Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Blokada prowadzenia pojazdów] Bob_Muffin

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Pepsiak3 28/12/2009 - 00:44

Pepsiak
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Bob_Muffin
Administrator/moduł nadający karę:
Mickul
Powód kary:
prawdopodobne użycie speed hacka
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc, pewien gracz chciał się ze mną ścigać. Tak więc ustawiliśmy się i wystartowaliśmy, po czym wyprzedziłem tego gracza i po chwili straciłem prowadzenie uderzając w słup. Po kilku dniach dostałem blokadę prowadzenia pojazdów i dostałem wiadomość że o końcu kary zadecyduje Mickul. Wymieniony ADMINISTRATOR niestety nie odpisuje na wiadomości które mu wysyłam na skype oraz nie odbiera gdy do niego dzwonie.

na swoje usprawiedliwienie mogę podać ss z tym że "hacki" mi nie działają na kompie (nie wiem dlaczego wyskakuje błąd)

Kare mam od 2 miesięcy i przez to nie mogę grać ponieważ nie mam wystarczającej ilości pieniędzy aby non stop jeździć autobusem.
Bardzo proszę o zdjęcie blokady. Z góry dziękuje.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 28/12/2009 - 00:51

Mouruder
  • Gracz
Jestem jak najbardziej za unblockiem, znam go bardzo dobrze i wiem na co go stać. Razem we 2 byliśmy w HSD w San Fierro i nie widziałem, żeby miał jakiekolwiek czity. Bob potrafi świetnie grać RP i zawdzięczam mu wiele, także sam mnie w HSD uczył.
  • Back to top
    • 0

SairRP 6 28/12/2009 - 00:58

SairRP
  • Gracz
Ja również jestem za UnBlockiem :)
  • Back to top
    • 0

RdK 163 28/12/2009 - 01:02

RdK
  • Świeżak
Mumin na unblocka. Nie raz i nie dwa jeździłem z nim na patrole jeszcze w SF.
  • Back to top
    • 0

B M62154 28/12/2009 - 01:19

B M
  • Zarząd
Czekałeś aż film zniknie z YouTube'a?
Doskonale pamiętam ten SpeedHack. Był oczywisty jak słońce.
  • Back to top
    • 0

Pepsiak3 28/12/2009 - 01:25

Pepsiak
  • Świeżak
nie czekałem ... pisałem prośbę nawet gdy był jeszcze na YT, powtarzam że nie mam żadnych hacków i nigdy nie miałem. Mam na dowód Ci kompa zawieść ??
Ludzie dostają UnBany za gorsze przewinienia gdzie naprawdę używali hacków.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 28/12/2009 - 08:28

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ludzie - ostatnio miałem elegy i ścigałem się z admiralem, z Douglazem. Na prostej przegrałem - czemu? Ponieważ miałem lagi, ping +200 - nie dziwić się. Z resztą speed hack'a łatwo wykryć, jak ma się Tego w s*becie, to naciśniesz ALT'a i od razu Cię wybija, a na filmiku tak nie było, widać było, że troszeczkę go wybija i cofa - czyli nie speed hack, tylko lagi przegranego. Tyle ode mnie i jestem za UnBlockiem.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 28/12/2009 - 10:30

ksiomal
  • Zbanowani

Ludzie - ostatnio miałem elegy i ścigałem się z admiralem, z Douglazem. Na prostej przegrałem - czemu? Ponieważ miałem lagi, ping +200 - nie dziwić się. Z resztą speed hack'a łatwo wykryć, jak ma się Tego w s*becie, to naciśniesz ALT'a i od razu Cię wybija, a na filmiku tak nie było, widać było, że troszeczkę go wybija i cofa - czyli nie speed hack, tylko lagi przegranego. Tyle ode mnie i jestem za UnBlockiem.

Co ty wiesz o speedhacku. Przy lekkim kliknięciu wybija Cię leciutko, o właśnie tak jak miał to Bob na filmie, czego można nawet nie zauważyć. Wszystko to w zależności jak się potrafi go używać.
  • Back to top
    • 0

Pepsiak3 28/12/2009 - 12:39

Pepsiak
  • Świeżak
Na filmiku było pokazane jak przyspieszam przez większość czasu, gdybym trzymał tyle ten caly "ALT" to bym wylądował w Los Santos.
  • Back to top
    • 0

Alan566 28/12/2009 - 18:36

Alan
  • Gracz

Kwestia konfiguracji. Co do tematu, to uważam, że taki długi okres czasu bez prowadzenia jest wystarczającą karą.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 28/12/2009 - 22:41

Grypa
  • Świeżak
Wszystko tlumaczycie lagami nie majac o tym zielonego pojecia. Byla to pozna pora i maksymalne pingi graczy wynosily 40 :). Do tego ja mialem 90fps wiec FPSy napewno nie zwolnily gry. Rozumiem gdybym mail 5fps, a ty 90. Wtedy jest roznica. Jednak gdy obie gry chodza plynnie to roznice wynosza maksymalnie 0.2 metra. Z reszta kafrej pisal, ze zdejmie blokade jak mu sie bedzie podobac. Chciales byc pr0 racerem i cos ci nie wyszlo.

Z reszta poprosilem siwego o wrzucenie filmiku ponownie. Jutro bedziecie mogli zobaczyc te "lagi".
  • Back to top
    • 0

Pepsiak3 28/12/2009 - 23:13

Pepsiak
  • Świeżak
Filmik widziało bardzo wielu ludzi :). Co do speed hacka ... nigdy nie miałem, nie mam, i nie będę miał. Będę się tego trzymał. Moim zdaniem powinno się w GTA: SA grać na kompie a nie na komodorze :)

Tak jak pisałem wcześniej, nawet jeżeli już uważacie że miałem tego speed hacka to okres 2 miesiecy bez prowadzenia pojazdu to wystarczająca kara.
Bardzo proszę o UnBlock pojazdów, z góry dziękuje.
  • Back to top
    • 0

Grypa 242 29/12/2009 - 11:27

Grypa
  • Świeżak
Mam ci dac screena z iloscia FPSow i z everesta (o ile wiesz co to jest) :>? Mam srednio 90fps bo w gta sa nie da sie wiecej wyciagnac. Co do filmiku to prosze bardzo:

Po prostu tepie pro racerow takich jak ty. Jak chcesz zablysnac na wyscigach to sie naucz jezdzic, a nie cheatuj. Byle dobry kierowca w SA nie rozbije sie na pierwszym zakrecie. Wziales go nie technicznie co tylko mocniej potwierdza speedhacka.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic