Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Un-block na bronie] Joseph Williams.

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 The Lost1231 28/12/2009 - 11:50

The Lost
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joseph Williams

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: " Strzelasz w centrum? Ta"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Byłem sobie w centrum handlowym jak tutaj nagle się bili dwojga gracze, jeden był w skinie, że tak powiem "żula", drugi dał temu graczowi BW, ten z BW nie wiem jakim cudem wstał i wszystkich bił (nawet mi hp ujmowało- jakiś bug z BW, lub jakieś cheaty ze strony tego pana z BW). Więc wyjąłem DE, by nie zrobił nikomu BW (bo jak wiadomo DM). Przecież jak by to był gracz, który umie grać i by nie robił DM (mimo, że miał BW) to bym w niego nie strzelał. Myślałem, że może dostał un-bw i dalej lał wszystkich, ale nie- miał BW.

Proszę o un-block na bronie. Przepraszam za zaistniałą sytuacje. Z góry dziękuje za un-block.

SS:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 0lefansy230 28/12/2009 - 11:52

0lefansy
  • Gracz
Te menele to straszne odwalacze, robią ciągle dm. Wczoraj ich spotkałem w centrum to się na mnie rzucili, ale skitrałem się w aucie.
  • Do góry
    • 0

#3 Lisu17 28/12/2009 - 11:58

Lisu
  • Gracz
Administrator się pomylił , byłem przy całej akcji i także ja i właśnie dwóch policjantów bronią próbowaliśmy obezwładnić go. Joseph użył broni bo gdy ten koleś miał bw nadal bił ludzi wokoło. Byłem świadkiem i należy się unblock.
  • Do góry
    • 0

#4 Mouruder799 28/12/2009 - 12:00

Mouruder
  • Gracz
Jestem za unblockiem, Joseph nie zrobiłby takiej akcji, Joseph bezpodstawnie nie użyłby bronią, a podstawa była.
  • Do góry
    • 0

#5 RdK 163 28/12/2009 - 12:43

RdK
  • Świeżak
Policjant ma po to broń aby zn niej korzystać! Kolejna zbyt pochopna kara.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych