Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAJ] Sonny Subaru

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lipton18918 27/12/2009 - 23:02

Lipton189
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sonny Subaru

Administrator/moduł nadający karę: Nie pisze

Powód kary: Nie pisze - logi czyste

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wyjaśniałem już tą sprawę przez co w temacie był duży spam więc założyłem nowy - ten. Chodzi mi o zmniejszenia kary - AJ 500 minut teraz 220 na AJ godzinę.
Nie mam zamiaru czekać do pierwszej w nocy aż znowu zagram....Miałem ciężki, wyczerpujący dzień i pełen pracy.
AJ dostałem nie słusznie, ale nie będę już powtarzał tego samego bo mam dość 28 tłumaczyć się, aż nagle oskarżyciel uświadomi sobie, że mam rację....Podczas akcji dostałem Time Out i to nie jeden raz - miałem złą pogodę na dworze, a mam radiówkę co wszystko wyjaśnia.
Przesiedziałem swoje, komputer włączony od kilkunastu godzin....Jednym słowem Apokalipsa....

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy....S.S.
  • Do góry
    • 0

#2 Lucy113 27/12/2009 - 23:12

Lucy
  • Gracz
Jeżeli potrafisz zachować się odpowiednio to powinieneś mnie o tym poinformować po wejściu na serwerze i napisać w celu powtórzenia akcji. Ty tego nie zrobiłeś, więc powinieneś odsiedzieć swoje i tyle. Po za tym jeżeli masz rację to nawet zobacz, co teraz napisałem. Dla mnie nie wywiązałeś się z obowiązku gry role-play, tyle.
  • Do góry
    • 0

#3 Lipton18918 27/12/2009 - 23:14

Lipton189
  • Gracz
^

Istnieje takie coś jak regulamin. Jesteś jak taka mała paskudna pijawka. Przyczepi się do jednego i ssie i ssie i ssie nawet nie wie po co.

Dobrze ci radze - REGULAMIN przeczytać nawet pięć razy nie zaszkodzi.
  • Do góry
    • 0

#4 Lucy113 27/12/2009 - 23:23

Lucy
  • Gracz
Szkoda pisać i palców wysilać na Ciebie. :) Skoro przesiedziałeś te kilkanaście godzin to nie zbawi Cię jeszcze jedna lub dwie. Nikt cię do niczego nie będzie zmuszał, ale mam nadzieję, że jeszcze zobaczę Cię w akcji.
  • Do góry
    • 0

#5 Lipton18918 27/12/2009 - 23:28

Lipton189
  • Gracz
Tak dla sprostowania sprawy...Ta Pizzeria nie jest moja :)

Uwierz, że ta godzina lub dwie to dla mnie na prawdę ważna sprawa
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych