Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNBAN] konto ''twardziel''

• Please log in to reply
2 replies to this topic

twardziel 237 28/12/2009 - 11:56

twardziel
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto twardziel

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: ''Teleport do samochodu''

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam, znów pisze prośbę o unbana. A więc wyjaśniam jak to było w środe wieczorem grałem sobie była zadymka PD zaczeło mnie gonić i w końcu złapało. Lecz przy próbie złapania mnie policja strzełiła w szybę straciłem przytomność i miałem BW na 10 min. Gram w RP 7 miesięcy i to nie jest żadna przyjemność lecieć na ''Sobiecie'' odrazu przysięgam że nie mam ''sobieta'' na kompie bo Misiek uznał że mam. Ale no nic będę wyjaśniał dalej przyjechała karetka i mój kolega wyrzucił mnie z auta żeby mnie przeszukali nie chciał mieć problemów z policją przyjechała karetka aby mnie tam uleczyć opisałem całą sytuacje na /do potem bawiłem się enterem a ta dawała mi tam różne leki i tam takie na /me potem jeszcze raz kliknełem enter i patrze znalazłem się w aucie ;/ dziwne nie prawda ? był tam admin jeszcze oglądał przebieg sytuacji myślę że to był jakiś bug no nie wiem rękoma się za głowe złapałem jak to się mogło stać ?! naprawdę niewiem myślę że to jakiś bug i zostałem niewinnie posądzony dlatego proszę o kolejną szanse.

Mam tutaj pare fotek zobaczcie :
http://www.wgraj.net...full&file=48809
http://www.wgraj.net...full&file=48810

Z góry dziękuje i proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji miłego dnia :)
  • Back to top
    • 0

leonzawodowiec0 28/12/2009 - 12:05

leonzawodowiec
  • Świeżak
A więc byłem przy tej sytuacji on wsiadł do samochodu jechaliśmy, a tutaj policja z samochodem zablokowała drogę, a z tyłu zaczął do samochodu strzelać policjant.
Strzelał po szybach, a ja się zatrzymałem i on stracił przytomność policja wyrzuciła go z samochodu i chciała zobaczyć co mu dolega, a ja napisałem /wyrzuc dobra gramy dalej. Po tym wyszedłem z samochodu, bo policja chciała mnie przeszukać przyjechała karetka, a z niej wychodzi pielęgniarka i zaczęła sprawdzać co mu dolega poprostu
udzielała mu pomocy medycznej moja postać leży, bo ją przeszukiwali, a tutaj kolega dostał bana proszę dać mu ubana, ponieważ nie używa on wspomagaczy.
  • Back to top
    • 0

twardziel 237 28/12/2009 - 12:11

twardziel
  • Gracz
przepraszam nie doczytalem screen i jednak moge juz grac prosze o zamkniecie wątku :)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic