Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock vehicle] Marco Foriennto

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaN425 27/12/2009 - 19:26

MaN
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marco Foriennto

Administrator/moduł nadający karę: GameMaster (Niwek)

Powód kary: Stunt rowerem

Wyjaśnienie wraz z dowodami: http://h-rp.pl/thread-19870.html - już dawno pisałem wniosek o unblock, ale Frank mówił żebym napisał to za miesiąc ( odpowiedź Franka można zobaczyć tu : http://h-rp.pl/thread-19870.html ) Wytłumaczę tu jeszcze raz jaką ową głupotę zrobiłem. To było 13 Grudnia podczas gry w sampa i zabawy rowerem. Jechałem z kolegą ( Jack Castle ) do klubu Miami Mansion. Gdy już byliśmy w środku Jack Castle napisał na czacie OOC, że zaraz wraca. Po długim czekaniu Jacka dalej nie było, więc wyszedłem z klubu i wsiadłem na rower. Dałem /opis że mam kask i ochraniacze ( tak wiem nie dałem /ja przyznaję się, szczyt lenistwa ) gdy zaczynałem już skakać po tych małych dachach chciałem wykonać widowiskowy skok, dostałem za to Warna i block prowadzenia pojazdów. Od 14 dni mam block. Zrozumiałem to co zrobiłem. Uważam, że miesiąc już powoli mija. Przecież nie ma takiego człowieka na świecie który nie popełnia błędy. Za tą karę postanowiłem przestać się bawić jak dziecko na rowerku. Obiecuję, że się poprawię. Teraz zawsze muszę używać autobusa i tracić pieniądze. Nie raz tak jest, że muszę na piechotę wszędzie iść.

Za wszelakie błędy bardzo przepraszam.
  • Do góry
    • 0

#2 Czaroslav777 28/12/2009 - 11:34

Czaroslav
  • Gracz
Yhym, wypowiem się tak samo, jak wtedy.

Także znam Marco dość długo i, podobnie jak Wartal, gwarantuję, że jest to gracz o wysokim poziomie RP.
Zawsze można z nim odegrać udaną akcję RP bez odpier*******. Lubi odgrywać różne sytuacje. Co mam tu na myśli, to to, że lubi urozmaicać grę. A to pęknięta opona, a to potknięcie i wybicie zęba (podaję przykłady, ale na tym się to opiera). Nie tworzy postaci nijakiej.
Jestem za odblokowaniem pojazdów. Każdemu człowiekowi zdarzają się błędy (bez urazy, ale czasem także administracji - w końcu to też ludzie).

• Do góry
    • 0

#3 Wartal471 28/12/2009 - 13:57

Wartal
  • Gracz
Jak kolega wyżej mogę powiedzieć to samo co wtedy...

Dobrze wypowiem się ja. Znam Mana od dłuższego czasu wiele godzin przegraliśmy wspólnie na serwerach RP. Wiem ,że dysponuje wysokim poziomem i umiejętnościami gry RP ,ale jak każdy gracz ma momenty w których hmm nieraz dla żartów się poodwala ,albo z nieuwagi coś porobi a później czeka nas za to kara. Myślę ,że zasługuje na pozytywne rozpatrzenie i dostanie szansy na dalszą grę z możliwością prowadzenia pojazdów.

Dopowiem jeszcze ,że zauważyłem jak Man pokutuje i chodzi pieszo lub jeździ autobusem i pewnie ta kara dała mu nauczkę a teraz powinien dostać owy unblock.
  • Do góry
    • 0

#4 MaN425 28/12/2009 - 15:25

MaN
  • Gracz
Czy jakaś administracja może zajrzeć do tego tematu? Bo czekam już tyle godzin. A mi naprawdę zależy mi na unblock pojazdów.
  • Do góry
    • 0

#5 *Klaudia*0 28/12/2009 - 18:47

*Klaudia*
  • Świeżak
13 grudnia...dobrze że nie piątek no ale wracając do tematu. Marco - gracz RP ja to wiem. xD Poza tym gram już z nim baaardzo długo nie tylko na tym serwerze i według mnie jest przykładem RP. Kara jak dobrze pamiętam trwa 2 tygodnie? Według mnie to wystarczy żeby zapamiętał do końca swojego życia IC żeby już tego nie robił. Tyle. Jestem za tym aby kara została wycofana.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych