Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock]Calvin Compton

• Please log in to reply
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Spicy166 27/12/2009 - 21:49

Spicy
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Calvin Compton

Administrator/moduł nadający karę:
Skarga na forum. http://h-rp.pl/thread-21598.html

Powód kary: Non-rp (?)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam serdecznie. Z góry chciał bym przeprosić poszkodowane osoby moim 'noobieniem'. Chciał bym wyjaśnić wszystko od początku.. Zaczynając.. Pan Frank Mancanno wraz z Panem Stanleyem Brastonem wzięli mnie do pokoju przesłuchań w sprawie Crips, rozmawialiśmy gdy nagle Doreen Garvey krzyknął do mnie " Tylko nic nie wygadaj", ja na to " Nic nie powiem bo nic nie wiem" i tak krzyczeliśmy do siebie z 4 razy. Sala przesłuchań a cela były 5 kroków od siebie więc nie wiem co w tym złego.. Lecz na prawdę przepraszam za swoje zachowanie.. Także prosił bym o AJ 3 tysiące lub więcej ponieważ wole to niż Blocka na całe konto, oraz usunięcie gangu w którym byłem Vice Liderem ponieważ zrozumiałem iż nie nadaje się do tak owej funkcji. Chciał bym tylko powiedzieć aby administracja dała mi szansę z racji tej iż w całej mojej karierze H-RP nie miałem żadnego blocka lub większej kary.
Z góry dziękuje oraz pozdrawiam Spicy.
Żadnych screenów z tak owej akcji nie zrobiłem lecz są one w skardze na mnie.
  • Do góry
    • 0

#2 Inverto0 27/12/2009 - 21:55

Inverto
  • Gracz
Ah... Baby Baby Baby... Dał na /do że ściana jest wypchana czymś? Niet.
Nie dał żadnego /do. w Normlanym domu jak już pisałem przykład aby pójść do Toalety by słyszał pozatym drzwi też nie były super mocne bo jak to PD robi rozwala każde nie super mocne etc etc. Tak więc ta skarga nie powinna przejść. Znam Spiciego z jego gry i to jeżeli się nie myle jest jeden jedyny AJot na tym koncie?
Dlatego należy mu się "Druga szansa"...
Tyle z mojej strony.
  • Do góry
    • 0

#3 Maniu$$1 27/12/2009 - 21:56

Maniu$$
  • Świeżak
Przepraszam, że złamie regulamin, aczkolwiek muszę się wypowiedzieć. Co do Pana Calvin'a, kiedy wiedział, że dostanie block'a na konto - oferował każdemu kilka tysięcy dolarów oraz wszystkie swoje pojazdy. Nie wiem dlaczego, być może chciał to przerzucić na inne konto. Zachowanie karygodne, dlatego na miejscu administratora, zostawił bym block'a. Calvin powinien się cieszyć, że nie dostał bana. Pozdrawiam - Maniek.
  • Do góry
    • 0

#4 Inverto0 27/12/2009 - 21:59

Inverto
  • Gracz
Up. Powiedz mi co miał by przelać jak oferował Kase i Pojazdy? :) Fail.
  • Do góry
    • 0

#5 Spicy166 27/12/2009 - 21:59

Spicy
  • Gracz
Nie, Maniek. chciałem przegrać swoje ostatnie godziny ze swoimi kolegami z gangu. Nic nie chciałem przerzucać. Pozdrawiam.
Tak jak napisał pan UP. Jeśli chciałem dać cały majątek komuś kto by mnie wypuścił to co bym później przelał ?
  • Do góry
    • 0

#6 Super226 27/12/2009 - 22:02

Super22
  • Świeżak
Jeżeli przemyślałeś chcesz aj to musi ci zależeć, jesteś doświadczonym graczem, chciał bym z tobą jeszcze pograć.
  • Do góry
    • 0

#7 Spicy166 27/12/2009 - 22:14

Spicy
  • Gracz
Także chciał bym dodać iż dużo graczy dostawało szansę i proszę abyście mi też dali ostatnią. I jeśli byście mi tak ową dali to następnym razem mogę dostać bana na globalne konto. Ponieważ jestem pewien iż więcej skarg na mnie nie będzie. Na prawdę mam zamiar się poprawić oraz urwać swoją postać od życia przestępczego.
  • Do góry
    • 0

#8 Took0 27/12/2009 - 22:14

Took
  • Gracz
To dobry gracz, bardzo dobrze prowadził gang. Wiele poświęcił dla gangu jak i dla gry na tej postaci. Każdy powinien dostać drugą szanse, nawet on. Myślę że po tych wydarzeniach zmieni mu się podejście do gry.
  • Do góry
    • 0

#9 Spicy166 27/12/2009 - 22:21

Spicy
  • Gracz
Zach bardzo chciał bym przeprosić cie za swoje zachowanie, uwierz mi iż jeśli się postaram to można ze mną odegrać bardzo ładną akcje, dużo osób to potwierdzi. Jeśli chcesz to nawet możemy powtórzyć tamtą nie udaną.
  • Do góry
    • 0

#10 Yoker1 27/12/2009 - 22:28

Yoker
  • Gracz
Znam bardzo dobrze Spiciego i jest on bardzo dobrym graczem, już odegrałem z nim bardzo dużo świetnych akcji. Widać chłopakowi na przesłuchaniu trochę odbiło xD. Proszę o danie mu tej jednej jedynej szansy.

Oj Spicyś, Spicyś ;P

• Do góry
    • 0

#11 Blantson4 27/12/2009 - 23:07

Blantson
  • Świeżak
Mówiłem już dziś o nim na konferencji z adminami. Spicy to dobry gracz. Miał trudne zadanie z Cripsami a to co oni odwalali to nie jego wina bo widziałem jak się stara - jak mieliśmy jakieś zastrzeżenia to on brał to pod uwagę i od razu wdrążał w szeregi - oni się po prostu nienadawali - ale SPIcy... to dobry gracz.
  • Do góry
    • 0

#12 Rafał.40 27/12/2009 - 23:11

Rafał.
  • Gracz
Zgadzam się z Blantem, widziałem jak gra Spicy i widziałem Jego RP, jest na wysokim poziomie. Przyjemnie się z nim gra, lecz nie wszyscy w Crips się nadawali do ogrywania czarnego harakteru.
  • Do góry
    • 0

#13 Spicy166 27/12/2009 - 23:17

Spicy
  • Gracz
Także jeśli będzie potrzeba w każdej chwili mogę porozmawiać z adminem na skype oraz wszystko wytłumaczyć co do słowa.
Teraz tylko czekać na decyzje admina :) Na prawde mi na tym zależy. Widać po syganturce.
  • Do góry
    • 0

#14 Olszak11 28/12/2009 - 02:43

Olszak
  • Gracz
Spicy to dobry gracz, przegrałem już z nim sporo czasu i wiem że to był jego pierwszy incydent, a co do tych ścian na komi że nie słychać to według mnie panowie, którzy przesłuchiwali Spicego to ich obowiązkiem było powiadomić owego gracz że ściany są takie i takie, drzwi tak samo. Moim zdaniem Spicy powinien dostać unBlocka, nie z powodu iż to mój kolega, a z takiej racji że to dobry gracz, da się z nim odegrać dobre akcję RP, dobrze prowadził nasz gang, a każdy wie jak gang wyglądał przed panowaniem Spicego *śmieszek*. Takich graczy powinno być więcej, a z racji iż Spicy przeprosił Zacha i przyznał się do błędu i jest gotowy na łagodniejszą karę to powinien otrzymać to o co prosi. Pozdrawiam Olszak.
  • Do góry
    • 0

#15 Super226 28/12/2009 - 11:05

Super22
  • Świeżak
Zawszę opiekował się Crips, wszystko robił jak najbardziej rp, ignorował grę ooc naprawdę przyjemnie się z nim grało.
  • Do góry
    • 0

#16 Bakusiovski339 28/12/2009 - 11:48

Bakusiovski
  • Gracz
Spicy to bardzo dobry gracz, myślę żeby dać mu ponownie szanse. Jemu naprawdę zależy aby grac dalej na postaci Calvina, jest on jednym z lepszych liderów który ogarnia gang.
  • Do góry
    • 0

#17 Olszak11 28/12/2009 - 13:54

Olszak
  • Gracz
Spicy dostał nie słusznego blocka, ponieważ Pd powinni dać takie /do, które zrobił to dziś pewien gracz, który odegrał akcję Rp by mi pomóc. Nie prosiłem gracza by zrobił takie /do co można sprawdzić w moich logach. Gracz sam się wykazał by uświadomić mi że są kamery, a więc czemu tego Pd nie zrobiło skoro była akcja?

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#18 buszmen 6 28/12/2009 - 14:03

buszmen
  • Świeżak
Skoro mu tak zależy na grze, to mógł pomyśleć przed blockiem.
  • Do góry
    • 0

#19 Olszak11 28/12/2009 - 14:06

Olszak
  • Gracz
Jak miał pomyśleć o czym powiedz mi. Nie jesteśmy żadnymi wróżkami by wiedzieć że na komi maja ściany dźwięko szczelne w zwykłym pokoiku z książkami i dwoma biurkami w pokoju przesłuchań spoko rozumiem tam nie muszą tego uświadamiać ale w takim przypadku to jest konieczne.
  • Do góry
    • 0

#20 FOST33R363 28/12/2009 - 16:43

FOST33R
  • Gracz
tak bardzo dobrze gra, stara się ogarnąć wszystko w gangu, jak najbardziej za unblockiem
  • Do góry
    • 0

#21 skb5247 28/12/2009 - 19:04

skb
  • Gracz
Wniosek zostaje zaakceptowany, blokada zostanie zdjęta, ale w zamian na twoje konto zostaje nałożony adminjail 1500minut.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych