Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock]Gino_Castro

• Please log in to reply
43 replies to this topic

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 13:41

Nertowny czy tam Rudnicki
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Gino Castro

Administrator/moduł nadający karę: numlock

Powód kary: Wyzwisko ooc/grożenie ck.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc tak - skarga zdecydowanie nie pozwoliła Panu numlockowi na nadanie mi kary w postaci blokady konta.

O godzinie drugiej w nocy, widząc kobietę strzelającą do ludzi, bijącą ich i wyzywającą zareagowałem tak :
Posted Image
Chyba użycie słowa kur* o drugiej w nocy w stronę female gangsta nie jest powodem do bana.

Następna kwestia jest grożenie ck:
Z moich dłoni nie pojawił się tekst - zrobię Ci ck.. zapytałem kulturalnie na /w czy jest pewien konsekwencji tego co robi i czy wyraża zgodę na ck.
Jeżeli pytanie czy "wyraża zgodę na ck" jest odnoszone za groźby to nierozumiem czemu 90% serwera przy wielu akcjach w których pojawia się to pytanie nie jest karane banami ?
Posted Image
Proszę zwrócić uwagę na ss - czy widok takiej kobiety kopiącej po plecach itp nie wprawia w was nerwy ?

Więc jakby nie było, i nie wypadało - proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku. Pozdrawiam.

Down@
Akcja wysokich lotów nie miała, co jest jak najbardziej normalne jeżeli chce się coś odegrać z Bloodsami i tu powie Ci tak cała konferencja przestępczych.
Nie lubie pisania ooc, wielu ludzi którzy przeprowadzali ze mną akcję mogą to potwierdzić ale widok skaczącej, strzelającej, kopiącej female gangsta o 2 w nocy wyprowadził mnie z równowagi. Tymbardziej, iż tylko tamtędy przejezdzałem.
  • Back to top
    • 0

RdK 163 28/12/2009 - 13:45

RdK
  • Świeżak
Oj Patryk Patryk, wczoraj rozmawialiśmy na skype, i mówiłeś, że nie lubisz gdy ktoś pisze OOC podczas CK czy okradania, że nie lubisz płaczu i tak dalej.

Wczoraj sam nie pokazałeś klasy, powinieneś przemilczeć to i potem załatwić to po swojemu, tak jak opowiadałeś mi na skype.

Jestem neutralny, nie wiem czym Patryk mógł się kierowac, ale akcja najwyższych lotów to nie była.

BTW:
Dlaczego nie masz zablokowanej tej postaci?
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 28/12/2009 - 13:52

.LeiTo.
  • Świeżak
Znam Patryka i jestem po jego stronie, bloodsy zatrzymują Dona? Bo zatrzymał się na światłach, no coś tu jest nie tak, Karol może i nie przepada za Patrykiem ale niech nie przenosi tego na IC.
  • Back to top
    • 0

Latinox30 28/12/2009 - 14:01

Latinox3
  • Świeżak
Tak, znam Patryka, rozmawiałem z nim na skype. Kolega powyżej napisał "bloodsy zatrzymują Dona? Bo zatrzymał się na światłach" Coś takiego nie możliwego. Nie wiem jakie są stosunki miedzy Karolem a Patrykiem ale UnBlock myślę że się Patryk poprawi.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 28/12/2009 - 14:03

Mouruder
  • Gracz
Dopiero co wyłapałeś bana, ja bym Cie nie odblokowywał do mnie na Pw napisałeś "Akceptuj Śmierc" ja natomiast się nie zgodziłem to zaczął grozić Konradem. W ogóle nie umiesz zachowywać się na serwerze, udajesz największego kozaka...
  • Back to top
    • 0

Herun86 28/12/2009 - 14:03

Herun
  • Gracz
W jakim sensie zacząłeś grozić Konradem?
  • Back to top
    • 0

Spicy166 28/12/2009 - 14:04

Spicy
  • Gracz
Ja także czekam na drugą szanse, każdemu zawsze może coś odwalić. Tylko nie kozacz tak sam do wszystkich gangów po koleji bo widziałem że na Ganton popychałeś Ethana w gronie zielonków. Jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 28/12/2009 - 14:04

Mouruder
  • Gracz
Przepraszam, chciałem napisać "on groził Konradem", pomyłka.

//Edit:

@Spicy - on za dużo odwala zobacz sobie w jego skardze...
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 14:05

Blantson
  • Świeżak
Patryk Weź nie kłam !
Akcja była o 00:30 a skończyłą się o 00:40 to raz.
Resztę rzeczy zostało skrupulatnie wyjaśnioncyh na tym temacie i administrację proszę o przeczytanie tematu zanim podejmą jakiekolwiek kroki w odbanowaniu Gino Castro. -> http://h-rp.pl/thread-21853.html

Jak można tam zauważyć Patryk powycinał kożystne dla siebie fragmenty ze screenów a całość znajdziecie w tym temacie co podałem.

Co do Loca,
Nie przenoszę nic na IC z OOC a jedyna osobą która to robi to Patryk który jak mi powiedział wczoraj Leito - nie chce odgrywać z nami akcji ic bo mnie nie lubi OOC <- ha !

Proszę o dokładne zweryfikowanie osoby składającej wniosek o UNBANA (sprawdzcie logi od 00:30 do 00:40-45 28.12.2009)

Ta osoba nie kwalifikuje się do unbana.

Imię i nazwisko oskarżonego:Gino Castro
Imię i nazwisko oskarżającego:Malcolm Williams
Opis sytuacji:Wracamy z Exotic Club. Wjeźdżając na naszą dzielnicę napotykamy luksusowe Buffalo z białasem w środku. Zajechaliśmy mu drogę. Pełen wigoru białąs wyszedł pewien siebie z samochodu patrząc się na nas i pyskując. Była noc koło godziny 00:40. Wyjąłem klamkę na turfie i przycelowałem mu w głowę. Zaprowadziliśmy go pod most i okradliśmy - tam też dostał kulkę (do bw). Niestety to co pisał na ooc trochę mnie przerosło pomijając niechęć do oddania przedmiotów. Podczas akcji rp, napisał na /w do Mari Rodgers że idzie zamknąć samochód - podbiegł tam i zamknął wóz ooc (WTF ?!) Pominę fakt, że podczas akcji rp przedłużał tak by ktoś ze znajomych wpadł jak robi to większość osób komunikując się ooc z innymi że jest się obrabowywanym. Z tym graczem było wiele nieprzyjemnych sytuacji. Ma buffalo
Screen:
http://fooh.pl/viewer.php?file=o5my7oev47cs0lrwciee.png
http://fooh.pl/viewer.php?file=j8uel2zptjwfg8evet5.png
http://fooh.pl/viewer.php?file=63e6gb2ofrdvi7tr0fy.png
http://fooh.pl/viewer.php?file=iv7onwx0hnwsp1dnv8zf.png
http://fooh.pl/viewer.php?file=bvnhm078s1br056qpyqb.png
http://fooh.pl/viewer.php?file=pbv03c5clj0wlu0iuu0.png

I następny

Po wczorajszej akcji z tym panem chciałbym także coś dodać od siebie. A więc jechałem z kolegą w stronę Vinewood ( jak widać na screenie 1 ) , nagle przy końcu żywopłotu na nasz pas wjeżdża Gino Castro. ( jechał pod prąd i po krawężniku i pasie zieleni. ) . Wezwałem policję i chcieliśmy uzyskać odszkodowanie , kiedy chciałem spisać numery rejestracyjne odpowiedział na /do że auto ich nie posiada . - Chciałbym prosić o zweryfikowanie tego , ponieważ kłamstwa takie są niedozwolone . Przy odjeździe wskazał nam że ma broń i żebyśmy lepiej odpuścili sobie. Wkurzony taką postawą Pro Elo Gangsty - ciągle razem z kolegą wzywaliśmy policję i informowaliśmy o wszystkim. Znaleźliśmy jego auto w centrum , zastawiliśmy jego auto w taki sposób żeby nie mógł wyjechać nim ... W tym czasie zadzwoniliśmy kolejny raz na PiDi oraz na prywatne telefony znajomych z PiDi. Jednak pan" Niezniszczalne auto" miał inne plany i taranując nasze auto odjechał z impetem. Dodam iż nie wpisać żadnego /me ani /do iż jego auto jest zniszczone - czyli Brak Reakcji na wypadek ( screen 2 ). Zawiadomiliśmy znowu policję i wróciliśmy do poszukiwań czarnego Buffalo . Znaleźliśmy je zaparkowane przy Verona Beach. W tym czasie pan Gino wychodził z bloku i tu ciekawe wlepił nam bw !. Użyte musiały zostać jakieś wspomagacze ponieważ jeszcze nigdy się z takim zjawiskiem nie spotkałem ... Kierował Jack , cofał z prędkością ponad 40km/h ( wg licznika cleo ) a pan Gino przez krzaki jednym strzałem wlepił mu bw , przypominam że podczas szybkiego cofania. Od razu po nim ja dostałem strzał który zabrał mi prawie całe HP - także z dużej odległości. Schowałem się za bagażnikiem aby wyciągnąć Deagle ( odruchowo ) ale nawet osłona auta nic nie pomogła i przez auto dostałem kolejny strzał co potwierdzało by nieczystość tego zagrania.( Screen 3). Nie mogłem się nadziwić jak to możliwe aby tak strzelić i z jakiej broni to zostało uczynione , tym bardziej że trzymał tylko deagle w ręce. Dla mnie było to ewidentne użycie wspomagaczy ( nie znam się na tych czitach w sampie i nie wiem co to mogło być ) , ponieważ grałem także na serwerach DM - nawet tam z takim czymś się nie spotkałem. Potem pisał aby Akceptować Śmierć , kiedy wokoło było pełno cywili i pojazdów , co również wydało mi się śmieszne... A podobno Force CK nie jest dozwolone .

Screeny :
1. http://i50.tinypic.com/24ee3uu.png
2. http://i47.tinypic.com/2qtznub.png
3. http://i48.tinypic.com/idvktj.png
4. http://i50.tinypic.com/34j9ht1.png

http://i46.tinypic.com/tasgn8.png !! - tutaj rozrysowałem jak to się wydarzyło dokładnie z tym jego strzelaniem do nas.

Tutaj jeszcze screen od Rodger:
http://fooh.pl/images/s3pdhvoy32crc8qbxu7i.jpg

Patryk, znany terminator. Przestań już męczyć.
Swoimi kłamliwymi tekstami wciągasz moją organizację razem na dno z tobą a prawda jest taka że Bloods prosperuje dobrze i ma się dobrze. Wina jest tylko i wyłącznie twoja bo wjechałeś do nas na ulicę w nocy luksysowym autem, uliczkę zamkniętą, ślepą na obrzerzach miasta - czego się spodziewałeś ? Owacji ? Zwłaszcz że wyszedłeś z wozu i zacząłeś kozaczyć ? Puknij sięw głowę bo piszesz głupoty. Zanim zaczniesz kogoś odgrywać pierw naucz się coś o takim charakterze - jakieś dokumenty czy coś, jawnie widać że ci tego brakuje panie terminatorze.
  • Back to top
    • 0

Mama5 28/12/2009 - 14:05

Mama
  • Gracz

BTW:
Dlaczego nie masz zablokowanej tej postaci?

Mickul nie nadał jeszcze kar.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 14:12

• Zbanowani
Hah..Jack Mouruder
Hahaha zagroziłem tak, bo to nie ja strzelałem na środku drogi w auto dlatego, że ktoś nie chciał zapłacić za szkody, nie śledziłem go. Wkońcu gdy dostaliście bw napisałem, żebyscie akceptowali śmierc bo nie lubię takich idiotów jak Dawid Lisu i Jack Mouruder? Śmieszne.. a powiedziałem, że i tak sprawa się wyjaśni bo Konrad zaraz wejdzie bo miał nadać wam karę w postaci wiecie jakiej, tak czy siak nie wszedł i znikł, dopiero za parę h się pojawił.
  • Back to top
    • 0

Dawid4643 28/12/2009 - 14:25

Dawid
  • Gracz
Można mu dać 1000 minut zamiast tej blokady konta, wyjaśnione na skype.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 14:27

Blantson
  • Świeżak
Jasne wyjaśnione na skypie. Patryk dogadał się z NumLockiem zamiast blocka na którego zasłuyguje dostał 1000 min aj a ja dostałem w nagrode 300 min aj nie wiadomo za co. Super.
Nawet wyjaśnienia nie dostałem o które prosiłem.

Zmieniam werdykt.

Blokada konta Gino Castro.
Założyciel tematu - 300 minut Admin Jaila.

http://h-rp.pl/thread-21853-page-2.html
  • Back to top
    • 0

Dawid4643 28/12/2009 - 14:29

Dawid
  • Gracz
Kolego. Myślisz, że dałem mu Admin Jaila po znajomości? Chyba sobie żartujesz.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 14:29

• Zbanowani
Bo to co ja zrobiłem, zasługuje na 1000 min aj. A to co ty na 300 minut aj.
Widzisz tutaj jakiś problem czy żal ? Jak zwykle, idź się pochlastaj bo w twoim przypadku chyba tylko to Ci zostało.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 14:30

Blantson
  • Świeżak
Co ja zrobiłem takiego co zasługuje na 300 min aj ?
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 14:30

• Zbanowani
Kozaczenie do "Dona" mafii, sir.

Zresztą Numlock się już wypowiedział, ja 1000 minut, ty 300 minut. Tyle
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 14:33

Blantson
  • Świeżak
Kozaczenie do Dona mafii ? Proszę was, nie bądźmy śmieszni. Don który przyjeźdza sam w nocy na teren ghetta wysiada z wozu i kozaczy. Po powrocie z pracy wyjaśnię to z administracją na skypie bo takie "koleżeńskie układy" są chore w takich sytuacjach.

Widziałem wiele innych graczy, lepszych od ciebie którzy zostali zbanowani ZA MNIEJSZE rzeczy a ty za taki syf dostajesz 1000 aj - coś tu jest nie tak.

Administracja powinna przyjżeć się tej sprawie znacznie bliżej.
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 28/12/2009 - 14:43

dogulaz
  • Świeżak
Ja jestem jednak za tym, żeby zostawić blocka postaci. A dla Blanta te 300 minut. Zachowanie było nie na miejscu po stronie dwóch panów, jednak ja zostawił bym karę taką jaką jest.

edit: Ale Blant nie jest taki święty, przyszło mi na głowę ostatnia sytuacja. Stoje sobie obok elektrowni za 88'st. W aucie i gadam, a Ci do mnie z deaglami, zaczęli biegać. Z tekstami /k Spierdalać frajerzy. No przepraszam, ale tutaj też coś nie na miejscu.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 14:44

• Zbanowani
Ale z ciebie jest oszust. Tonący brzytwy się chwyta.
Posted Image
Zajechaliście mi drogę, gdy zawracałem na tym waszym "gettcie" a moje kozaczenie ładnie widać na powyzszym ss hejterku.
1000 min aj dostałem - to jest w cholerę godzin, nie wystarcza Ci to ? No to masz problem ooc, a teraz imoł pałer i brzytwa w dłoń.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 14:51

Blantson
  • Świeżak

Ja jestem jednak za tym, żeby zostawić blocka postaci. A dla Blanta te 300 minut. Zachowanie było nie na miejscu po stronie dwóch panów, jednak ja zostawił bym karę taką jaką jest.

edit: Ale Blant nie jest taki święty, przyszło mi na głowę ostatnia sytuacja. Stoje sobie obok elektrowni za 88'st. W aucie i gadam, a Ci do mnie z deaglami, zaczęli biegać. Z tekstami /k Spierdalać frajerzy. No przepraszam, ale tutaj też coś nie na miejscu.

Ostatnio zauważyłem, że na naszej dzielnicy często robią sobie wyścigi - nie dpooba mi sięto więc teraz zareagowaliśmy. Doug też nie jesteś lepszy bo z tego co mówili mi NOrtenosy to skaczesz do gangu jak pies do garła.

@Patryk

Ten screen nic złego nie reprezentuje. Wyciąłeś zdanie z kontekstu. Musisz dodać to że akcja odbywała się na 88 jak wracałeś z przeszpiegów. WYjaśnię to na skypie już z administracją bo wieszaswz na mnie psy i szukasz zaczepki, weź skończ.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 28/12/2009 - 14:51

Kosior_P.O
  • Świeżak

Zresztą Numlock się już wypowiedział, ja 1000 minut, ty 300 minut. Tyle

Był "u siebie"...
  • Back to top
    • 0

RdK 163 28/12/2009 - 14:55

RdK
  • Świeżak
1. Skąd miał wiedzieć IC, że to don mafii? Zmuszacie do MG.
2. Był u siebie.
3. To Don powinien dostać AJ, za to, że nawet nie okazał strachu mając lufę przed twarzą. Szkoda, że nie wypalił, bo wtedy był by większy płacz tutaj.

Według mnie Patryk obraca teraz na swoją korzyść to wszystko. Sprawiedliwość musi być!
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 14:56

• Zbanowani
bo wieszaswz na mnie psy i szukasz zaczepki, weź skończ.
No weź się nie kompromituj..ha.ha
Zajechałeś mi drogę na skrzyżowaniu na 88 gdzie zawracałem. I tak was na dzielnicy nie było.
Zajechałeś mi drogę, i od razu z tekstem "wysiadaj" białasie...czego tu szukasz etc... Nie kompromituj się bo robisz z siebie jakąś pokrzywdzoną lampuciarę a obydwoje wiemy co robisz i kim jesteś, więc [14:52:17] Doug || Medyk: Blant to juz, chyba niech dilera zmieni.

A co do całości - Konrad może wyciągnać logi więc z moim kozaczeniem Ci nie wyjdzie kłamstewko. So Stfu.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 28/12/2009 - 14:58

Kapiszon
  • Gracz
Patryk, patryk, patryk. Był u siebie, mógł cię zabić - proste? proste. Główny regulamin mówi, że gangi nie mogą mieć zatargu z mafii. Regulamin org. przestępczych mówi co innego. Myślę, że główny regulamin nie powinien kolidować z regulaminem org. przestępczych więc.. ty masz organizacje przestępczą, więc ciebie powinien interesować regulamin org. przestępczych.

Poza tym, co to za mówienie 'Zgadzasz się na CK?' Myślisz, że jesteś w Mafii, to możesz strzelać CK na lewo i prawo? Phi. Najpierw napisz aplikacje, o FCK - potem pogadamy. Jestem za tym, aby Block został - ten gracz jest tragiczny i szpanuje swoją mafiją gdzie popadnie. Nie dawno u nas (GBF) coś już się sapał.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 15:01

• Zbanowani
Ale Regulamin org. przestępczych nazywa się GANG Rules - Nie Mafioz Gangos Ruloz wiff Organizacjos przestepczos - więc tyczy się on gangów.
A co od kontaktów z GBF - to najwyraźniej Volt nie powiedział Ci, co razem robimy i jakie mamy zamiary.. więc nie jesteś dobrze doinformowany, sir.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 28/12/2009 - 15:03

Kapiszon
  • Gracz
Czytaj, człowieku. Gangi mają wobec was suwerenność, więc mogą z wami zrobić co chcą, na ich terenie. To był teren Blanta, więc jesteś w bagnie, po kolana.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 15:05

• Zbanowani
No niech Ci będzie, że DWA regulaminy mówią co innego. A w bagnie nie jestem człowieku, gdyż :
powiedzenie "kurwa" do odnośnika nijakiego nie do osoby na czatcie ooc nie jest powodem do bana.
Zapytanie - Czy wyrażasz zgodę na ck też nie jest powodem do bloka.
Więc numlock dał w pełni odpowiednią karę w postaci Aj.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 15:18

Blantson
  • Świeżak
Gang ma się nijak do mafi a mafia nijak do gangu - chcesz szacunek to go wyrób a nie narzucasz mi go ooc w stosunku do gry IC.

Dostałem AJ na 300 min za to że ograbiłem białasa na terenie swojego osiedla. Przesada. I to jeszcze miałęm zrobić MG, jak to zauważył słusznie jeden z forumowiczów, że to jest DON corleone i nie mogę mu nic zrobić - bez jaj. NIe znałem ciebie ic, widziałem ciebie tu pierwszy raz.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 15:20

• Zbanowani
No tak, tyle że dwa regulaminy mówią co innego. No i niestety ten o suwerenności podpunkt zawarty jest w regulaminie dla "GANGÓW". A w "GŁÓWNYM" regulaminie serwera jest zawarte co innego.
A ja jechałem w 100% pewien, że mnie nie ruszysz dopóki Cię nie sprowokuje bo może zbyt bardzo ufałem regulaminowi serwera.
Ale prawda jest taka, że ani nie zagroziłem Ci ck w domyslny sposób tylko zapytałem czy wyrażasz zgodę. Ani nie wyzwałem nikogo ooc, tylko napisałem strzel mi kurw* to Cię wysmieję. To chyba nie są powody do bloka postaci.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 28/12/2009 - 15:21

Kapiszon
  • Gracz
A on jest z gangu, więc ci może nawet wsadzić kij w du*e na jego osiedlu. Nie umiesz tego zrozumieć?
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 15:22

Blantson
  • Świeżak

No tak, tyle że dwa regulaminy mówią co innego. No i niestety ten o suwerenności podpunkt zawarty jest w regulaminie dla "GANGÓW". A w "GŁÓWNYM" regulaminie serwera jest zawarte co innego.

W każdym razie, ptk 17 mówi że gangi mają własną suwerennośc i są niezależne od mafii. Więc mój aj 300 min jest niesprawiedliwy - i mówię to poraz kolejny i mam to drążyć i drążyć ? Skończ to patryk a numlock sprawdź jeszcze raz walory sprawy i rozpatrz to dobrze. Jak już mówiłem będę po 19:00 w domu i postram sie to rzowiażać na skypie w gronie administracji bo widzę że na forum panuje zasada "koleżeństwa" phi...
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 15:26

• Zbanowani
Kapiszon a ja jestem mafiozą który może Ci pieprznąć ck. I co ? Będziesz tak argumentował swoje wypowiedzi ? Litości, sir.

Skoro w Głównym Regulaminie serwera pisze wyraźnie, że gang nie może okradać, obrazać, napadać itd mafii dopóki nie zostanie sprowokowany do tego. Natomiast w regulaminie dla gangów pisze co innego. Ale tego regulaminu nie muszę znać prowadząc mafię bo co mnie obchodzi ile osób ma być na ustawce. Skoro główny regulamin forum jest rzeczą omylną to nie ma prawa nikt ukarać i mnie i ciebie nawet 1 sekundą jaila bo wtedy administracja zaprzeczy własnym słowom. Tak czy siak następny flejm wyszedł.

Down@
A w takim momeNcie jestem chroniony przez główny regulamin serwera. Widzisz, tu możemy spierać się do końca żywota.
  • Back to top
    • 0

Ssnajpus 215 28/12/2009 - 15:26

Ssnajpus
  • Gracz

Jesteś łatwy do odstrzału w takim momęcie.
  • Back to top
    • 0

Spicy166 28/12/2009 - 15:28

Spicy
  • Gracz

No tak, tyle że dwa regulaminy mówią co innego.

Niedawno razem z liderami ustalaliśmy Gang Rules. Dwa regulaminy mówią co innego ponieważ ten drugi nie jest jeszcze zaktualizowany.
Patryk, mafie nie są jakieś tam lepsze od gangów. Jeśli im się coś w tobie nie podoba a jesteś na ich dzielnicy mają prawo nawet cie posiekać na kawałki, a jeśli to zrobią to już to IC rozgrywacie poprzez wojnę czy co tam chcecie. Tyle ode mnie oraz przepraszam za offtopic.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 15:30

• Zbanowani
Akurat problem jest taki, że to nie ja ustalałem Gang Rules, nie muszę go wkuwać będąc liderem mafii, bo wkońcu to jest GANG rules.
Będąc liderem mafii obowiązuje mnie główny regulamin serwera przy czym działałem pod jego protekcją. W dodatku ustaliliście je z liderami gangów nie mafii. Więc mówimy o walce z wiatrakami.
  • Back to top
    • 0

Blantson4 28/12/2009 - 15:36

Blantson
  • Świeżak

Akurat problem jest taki, że to nie ja ustalałem Gang Rules, nie muszę go wkuwać będąc liderem mafii, bo wkońcu to jest GANG rules.
Będąc liderem mafii obowiązuje mnie główny regulamin serwera przy czym działałem pod jego protekcją. W dodatku ustaliliście je z liderami gangów nie mafii. Więc mówimy o walce z wiatrakami.

Tyle w takim razie co ciebie z niego powinno interesować to PTK 17 - Gang posiada swoja suwerennośc i jest niezależny od mafii.

Widzisz daty aktualizowania i jeżeli jest data późniejsza od starego regulaminu to chyba jest rzeczą oczywistą że pod punkt stanowiony w starym regulaminie jest NADPISANY. Regulamin został ustalony przy obecności administratora który go zatwierdził więc OFICJALNIE wszedł w życie.

Inne ogranizacje przsestępcze go szanują i tu +1 dla nich. Nie ingerują w gang ale ty musisz wszędzie nos wetknąć.

Jestem za pozostawieniem tobie bana a mi usunięcie tego bezsensownego AJ który nie powinien znaleźć się na moim koncie bo niby za co ? Kozaczenie do Dona na swojej ulicy w southcentral o 00:30 w nocy który zaczał wrzucać twarde teksty w nasza stronę ? Proszę was.
To nie kozaczenie ale zwykły rabunek w nocy (gdyż niewiedziałem ic że ty don bo nic niedawało tego znaku, sam byłeś, bez obstawy - chyba że chciaęłeś aby zrobił MG, co jest kategorycznie zabronione)
Jest regulamin i sięgo trzymamy. A regulaminy są poto by trzymać życie społeczne w ryzach, które ty próbujesz rozwalić bo znów czujesz się poszkodowany będąc na dnie jednej z wielu akcji - weź typie.
  • Back to top
    • 0

Nertowny czy tam Rudnicki 31 28/12/2009 - 15:39

• Zbanowani
Jakby nie było ty zawsze jesteś za banem dla mnie. Ale po pierwsze - to nie ban tylko blok. Po drugie Numlock już wydał karę - 1000 min aj dla mnie, 300 dla ciebie.
Skoro dwa regulaminy mówią o czymś innym mam prawo się pomylić. Nie muszę spoglądać na daty każdego tematu bo nie mam w tym żadnego interesu.
Zwie mnie osoba terminatorem, która dostała prawie 2 tyś aj już za nonrp, afczenie podczas akcji rp itp ? Spójrz na swoje poprzednie skargi, bo wydaje mi się, że jednak mylą Ci się wartości. Ty tych skarg miałeś 5-6, z czego przesiedzialeś prawie 2 tysiące minut w aj. Ja ? Nawet minuty na tej postaci. Więc weź przystopuj, kay ? Skoro są dwa regulaminy, ja się trzymam regulaminu głównego serwera a nie regulaminu dla Gangów, który ma w oddali jeden podpunkt o suwerenności. Pamiętaj Blant - tonący brzytwy się chwyta, co ? Ty bez AJ witasz 88 tylko tak gościnnie, co ?
  • Back to top
    • 0

Majkel4251 28/12/2009 - 15:44

Majkel
  • Gracz
Rozdajesz ck, a sam nie przyjmiesz. Po prostu noob.
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 28/12/2009 - 15:45

Kosior_P.O
  • Świeżak
Widzę już to ooc, wjeżdża super ekstra don zaje***tym wozem do getta. Wozu nie ma po kilku minutach, a on kończy jako nawóz w samych gaciach u kogoś w ogródku...

Blantson musisz się pogodzić.Tak jest wszędzie, masz znajomości to masz lepiej.

On nigdy nie zgarnie ani bana ani bloka ani nawet Force CK

Co po pana @UP. Zgodzę się w 100 procentach.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic