sobie maszynkę do robienia forsy... i to tak wydajną że jak na razie nie opłaca im się w ogóle myśleć nad kolejną częścią gry. Rok lub dwa? Ty chyba nie wiesz ile czasu tworzono GTA V.

Widzę, że nie rozumiesz tego, co napisałem - nie zrozumiesz.

Jest to za trudne dla Ciebie, wejdź na strone oficjalną rockstara i obserwuj, a zauważysz :)

• Do góry
    • -1

#166 kennyS na zawsze 1306 17/09/2016 - 13:27

kennyS na zawsze
  • Gracz

Restauracje, puby itd bo w piątce nie ma jak napełnić hp na szybko.

• Do góry
    • 0

#167 Leysoon5 18/09/2016 - 09:59

Leysoon
  • Gracz

Przypuszczam ze GTA VI, zanim wyjdzie to jeszcze troszkę czasu minie, bo nadal jest moda na piątkę, więc dla nich jest bezsensowne robienie szóstki jak na razie. Według mnie fajnie byłoby zobaczyć w następnej części jak powiedział KennyS - więcej miejsc gdzie można zjeść, żeby napełnić HP jak w czwórce, więcej misji i może możliwość pracowania jako policjant, lecz zaczynając grę, mielibyśmy do wyboru drogę kreowania naszej postaci, ale to już pod wielkim znakiem zapytania.

Edit; Do kilku osób, które pisało kilka stron wcześniej; Rockstar raczej nie wprowadzi do single player, role play przez to, że nie każdy lubi grać w owym stylu i od zawsze owa gra słynęła z możliwości robienia wszystkiego, a zarazem luźności gry.

Użytkownik Leysoon edytował ten post 18/09/2016 - 10:03

• Do góry
    • 0

#168 Vexuslord0 25/09/2016 - 10:57

Vexuslord
  • Świeżak

Ja to bym chciał GTA w Londynie

Już było coś takiego, a mianowicie GTA London, samodzielny dodatek do GTA:)

• Do góry
    • 0

#169 kennyS na zawsze 1306 27/09/2016 - 13:54

kennyS na zawsze
  • Gracz

*
Popularny

Już było coś takiego, a mianowicie GTA London, samodzielny dodatek do GTA:)

Oj tam, raz jeszcze mogli by zrobić 'dokładniej'. Tak czy siak, fajnie by było zobaczyć jakieś miasto z Europy, ale jakie? Chyba nie Moskwę XD

• Do góry
    • 4

#170 Hipler 3 01/10/2016 - 23:18

Hipler
  • Gracz

No przydało by się coś innego jak USA, zobaczymy co wymyśli Rockstar bo już gdzieś widziałem coś o Europie ale to takie gadanie i nie ma się nigdy pewności tym bardziej że GTA VI wyjdzie za... nie wiem ale stawiam że nie szybciej niż 2-3 lata bo jest GTA V Online i hajsik leci :3

• Do góry
    • 0

#171 Middling0 02/10/2016 - 18:16

Middling
  • Gracz

Zobaczymy pierw co wymysli rockstar ;p

• Do góry
    • 0

#172 * matix19498 03/10/2016 - 21:44

matix19
  • Gracz
Dali by mozliwosc grania jakąś rudą seksowną czarnulką.
  • Do góry
    • 0

#173 King Lil K 209 06/10/2016 - 10:53

King Lil K
  • Gracz

sry gta VI nie będzie... Będą jedynie aktualki do GTA V, może kiedyś VI ;)

• Do góry
    • 0

#174 123x24 09/10/2016 - 22:28

123x
  • Gracz

GTA VI będzie najbliżej za 2 lata max a tak ogolnie to nie wiem za 5 lat albo wiecej. No i mysle ze w GTA 6 trudno powiedziec gdzie akcja bedzie sie toczyc bo zawsze moga cos nowego dodac lub powrocic do korzeni i na przyklad vice city dalsza czesc zrobic.

• Do góry
    • 0

#175 * donSKORPION167 11/10/2016 - 13:07

donSKORPION
  • Gracz

ja bym wprowadził singla podobnego do San Andreas xd

• Do góry
    • 0

#176 * RussianPlayer66 20/10/2016 - 14:28

RussianPlayer
  • Gracz

GTA V osiągnęło duży sukces, ale nie ukrywajmy, jeszcze większy sukces osiągnął ''multiplayer'' (gta vi może być nastawione tylko na multi). Może będzie to Anglia, może nie - natomiast Stany Zjednoczone się już przejadły. 

Użytkownik RussianPlayer edytował ten post 20/10/2016 - 20:26

• Do góry
    • 2

#177 * chens33 20/10/2016 - 22:57

chens
  • Gracz

''GTA V osiągnęło duży sukces, ale nie ukrywajmy, jeszcze większy sukces osiągnął ''multiplayer'' (gta vi może być nastawione tylko na multi). Może będzie to Anglia, może nie - natomiast Stany Zjednoczone się już przejadły. ''

R* jak dobrze wiemy zdążyło się już dawno przeistoczyć w markę typowo amerykańską. Wątpie więc, że zrezygnują z własnego narodu w grze tylko ze względu na ''jakąś'' Anglię czy inne narody europejskie. Sugerowanie się ''GTA: London'' jest tutaj prawde mówiąc trochę nie na miejscu. Po pierwsze był to tylko i wyłącznie dodatek urozmaicający GTA 1, a po drugie inspiracją do stworzenia tego dodatku w Londynie było akurat pochodzenie pierwszych założycieli Rockstara (którzy jak dobrze wiemy pochodzili z Wielkiej Brytanii) oraz ich początkowe zamiary, idee.

Osobiście jakbym miał obstawiać to z całą pewnością dostęp do całych (albo chociaż połowy) Stanów Zjednoczonych Ameryki. W najgorszym wypadku całkowicie nowe miasto, którego dotychczas jeszcze w żadnej z serii GTA nie było.

Pewne natomiast może być jedno - nie będzie to powrót do Miami.

Użytkownik chens edytował ten post 20/10/2016 - 23:09

• Do góry
    • 0

#178 * RussianPlayer66 21/10/2016 - 06:35

RussianPlayer
  • Gracz

R* jak dobrze wiemy zdążyło się już dawno przeistoczyć w markę typowo amerykańską. Wątpie więc, że zrezygnują z własnego narodu w grze tylko ze względu na ''jakąś'' Anglię czy inne narody europejskie. Sugerowanie się ''GTA: London'' jest tutaj prawde mówiąc trochę nie na miejscu. Po pierwsze był to tylko i wyłącznie dodatek urozmaicający GTA 1, a po drugie inspiracją do stworzenia tego dodatku w Londynie było akurat pochodzenie pierwszych założycieli Rockstara (którzy jak dobrze wiemy pochodzili z Wielkiej Brytanii) oraz ich początkowe zamiary, idee.
Osobiście jakbym miał obstawiać to z całą pewnością dostęp do całych (albo chociaż połowy) Stanów Zjednoczonych Ameryki. W najgorszym wypadku całkowicie nowe miasto, którego dotychczas jeszcze w żadnej z serii GTA nie było.
Pewne natomiast może być jedno - nie będzie to powrót do Miami.

Ogólnie to temat się nazywa: co byście chcieli dodać, a nie ocenianie czyiś komentarzy.
  • Do góry
    • 0

#179 * chens33 21/10/2016 - 11:08

chens
  • Gracz

Ogólnie to temat się nazywa: co byście chcieli dodać, a nie ocenianie czyiś komentarzy.

Nie szkodzi, wygłaszanie swojej opinii nie jest zabronione.

Odnosząc się do pytania autora tego wątku w poście #1 - kontynuacja przygód w Miami Vice byłaby mile widziana. :)

• Do góry
    • 2

#180 * RussianPlayer66 21/10/2016 - 13:56

RussianPlayer
  • Gracz

Nie szkodzi, wygłaszanie swojej opinii nie jest zabronione.

Odnosząc się do pytania autora tego wątku w poście #1 - kontynuacja przygód w Miami Vice byłaby mile widziana. :)

Wiem, ale na chuy komentujesz mój post i mówisz, że to i to jest złe, a to nie wypali? xd

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych