Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

GTA VI - będzie? Jeżeli tak to co byście chcieli dodać?

gta vi 2015/2016r?

• Please log in to reply
179 odpowiedzi w tym temacie

#41 JackDaniels1264 03/09/2014 - 14:35

JackDaniels
  • Gracz

Chciałbym, aby do każdego budynku dało się wejść, dało się rabować, napadać na bloki, mieszkania i inne, fajne, co?  ^_^

• Do góry
    • 0

#42 kamilpr02 03/09/2014 - 17:53

kamilpr0
  • Gracz

Fajnie by było jak by GTA VI nie była liniowa. głównie chodzi mi o możliwość dojścia do gangu wybranego przez siebie :). i powinny być 2 postacie. Latynos i czarnoskóry ;)

• Do góry
    • 2

#43 brus26 03/09/2014 - 19:40

brus
  • Gracz

GTA VI będzie na 90% w Vice City i będzie opowiadać o jakiejś mafii bądź w jakiś sposób kontynuuje wątek z V'tki ale w to wątpie. Pożyjemy - zobaczymy.

• Do góry
    • 1

#44 l2p122 03/09/2014 - 20:20

l2p
  • Gracz

Przynajmniej jedno jest pewne - będzie kolejna odsłona serii GTA. Ktoś tam od nich w którymś wywiadzie powiedział, że pomysłów na grę mają jeszcze na co najmniej 40 lat, czyli wychodzi na to, że tym samym potwierdził kolejną odsłonę.

A co bym chciał w takim GTA? Ogólnie to jak już wspomniano wyżej, mogłoby odbyć się w VC (oczywiście odnowione etc). Myślę, że byłoby dosyć miło. :)

• Do góry
    • 0

#45 Don Daniel2775 03/09/2014 - 22:10

Don Daniel
  • Gracz
Mogliby wprowadzić system własnego kreowania postaci. Dać możliwość wyboru do jakiej organizacji kce się dojść i tak dalej.
  • Do góry
    • 1

#46 Whoodini 316 04/09/2014 - 12:16

Whoodini
  • Gracz

Mogliby wprowadzić system własnego kreowania postaci. Dać możliwość wyboru do jakiej organizacji kce się dojść i tak dalej.

Popieram, i zaawansowany tryb animacji "kucanie" i tak dalej jo.

• Do góry
    • 1

#47 TRUE MXRTIN1807 04/09/2014 - 21:46

TRUE MXRTIN
  • Gracz

*
Popularny

Żeby można było stworzyć postać po swojemu, chodzi mi tak jak w Saints Row.
  • Do góry
    • 5

#48 gówno1305 05/09/2014 - 16:24

gówno
  • Gracz

*
Popularny

Najlepiej kupno/tresura zwierzątka i misje z jakimiś ustawkami.

Xd GTA to nie simsy. Ale ustawki wporzo. Wgl chciałbym takie jakby odnowione GTA SA. Lata 80-90, gangi.. coś wokół tego tematu. Tylko nie jakieś ballas i grove, tylko normalnie crips i bloods. MIsje jakieś klimatyczne, a nie latanie hydrą chłopakiem z ghetta. <facepalm>

• Do góry
    • 3

#49 uczen1996821 05/09/2014 - 22:46

uczen1996
  • Gracz

W VI gra mogłaby być nieskończona :)
Że nie da się ukończyć fabuły :) nie ma końca i gra nie polega na wzbogacaniu się :)
misje z systemem podobnym do tego ze Skyrima (losowe misje z losowymi NPC)
Po przejściu głównej części głównego wątku pojawi się wybór... co robić dalej zdecyduje gracz i będzie miał kolejny wielki wątek do rozgryzienia :)
Misje wielodniowe itd :)
I tak po ukończeniu każdego wątku nasz wachlarz możliwości na kolejne wątki rośnie lub maleje... bo np ten wątek skreślił możliwość zrobienia tamtego itd. :)
Wybór swojej postaci, a zgodnie z wyborem postaci umiejscowienie jej gdzieś :)
A wszystko to odgrywane w San Andreas (Region uskoku San Andreas) Bądź w całej Californi bez mapy - wyspy a raczej z granicą mapy taką jak w Battlefield :) (samolot może ją minąć, ale gracz otrzymuje info że musi zawrócić bo inaczej straci sterowność/wleci w zakazaną strefę i go zestrzelą/będzie miał 6 gwiazdek i 10 odrzutowców na ogonie? :D

• Do góry
    • 0

#50 Dope to ja1225 06/09/2014 - 22:17

Dope to ja
  • Gracz
Słyszałem, że ma wyjść, ponoć jeden tam z tych kierowników gadał, że 6-tka wyjdzie za jakieś 8-10 lat, mapa ma być 10x większa i ma być na niej ogromna ilość różnych interakcji, o wiele więcej niż w 5 bo na całej powierzchni mapy, ale nie wiem czy to 100% prawda. A, i postać ma być chińczykiem

Ps. Co do sikory: gta to jedna wielka parodia ameryki, nigdy nie bedzie crips/bloods, czy mercedesów itd.. Właśnie cały myk w tym, że wszystkie firmy/gangi itd. Są, zachowują się i wyglądają ( w gangach zmienione kolory ) prawie tak samo jak ich odpowiedniki w prawdziwym życiu, tylko rockstar to wszystko wywraca do góry nogami. Mają gry z normalnym Los Angeles, markami pojazdów, np. L.A noire, midnight club.
Pss. Przeszedłem 2 razy piatke, nie ma misji w ktorej franklin czymkolwiek lata, nawet helikopterem XD

Użytkownik Kszyhu edytował ten post 07/09/2014 - 11:59

• Do góry
    • 0

#51 V10146 06/09/2014 - 23:13

V10
  • Gracz
Chciałbym aby fabuła VI odgrywała się w VC, ale może najwyższa pora aby gta było odgrywane na innym kontynencie? Japonia i klimat Yakuzy? Dla mnie bomba.
  • Do góry
    • 1

#52 Energij 11 07/09/2014 - 08:38

Energij
  • Gracz

Wedlug mnie fajnie by bylo jakby sie dzialo w przestrzeni lat 60-70 w VC.

• Do góry
    • 0

#53 4443331 07/09/2014 - 15:04

444333
  • Gracz

Powinni dodać odnowioną KURUME z gta III

• Do góry
    • 0

#54 Chronic0 09/09/2014 - 19:28

Chronic
  • Gracz

Jak już będzie to oby nie w Liberty City, niech wrzucą Chicago lub współczesne Vice City, albo niech pozostaną przy Los Santos.

• Do góry
    • 0

#55 Nihlus190 10/09/2014 - 23:55

Nihlus
  • Gracz

Chciałbym aby fabuła VI odgrywała się w VC, ale może najwyższa pora aby gta było odgrywane na innym kontynencie? Japonia i klimat Yakuzy? Dla mnie bomba.

GTA opiera się na prześmiewczej parodii USA i bez tego to już nie będzie GTA, przykro mi. 
Co do VI części, która nawet bez żadnych potwierdzeń na tą chwile tak czy tak w końcu na 100% nadejdzie (hehe nawet ze względu na sam zarobek generowany przez serię) z chęcią wróciłbym do odnowionego Vice City i (co myślę powinno być w pierwszej kolejności): Fabuła, fabuła, fabuła - prześmiewcza ale zarazem bliska realiom, parodiująca ale przeplatana też elementami powagi, kontrowersyjna (i to jak najbardziej), wciągająca na wiele godzin i (przynajmniej moim zdaniem) na powrót opierająca się na jednej postaci (choć przyznam szczerze w samą V grałem raptem 3-4h u brata bo z uporem  maniaka od premiery gry na PS3 i X360 czekam na wersję PC więc moje zdanie co do ilości grywalnych postaci po przejściu całej piąteczki może się zmienić).

• Do góry
    • 0

#56 * ID_GHOST178 15/09/2014 - 20:11

ID_GHOST
  • Gracz

Ja bym chciał, żeby GTA miało funkcję na ps move/kinect :D

• Do góry
    • 0

#57 palemosty 123 15/09/2014 - 22:28

palemosty
  • Gracz
@up za bardzo rozbudowany interfejs na kinecta

Po za powrotem do ulicznych gangów itp, ja bym chciał aby można było kupić domek i sobie go budować, kupowanie mebli, stawianie ich gdzie się chcę, na zewnątrz robienie dróżek wokół domku jak nam się podoba etc. To by było mega. :wub:

To nie Simsy, ale kupna domu i drobne modyfikacje już już.

No to tak, ja się trzymam swego zdania - Vice City. To jest rzecz wiadoma, że mapa będzie powiększona dwa-trzy razy. I teraz postacie, które mi się by widziały. Emigrant z Kuby, Black Hustler ze wschodniego wybrzeża, jakaś panienka pokroju Redneck lub imprezowiczka.

Napady z kolebki piątki były interesujące i pełne akcji. Taki system zostać może, ale z odrobinką innowacji. Można by utworzyć wątek kartelów narkotykowych zajmujących się przemytem i dystrybucją kryształu, Białej Wdowy, Zielonej Damy i Bóg wie czego. (jak w gta tbogt tylko z większym przedsięwzięciem)

Co tam jeszcze, auta. Urealistycznianie idzie jak po maśle w erzę HD, jednak realnych marek nie ujrzymy nigdy (producenci ze względu na możliwość jazdy po ludziach kategorycznie odmawiają zgody na wykorzystywanie ich aut w tego typu grach)

Tuning wyszedł nieziemsko, tatuaże, ciucholandy tak samo. Wiadomo jak Vice to nacisk na odzienia typowo eleganckie.

I chciałbym bardzo, by pojawiła się Villa Vercettiego w re-teksturze, tak samo jak i Starfish Island.

Rockstar ma już zajęcie - piąteczka, ale ja obstawiam, że następna część wyszłaby hmm... 2017-18 rok. Może być i później, bo minie dekada wypuszczenia w obieg czwórki, to przygotują ją na urządzenia mobilne.

Użytkownik Szaweł edytował ten post 15/09/2014 - 22:31

• Do góry
    • 0

#58 wlatca119 02/10/2014 - 06:13

wlatca
  • Gracz

Los Santos, CJ, Ustawki, itp. ew. fajnie było by jakimś latynosem zagrać.

• Do góry
    • 0

#59 Kaakao8 03/10/2014 - 19:41

Kaakao
  • Gracz

Jak bedzie to robią sampa i lecimy na net4game :D 

• Do góry
    • 0

#60 DON THUG2931 04/10/2014 - 14:36

DON THUG
  • Gracz

Jak bedzie to robią sampa i lecimy na net4game :D

Samp to San Andreas MP więc nie wiem co to ma do gta VI ?

• Do góry
    • 0

#61 Sniper0223 04/10/2014 - 18:09

Sniper02
  • Gracz

O jacie! :D

Ostatnio w nocy śniło mi się odnowione gta sa, było kilka aut odnowionych, grafika jak w gta 5 tyle że wszystko lepsze! Jedyny pojazd którym w śnie jeździłem to Camper (ten wielki)i tak powinno wyglądać gta VI

EDIT: I żeby można było założyć w GTA VI własny gang, zarobić legalnie, kupić broń, dołączyć do policji i ją zdradzić ze swoim założonym gangiem :3

• Do góry
    • 0

#62 Bujaj się^^7 05/10/2014 - 03:29

Bujaj się^^
  • Gracz

EDIT: I żeby można było założyć w GTA VI własny gang, zarobić legalnie, kupić broń, dołączyć do policji i ją zdradzić ze swoim założonym gangiem :3

GTA to nie Role-Play z założenia a sandboxowa gra akcji. ;)

Ode mnie mogę dodać, że akcja gry mogłaby się toczyć w końcu gdzieś indziej niż tylko w USA, np. w Europie, Wielka Brytania na przykład. W Texasie mieliby łatwo, bo tam same pustynie, no ale ludzie... W końcu może coś nowego, a nie cały czas tylko re-tekstury starych map? Pomyślcie o czymś takim jak ruch lewostronny, fabuła niczym z filmu "Zawód Gangster", nie chcielibyście tego? Nudzi mnie już coś takiego, że albo imigrant z Serbii, który rozwala każdego kogo popadnie, A-A, który niszczy i kradnie wszystko co popadnie. Coś innego w końcu, aby np. misja miała polegać na sprzedaniu dragów komuś, ochraniać jakąś imprezę masową, gdzie będzie trzeba obić parę mordek, aby jednak nie zrobić z tego nudnej podróby Role-Play'a najważniejsze. Zobaczymy za 5 lat myślę, co Rockstar wymodziło w tym kierunku.

• Do góry
    • 0

#63 Sniper0223 05/10/2014 - 07:38

Sniper02
  • Gracz

GTA to nie Role-Play z założenia a sandboxowa gra akcji. ;)

Ode mnie mogę dodać, że akcja gry mogłaby się toczyć w końcu gdzieś indziej niż tylko w USA, np. w Europie, Wielka Brytania na przykład. W Texasie mieliby łatwo, bo tam same pustynie, no ale ludzie... W końcu może coś nowego, a nie cały czas tylko re-tekstury starych map? Pomyślcie o czymś takim jak ruch lewostronny, fabuła niczym z filmu "Zawód Gangster", nie chcielibyście tego? Nudzi mnie już coś takiego, że albo imigrant z Serbii, który rozwala każdego kogo popadnie, A-A, który niszczy i kradnie wszystko co popadnie. Coś innego w końcu, aby np. misja miała polegać na sprzedaniu dragów komuś, ochraniać jakąś imprezę masową, gdzie będzie trzeba obić parę mordek, aby jednak nie zrobić z tego nudnej podróby Role-Play'a najważniejsze. Zobaczymy za 5 lat myślę, co Rockstar wymodziło w tym kierunku.

Ale zarobić legalnie, np: w Policji, w kartece a potem zwołać swój gang i podbić komisariat! :D

• Do góry
    • 0

#64 Sivus 248 05/10/2014 - 09:53

Sivus
  • Gracz

Powiem tak, nie będziemy się nudzić na pewno. A premiera? Myślę, że za 6 lat to realna propozycja.

• Do góry
    • 0

#65 Pawbuc920 06/10/2014 - 07:55

Pawbuc
  • Gracz

E tam zaraz GTA VI, niech San Andreas 2 zrobią. :D

• Do góry
    • 0

#66 Moderek0 06/10/2014 - 14:09

Moderek
  • Gracz

Fabuła z SA, tylko że bardziej rozwinięta. :)

• Do góry
    • 0

#67 dinostache57 07/10/2014 - 07:46

dinostache
  • Gracz

Dla tych co nie widzieli.

Może to żart? A może to naprawde wyjdzie?

• Do góry
    • 0

#68 Kamylo41 07/10/2014 - 10:20

Kamylo
  • Gracz

To już dawno wyszło... http://www.gry-onlin...16.asp?ID=11300

• Do góry
    • 0

#69 Pawbuc920 07/10/2014 - 11:32

Pawbuc
  • Gracz

Z 50 centa zrobili Bonda :D

Bez kitu mam nadzieje, że w kolejnej części pociągną SA. Starsze czasy, przed CJem, wybór postaci do grania (BS, Ryder etc) albo kontynuacje. Gdybać można, trzeba czekać co tam wymyślą. Jak na razie, to zbijają hajs z V, troche czasu jeszcze minie.

Użytkownik Pawbuc edytował ten post 07/10/2014 - 11:35

• Do góry
    • 0

#70 Pokój Z Widokiem Na Wojnę 645 07/10/2014 - 20:17

Pokój Z Widokiem Na Wojnę
  • Gracz

KOZAK :D 

• Do góry
    • 0

#71 iMeRek 20 10/10/2014 - 21:05

iMeRek
  • Gracz

Powiem tak, nie będziemy się nudzić na pewno. A premiera? Myślę, że za 6 lat to realna propozycja.

Myślę, że o wiele, wiele więcej będziemy musieli czekać na GTA VI ponieważ przez 2-3 lata producenci będą starali się ulepszać istniejące GTA V. 

• Do góry
    • 0

#72 * ID_GHOST178 13/10/2014 - 18:42

ID_GHOST
  • Gracz
Hakerskie sztuczki typu Watch Dogs + rozmaite style walki (Assassyn) + fabula, bronie i opracowanie z GTA = epick
  • Do góry
    • 0

#73 THE REAL FILIP205 13/10/2014 - 19:36

THE REAL FILIP
  • Gracz

Ja to tylko chciałbym żeby akcja działa się w Vice City i tyle :P

• Do góry
    • 0

#74 Burbon39 16/10/2014 - 17:54

Burbon
  • Gracz

Z 50 centa zrobili Bonda :D
Bez kitu mam nadzieje, że w kolejnej części pociągną SA. Starsze czasy, przed CJem, wybór postaci do grania (BS, Ryder etc) albo kontynuacje. Gdybać można, trzeba czekać co tam wymyślą. Jak na razie, to zbijają hajs z V, troche czasu jeszcze minie.

5-6 lat to trochę dużo jak na trochę. :)
  • Do góry
    • 0

#75 Zireael190 16/10/2014 - 17:59

Zireael
  • Gracz

Ja bym chętnie pograł młodym czarnuchem który się wprowadza na dzielnicę koło jakiegoś gangu i się dopiero wkręca w przestępcze życie. Oczywiście lata 90'. Mile widziałbym także kreację własnej postaci.

• Do góry
    • 0

#76 eurasy0 17/10/2014 - 18:00

eurasy
  • Świeżak

zamiast gta vi to ja bym chciał jakieś dodatki do piątki  :whistle:

• Do góry
    • 0

#77 T h u g l i f e p o s t y0 18/10/2014 - 14:03

T h u g l i f e p o s t y
  • Świeżak

mogła by sie dziać akcja w Polsce :D

• Do góry
    • 0

#78 Gtamix2208 19/10/2014 - 18:28

Gtamix
  • Gracz
Prawda jest taka, ze po GTA 5 za szybko nie wrócimy pewnie do Los Santos, a GTA VI rozegra sie zapewne w Miami czyli Vice City, ja bym tu podejrzewał, ze tym razem realia gry bedą juz ówczesne ze stacja z lat 80.
  • Do góry
    • 0

#79 Patrykx71880 19/10/2014 - 20:22

Patrykx7
  • Gracz

Prawda jest taka, ze po GTA 5 za szybko nie wrócimy pewnie do Los Santos, a GTA VI rozegra sie zapewne w Miami czyli Vice City, ja bym tu podejrzewał, ze tym razem realia gry bedą juz ówczesne ze stacja z lat 80.

Są dwie opcje- Vice City, albo coś nowego- za dużo części było z San Andreas i Liberty City.

• Do góry
    • 0

#80 Kajlu623 19/10/2014 - 23:56

Kajlu
  • Gracz

Ja bym chciał pograć w coś takiego jak Mafia w wykonaniu Rockstar oczywiscie :P

Użytkownik Kajlu edytował ten post 19/10/2014 - 23:57

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych