Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBan]Joey Melison.

• Please log in to reply
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joey_Melison 0 27/12/2009 - 19:24

Joey_Melison
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joey Melison.
Administrator/moduł nadający karę: Dokładnie Administrator ale w logach mam napisane dokładnie tak : Kick Wadi (Marco Angelo) Away from Keyboard. 21/12/2009, 19:14
Powód kary: http://h-rp.pl/thread-21442.html W tym temacie dostałem bana .
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Oczywiście nie zdążyłem nawet napisać posta w mojej skardzę takżę więc dam kilka rzeczy aby mogli administratorzy rzucić okiem ponieważ chcę kontunować grę w dalszym ciągu pierwszym tym powodem była cela którą odsiedziałem a później
Terry_Mcrcon też mnie wsadził do celi ponownie co mnie bardzo zaniepokoiło i w związku z tym zebrałem się prywatnie do administratora ponieważ nie mogłem dostać nawet ani jednego głosu do mojej skargi po czym później zobaczyłem że mam bana .

Przegranych godzin: 228
Identyfikator: 15077
Aktywne: NIE
Portfel: $4
Konto bankowe: ----
Zdrowie: 80%
Zranienie: NIE
Areszt: NIE
Punkty karne: NIE
AdminJail: NIE

Tutaj : Zamieszczam Link do Scrennow moich które Terry nie umieścił oraz wczorajszą rozmowę z (( Administratorem Szybkim )) - Prosze o nie ponoszenie pochopnych wniosków co do bana . terry nie dość że wycina tekst to jeszcze mam za to bana wyrywać .

Screeny :

Rapid-Share

http://rapidshare.co...elison.rar.html

Sendspace

http://www.sendspace...43084f94c3fff4a

Rozmowa Z administratorem (( Szybkim ))

[01:20:22] Radosław Kisiel: Cześć! Proszę, dodaj mnie do swoich Kontaktów
[01:21:05] Radosław Kisiel: Witam
[01:21:31] Paweł (Szybki): Hej
[01:21:39] Radosław Kisiel: Jestem graczem na H-rp
[01:21:52] Radosław Kisiel: mógłbyś zerknąć na parę screenów ?
[01:21:54] Radosław Kisiel: i opis
[01:22:02] Paweł (Szybki): hm?
[01:22:06] Radosław Kisiel: mam paczkę przygotowoną
[01:22:41] Radosław Kisiel: Dodasz mnie ?
[01:22:47] Paweł (Szybki): Paweł (Szybki) wymienił się szczegółowymi danymi z Radosław Kisiel.
Radosław Kisiel
[01:30:53] Radosław Kisiel: zrobisz coś z tym ?
[01:31:09] Paweł (Szybki): hmm, no jazne. Zdejmę ci karę.
[01:31:17] Paweł (Szybki): Podaj link do konta globalnego.
[01:31:44] Radosław Kisiel: http://h-rp.pl/index...pchar&uid=15077
[01:32:14] Paweł (Szybki): Okey, już.
[01:32:19] Paweł (Szybki): A temu kolesiowi się przyjrzę.
[01:32:25] Paweł (Szybki): Logi itp.
[01:32:37] Radosław Kisiel: Rozumiem
[01:32:56] Radosław Kisiel: ale nadal siedzę ;p
[01:33:20] Paweł (Szybki): Jesteś na serwerze? :>
[01:33:30] Radosław Kisiel: teraz reloga robie
[01:33:35] Paweł (Szybki): To wyjdz i czekaj :)
[01:34:15] Radosław Kisiel: Okej ;p
[01:34:17] Radosław Kisiel: działa
[01:34:37] Radosław Kisiel: dziękuję za pomoc
[01:34:50] Radosław Kisiel: ale jutro może mi dać znowu cele .
[01:35:03] Paweł (Szybki): Jak coś to pisz :)
[01:35:07] Radosław Kisiel: Okej.

• Do góry
    • 0

#2 Arcon2526 27/12/2009 - 21:10

Arcon
  • Gracz
Wstaw na coś innego niż rapidshare - limity. Dopiero wtedy się wypowiem.

Co do celi. Nie odsiedziałeś, przyjaciel policjant Cię wypuścił, więc zamiast 9 dni przesiedziałeś 2, więc wrzuciłem Cię znowu na 7 byś odsiedział do końca. Nie popełniłem żadnego MG - przyszedłeś do komendy, zapytałem na /do czy Terry może poznać Joey'a po twarzy - odparłeś, że tak. Sprawdziłem kartotekę, napisałem na kanale departamentu Felluci'emu, że nigdy nie uzyskasz zaświadzcenia o niekaralności i posadziłem Cię - Shiba Chan został wydalony z PD.
  • Do góry
    • 0

#3 Solve46 27/12/2009 - 21:16

Solve
  • Gracz
A ja jestem aby block został czemu?Pamiętam jak była akcja na glen w pakowałem w ciebie z MP5 ale po co dac //ranny można naparzac domnie dalej z deagla.
  • Do góry
    • 0

#4 Joey_Melison 0 27/12/2009 - 21:32

Joey_Melison
  • Zbanowani

Co do celi. Nie odsiedziałeś, przyjaciel policjant Cię wypuścił, więc zamiast 9 dni przesiedziałeś 2, więc wrzuciłem Cię znowu na 7 byś odsiedział do końca. Nie popełniłem żadnego MG - przyszedłeś do komendy, zapytałem na /do czy Terry może poznać Joey'a po twarzy - odparłeś, że tak. Sprawdziłem kartotekę, napisałem na kanale departamentu Felluci'emu, że nigdy nie uzyskasz zaświadzcenia o niekaralności i posadziłem Cię - Shiba Chan został wydalony z PD.

A więc dodam jeszcze że w paczcę są screeny jak mnie wziołeś OOC abym ci otworzył Eurosa w celach sprawdzenia czy czasami nie ma tam broni ale IC do mnie zaczołeś pisać i straszyć Rusków więc nie oszukujmy Się Terry napewno święty nie jesteś i za pakowanie do celi nie daję sie takiej kary by blokować konto lub banować fakt jest faktem że jeszcze obrażałeś mnie OOC co też jest zamieszczone na Screenach .

A ja jestem aby block został czemu?Pamiętam jak była akcja na glen w pakowałem w ciebie z MP5 ale po co dac //ranny można naparzac domnie dalej z deagla.

Czy to jest aż takie przestępstwo pomylić się nie dania animki ? zastanów się chłopie jak by każdy musiał to okropnie szybko wszystko wpisywac miałem czat /ro /r /oo spam mogłem tego nie zauważyć . przepraszam jeśli cię to uraziło . Przy postrzeleniu kogoś jest automatyczna animka że padasz lub siadasz albo dostajesz bw także jest zbędne wpisywanie przez ten czas możesz podejść obezwładnić , skuć zależy co kolwiek chciałbyś zrobić . Panowie nie oszukujmy się ale kombinację różne znam wasze Oby dwaj z LSPD czy tam z LSPD zawszę się w zmowie mogą jakoś dogadać Skoro zrobiłem aż takie non rp dlaczego w tedy nie wezwałeś admina ? nie dałeś skargi na forum lub ss.Przecież napewno dawałem jakieś /me lub /do zależy od sytuacji a było ich wiele proszę was.
  • Do góry
    • 0

#5 Arcon2526 27/12/2009 - 21:54

Arcon
  • Gracz
Ciebie nie było wtedy. ODgrywałem akcje z Santino, po prostu IC udawałem, że Ciebie tam nie ma. Obrażam OOC? Napisałem tylko:
Dołączona grafika
Powodem bana nie było wsadzanie do więzienia tylko Twoja gra OOC, grożenie skargą i okłamywanie administracji serwera.

Dostałęm PW od gracza.

Dopisz jeszcze ode mnie - że Joey już dawno miał mieć blood out - i je dostał, ale to statsiarz i nie wpisał /akceptujsmierć

• Do góry
    • 0

#6 Szamy6 27/12/2009 - 23:38

Szamy
  • Gracz
@up
Właśnie w Glen Joey'owi poderżnęli gardło, ale nie chciał wpisać /akceptujsmierc - i jego poderżnięte gardło "uratował medyk".
  • Do góry
    • 0

#7 3ciW85 27/12/2009 - 23:51

3ciW
  • Świeżak

@up
Właśnie w Glen Joey'owi poderżnęli gardło, ale nie chciał wpisać /akceptujsmierc - i jego poderżnięte gardło "uratował medyk".

Jeżeli nie wysłaliście na niego aplikacji o FCK to nie musiał wpisywać.
  • Do góry
    • 0

#8 Solve46 28/12/2009 - 10:22

Solve
  • Gracz

A więc dodam jeszcze że w paczcę są screeny jak mnie wziołeś OOC abym ci otworzył Eurosa w celach sprawdzenia czy czasami nie ma tam broni ale IC do mnie zaczołeś pisać i straszyć Rusków więc nie oszukujmy Się Terry napewno święty nie jesteś i za pakowanie do celi nie daję sie takiej kary by blokować konto lub banować fakt jest faktem że jeszcze obrażałeś mnie OOC co też jest zamieszczone na Screenach .

Czy to jest aż takie przestępstwo pomylić się nie dania animki ? zastanów się chłopie jak by każdy musiał to okropnie szybko wszystko wpisywac miałem czat /ro /r /oo spam mogłem tego nie zauważyć . przepraszam jeśli cię to uraziło . Przy postrzeleniu kogoś jest automatyczna animka że padasz lub siadasz albo dostajesz bw także jest zbędne wpisywanie przez ten czas możesz podejść obezwładnić , skuć zależy co kolwiek chciałbyś zrobić . Panowie nie oszukujmy się ale kombinację różne znam wasze Oby dwaj z LSPD czy tam z LSPD zawszę się w zmowie mogą jakoś dogadać Skoro zrobiłem aż takie non rp dlaczego w tedy nie wezwałeś admina ? nie dałeś skargi na forum lub ss.Przecież napewno dawałem jakieś /me lub /do zależy od sytuacji a było ich wiele proszę was.

Tak nie zauważyłeś,że stoje obok ciebie i ciskam w ciebie z MP5 ale ty jakoś miałeś 20 procent HP i nawalałeś dalej to jakoś widziałeś dobiłem cię więc to BW jestem za tym aby block został.
  • Do góry
    • 0

#9 Arcon2526 28/12/2009 - 11:22

Arcon
  • Gracz
Pokazujesz ss'a jak jeszcze byłem medykiem. Oj, bardzo Cie uraziło słowo "debil"? Wybacz, słowo misiu też Cie urazi? Czy po prostu nie masz się czego uczepić? Pomyśl, odgrywam akcje RP, a TY zero rozmowy na chacie, zero /me. Ja musiałem używać skryptowe komendy by Cie przyciągnąć do celi - napisałem Ci szczerze co myślę ówcześnie opisując, że to nie jest przekazanie z obrazą. Co Cię gryzie nadal, bo ja u siebie nie widze żadnego błędu?
  • Do góry
    • 0

#10 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 11:36

Joey_Melison
  • Zbanowani

Pokazujesz ss'a jak jeszcze byłem medykiem. Oj, bardzo Cie uraziło słowo "debil"? Wybacz, słowo misiu też Cie urazi? Czy po prostu nie masz się czego uczepić? Pomyśl, odgrywam akcje RP, a TY zero rozmowy na chacie, zero /me. Ja musiałem używać skryptowe komendy by Cie przyciągnąć do celi - napisałem Ci szczerze co myślę ówcześnie opisując, że to nie jest przekazanie z obrazą. Co Cię gryzie nadal, bo ja u siebie nie widze żadnego błędu?

Stwierdzam że uraziło mogło mnie urazić bo co dostałem OD Ciebie karę więzienną to mnie znowu wsadzałeś ja nie daje na nikogo skarg bardzo dużo osiągłem na tej postaci się napracowałem może się zemściłeś na mnie że cię Vegans Lub Skalsky wyrzucił z LSRC nie wnikam już w to i nie będe .
  • Do góry
    • 0

#11 dobrygracz0 28/12/2009 - 11:39

dobrygracz
  • Świeżak
Ja jestem za UnBanem Joeya, a zamiast tego nałożeniem innej kary, może AdminJail? Joey gra długo na H-RP, znam go jeszcze z innych serwerów, potrafi odgrywać dobre RP kiedy chce, ale jak widać tym razem chyba mu sięnie chciało... Ogólnie gra dobrze, na serwerz jest o wiele więcej graczy którzy zasługują na Bana a go nie mają, a Joey w porównaniu z nimi na niego nie zasługuje. Nigdy oszukuje, nie używa czitów, nie robi DM'u, potrafi grać, jedna jego wpadka chyba nie zruinuje mu kariery, hm?
jestem za jego UnBanem, znam Joeya OOC. :)
  • Do góry
    • 0

#12 Arcon2526 28/12/2009 - 11:46

Arcon
  • Gracz
Skalsky mnie przyjął i chciał mi nawet awans dać - a Vegans mnie wydalił na własną prośbę... Mszczę się? Przeczytaj moją skargę 3x to zrozumiesz dlaczego Cie wsadziłem ponownie do Jail'a.

Jedna wpadka? To były już dwie. W jednym dniu płakał, w następnym było to samo.
  • Do góry
    • 0

#13 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 11:53

Joey_Melison
  • Zbanowani

Skalsky mnie przyjął i chciał mi nawet awans dać - a Vegans mnie wydalił na własną prośbę... Mszczę się? Przeczytaj moją skargę 3x to zrozumiesz dlaczego Cie wsadziłem ponownie do Jail'a.

Jedna wpadka? To były już dwie. W jednym dniu płakał, w następnym było to samo.

Powiedziałem że nie będe w to wnikał z Vegansem Ani Ze Skalskym nie wiem dlaczego ale skoro nie grałeś tydzień OOC . później mnie wsadziłeś znowu na 9 dni teraz wiesz dlaczego napisałem do Szybkiego by mnie wypuścił bo denerwowały mnie twoje wieczne pytania czemu jestem na wolnośći bo skończyłem odsiadkę niestety a ty mi dorzucałeś Jaila co chwile ! nie będe wypominał niczego więcej i skończ z tym swoimi teoriami .Święty nie jesteś nie jest powodem napewno by kończyło to się banem dla mnie włożyłem pełno pracy by cokolwiek uzyskać na serwerze a ty poprostu chcesz mi to zniszczyć i dla jasności nie jestem statsiarzem tylko przebywam dużo czasu na serwerze bo lubie RP i chcę dalej grać .
  • Do góry
    • 0

#14 Arcon2526 28/12/2009 - 12:34

Arcon
  • Gracz
Umiesz liczyć? Posadziłem Cię na 9 dni. Shiba wypuścił CIę po 2, a ja posadziłem na 7 dni z powrotem. Przyszedłeś na komende i Cie złapałem. Wystarczy? Ja tylko raz Cie wrzuciłem do więzienia, nie kilkakrotnie.
  • Do góry
    • 0

#15 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 13:23

Joey_Melison
  • Zbanowani

Umiesz liczyć? Posadziłem Cię na 9 dni. Shiba wypuścił CIę po 2, a ja posadziłem na 7 dni z powrotem. Przyszedłeś na komende i Cie złapałem. Wystarczy? Ja tylko raz Cie wrzuciłem do więzienia, nie kilkakrotnie.

Umiem bardzo dobrze liczyć nie licząc tego że jak siedziałem nic ci nie przeszkadzało jak wpłacili za mnie kaucję i schiba mnie wypuścił dał powód Zwolniony to też wielki bulwers mineło około 7 dni i Administratora poprosiłem bo wyszło na jedno i to samo by mnie wypuścił bo ty później znowu 9 dni mi sypłeś . i to mnie zdenerwowało jak mnie wypuścił przez panel . Też wielki bulwers bo ty jescze nie odsiedziałeś ja cie nie rozumiem odsiedziałem sobie wszystko . zostałem wypuszczony nic nie zrobiłem przyszedłem do komisariatu spytać się o zaświadczenie niekaralności a ty mnie znowu wsadziłeś bez podstaw do więzienia. I co ?
  • Do góry
    • 0

#16 Arcon2526 28/12/2009 - 13:26

Arcon
  • Gracz
Raz Cie wsadziłem mózgu za nielegalne posiadanie broni i coś tam jeszcze,
Wyszedłeś przez kaucje,
Wrzuciłem Cię znowu do więzienia,
Napisałeś do admina,
I na tym się skończyło.
  • Do góry
    • 0

#17 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 13:45

Joey_Melison
  • Zbanowani

Wrzuciłem Cię znowu do więzienia,
Napisałeś do admina,
I na tym się skończyło.

Wrzuciłeś mnie później za co ? ;> za to że normalnie przyszedłem na komisariat po zaświadczenie niekaralności dobrze wiesz że chciałem wrócić do Lsrc tylko musiałeś jeszcze się wymądrzyć na /radio do Chestera Feluci czy tam na /departaments a ty skąd mogłęś wiedzieć IC że ja tam pracowałem jak ci napisałem na /w że potrzebuje zaświadczenia o nie karalności nie wiedziałeś o tym że zostałem zwolniony w ogóle z frakcij dopiero jak to napisałem ci na pm to wykorzystałeś chwile i nadałeś na radiu ty myślisz że sobie znalazłeś kogoś kogo usadzisz na tyłku ? ja nic złego nie zrobiłem i ci to powatarzałem od samego początku nikt do mnie nie miał takto zastrzeżeń a spisek w pd wcześniej też nie będe wnikał takżę cię proszę człowieku odpuść sobie to bo niczym tu nie zdziałasz . wymierzyłeś mi taki proces kary za siedzenie w pace mówisz że ja tu pogrywam sobie OOC jak mogłem grać IC jak co chwile coś mi robiłeś albo szantaże jakieś lub coś innego pakowanie do Celi zastraszanie ruskami . choćby człowieku to jest LSPD ma chronić ludzi ? czy zabijać ich ? zastanów się co robisz we własnej frakcji bo ja będąc medykiem na serwerze wiedziałem co mam robić i jaki jest mój obowiązek może to kilka z LSRC potwierdzić że miałem dobre RP w LSRC i nie mieli też zastrzeżeń pomagałem w ogóle jak były problemy z karetkami lub czymś innym zawsze udzialałem pomocy starałem się by to jakoś szło dlaczego chcesz mnie zrujnować popsuć mą karrierę ty masz wszystko ja walcze o swoje i nie pozwole sobie by ktoś taki jak ty mi popsół wszelkie moje starania z góry dziękuje i nie będe się wypowiadał

Chciałbym poznać decyzję adminów ponieważ ten spór według mnie do niczego dobrego nie doprowadzi proszę o rozsądne rozpatrzenie tego i umożliwienia mi ponownej gry na postaci Joey Melison zależy mi na tym ponieważ bardzo dużo na niej osiągłem . * Jedną szansę *
  • Do góry
    • 0

#18 Arcon2526 28/12/2009 - 15:24

Arcon
  • Gracz
David Richardson powiedział mi, że po aferze z porwaniem kapitana zostałeś wydalony. Zapytałęm się w IC do czego Ci niekaralność potrzebna - odparłeś, że do szpitala.

" Przyszedłeś na komende, byłem na centrali. Chciałeś zaświadczenie o niekaralności i zapytałem się na /do czy Terry może poznać Joey'a. Odparłeś, że tak. Sprawdziłem kartotekę i zauważyłem, że Cie Shiba wypuścił. No to napisałem na /d, że nigdy nie dostaniesz zaświadczenia. Zapytałęm się na XFire Nicholasa Roswell'a kto to ten Shiba. Mkr nic o nim nie wiedział i myśleliśmy, że pracował w PS i mieliśmy powód byt Cie wsadzić - przyjaciel. Zabroniono wypuszczania ludzi, więc wrzuciłem Cię ponownie do więzienia na reszte odsiadki. Zamiast załatwiać to IC pisałeś na ".", albo /w - a na koniec wypłakałeś się adminowi w plecy - za akcje IC.
  • Do góry
    • 0

#19 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 16:05

Joey_Melison
  • Zbanowani
Dobrze umieszczam Osobne Screnny którę świadczą o tym że odsiedziałem więcej niż 9 dni otóż mój drogi na H-RP jest zrobione coś takiego data zapisu w lewym dolnym rogu i otóż ci ją już przedstawiam

Screen : jak na początku mnie wrzuciłeś za nielegalną broń oraz ucieczke policz sobie dokładnie ile mineło od tej daty do tej poniżej (( 7.12 ))

Dołączona grafika

Screen : który przedstawia datę wstawienia mi kolejnej odsiadki tutaj już było po fakcie tym jak mnie wsadziłeś jak przyszedłem po zaświadczenie .(( 20.12 ))

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#20 Arcon2526 28/12/2009 - 16:14

Arcon
  • Gracz
Na 1 screenie to ja jeszcze jeden w Sam ers'ach, to jak mogłem Cię posadzić? Poza tym nie posadziłem Cię do stanowego tylko na komendzie? Posadziłem Cię na 9 dni. Miałeś wyjść 28 grudnia. Niech administracja sprawdzi logi, albo Ty wejdź w panel gracza i w logi - pokaż. :)

Dowodem na to, że na pierwszym screenie byłem jeszcze w ersach jest to, że mamy wspólne /ro - odziwo nigdy Cię w PD nie było, a ja pamiętam jak razem pracowaliśmy w szpitalu...
  • Do góry
    • 0

#21 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 19:02

Joey_Melison
  • Zbanowani
Przepraszam wszystkich nie będę się kłucił ponieważ i tak to nie ma sensu jeżeli naprawdę coś źle zrobiłem zrozumiałem to , wystarczy mi wrażeń jak na jakiś czas lecz głównie , apeluję tutaj do mojego bana człowiek popełnia błędy zdarza się ale czy warto odrazu tak potraktować człowieka. ? Chciałbym tylko powiedzieć że przyszło mi o rozum i poświęciłem serwerowi sporo czasu , jedyną mą rozrywką jaką jest po szkole to gra w GTA szczególnie na okres zimowy gdy będzie mi się nudziło znam zasady Role Play i wiem że trzeba ich przestrzegać dlatego chciałbym pokierować kilka słów do administracij tego serwera jestem tylko graczem wiem . Ale zaangażowałem się w serwer ponieważ mi się bardzo spodobał i jak że mówiąc wcześniej zostawiłem tutaj swój profil Bardzo proszę o przydzielenie mi innego rodzaju kary myślę że banem nagradzać to tak nie wypada mając jedną wpadkę zaczynałem grać na serwerze już od czasów LV-SF byłem nikim jak każdy gracz który jest nowy zaczynałem od podstaw przy pomocy kilku graczy wybijłem się jakoś w górę zdobyłem kilka rzeczy o których inni mogli zauważyć podczas mojego grania z początku jak zaangażowałem się we frakcję LVRC dążyłem ku tej drodzę później jednak się rozpadła część gry licząc że jak doszedłem jako mieszkaniec Glen Park i prowadząc pracę medyka narażałem się na niebiezpieczeństwo liczyłem na lidera pomoc ponieważ myślałem że w końcu znajdzię się ktoś kto uwzględni moją pracę i starania jedna wpadka i poleciałem to był ból straszny ból ponieważ przyzwyczaiłem się do roli medyka i nie potrafiłbym jej od tak rzucić dla tego chciałem powalczyć o swoją postać . Bardzo Proszę o rozpatrzenie tego przez administrację . Chciałbym zobaczyć co tak naprawdę twierdzą na mój temat i czy mam szansę pokazać się jeszcze z lepszej strony .
  • Do góry
    • 0

#22 Arcon2526 28/12/2009 - 19:55

Arcon
  • Gracz
Właśnie ukazujesz jakim jesteś statsiarzem - masz nowe konto, po co Ci więcej?
  • Do góry
    • 0

#23 Joey_Melison 0 28/12/2009 - 20:20

Joey_Melison
  • Zbanowani

Właśnie ukazujesz jakim jesteś statsiarzem - masz nowe konto, po co Ci więcej?

Po pierwsze to nie konto :) Tylko * Postać *

Za nowe konto na jednym Ip mógłbym dostac bana mówisz konto hmm może sam kombinujesz :RCON hmm mi się wydaję że co do konta z tobą była jakaś afera kumplą robiłeś konta na jednym IP hmm coś słyszałem obijło mi się pomyślmy czy warto się udzielać ? ;> Istniał taki temat jak przeglądałem archiwum skarg raczej ;P

nie musisz się udzielać gram sobie jak byś chciał wiedzieć zaczynam coś i przeszkadzasz znowu nie pisz tutaj czekam na odpowiedź Administratorów na ciebie była kolej wykazałeś się proszę .

Dodam jak coś ostatnią rzecz masz nie pisać tu ponieważ to nie jest Forum Dyskusyjne w tym temacie ( Apelacje ) tak usłyszałem od jednej osoby i jak ja jestem statsiarzem to się ciesze bo nim nie jestem ! nie afkuję gram uczciwie Jeżeli tego nie znasz to nie czytałeś regulaminu ja już wiem dlatego milczę .Aby zarzucać mi coś takiego wpierw pokaż dowody że gram dla statów i afkuję całą godzinę by godziny nabyć Może ty sobie chcesz poużywać i ponabijać posty nie wiem nie obchodzi mnie to mam nadzieje że zrozumiałeś ...

Miałem na myśli postać - stare przyzwyczajenia z lski. Po co mi wypominasz przeszłość? Bo nie masz się czego uczepić, czy jesteś typem zwykłego... (Aj bo jeszcze skarge napiszesz, że Cie obrażam).

Szukam tak samo argumentów jak ty tylko że ja szukam czegoś co cie może naprawdę zaboleć bo Ban za dostanię celi to nie uczciwe jest a za Konta na jednym IP już tak przywyczajenia z LS.. nie kończe nie rób tutaj nawet jakiej kolwiek reklamy tego serwera skoro tak się przyzwyczaiłeś to wiesz gdzie na ciebie czekają .
  • Do góry
    • 0

#24 Arcon2526 28/12/2009 - 21:23

Arcon
  • Gracz
Miałem na myśli postać - stare przyzwyczajenia z lski. Po co mi wypominasz przeszłość? Bo nie masz się czego uczepić, czy jesteś typem zwykłego... (Aj bo jeszcze skarge napiszesz, że Cie obrażam).
  • Do góry
    • 0

#25 dobrygracz0 31/12/2009 - 16:28

dobrygracz
  • Świeżak
|Rc0n - Po co ty się tutaj w ogóle udzielasz i kłucisz z Joeyem nie wiadomo o co, jak by ci niezmiernie przeszkadzał jego temat. Twoje posty w tym temacie zrobiły tutaj taki syf że totalnie nie wiadomo już o co tutaj chodzi. Uczepiłeś się jak żepa, a sam nie jesteś idealny, jesteś w PD czy FBI, nie wiem, ale wiem że jesteś tam tylko po to by okradać gang memberów z broni i nie tylko. Pamiętasz mnie? "Ed Nesser", leżałem z BW w kanale, wtedy przejeżdżałeś i pierwsze co zrobiłeś to przeszukałeś mnie, choć leżałem z kulkąw plecach. Dopiero gdy zauważyłeś że mam przy sobie Desert Eagle, postanowiłęś rozpocząć akcję ratunkową, która polegała na dowiezieniu mnie do szpitala. Gdy się okazało że jednak nie mam przy sobie DE, ponieważ ktoś inny je zabrał (udowodniłem Ci to wtedy na screenach przez GG) wybiegłeś ze szpitala nawet nie powiadamiając lekarza i odjechałeś. Nie tylko mi to się przytrafiło, żerujesz na broń jakby Ci tylko na niej zależało, nie wiem co z nią robisz ale widać nie znasz innych wartości w grze, jak tylko staty i majątek, więc nie zażucaj Joeyowi że on jest statsiażem podczas gdy ty nie jesteś wcale lepszy. Ehh, rozpisałem się trochę.. ~POZDRO~
  • Do góry
    • 0

#26 Arcon2526 31/12/2009 - 16:32

Arcon
  • Gracz
Pozdrów Joey'a na podwórku. Zostawiłem Cię w szpitalu, bo miałem dość czekania na medyków. Wyciągnąłem Ci kule, zszyłem - ale by się nie czepiali Ersi zawiozłem Cię tam - dostałeś unbw to dałem /do, że Cie uratowano - żeruje na broń czyjąś? Każdą którą zabiorę komuś podczas służby oddaje szeryfowi - inaczej zostaje wydalony. Najpierw płacze na /w, potem udaje twardego idąc do admina i na forum - to mnie wkurza, dlatego się go uczepiłem. Jednakże nie wymyślam żadnych historyjek, tylko wypisuje samą prawdę. :P

Ed, użyj słownika z mozilii.
  • Do góry
    • 0

#27 Joey_Melison 0 31/12/2009 - 16:46

Joey_Melison
  • Zbanowani
Potwierdzę ci że jest karane przeprowadzanie akcji ratunkowej nie będąc medykiem a jak go zawiozłeś do szpitala ewentualnie mogłeś wziąć noszę i napisać tak przed szpitalem /do Pielegniarki wychodzą przed szpital albo powiadamiasz w szpitalu IC lekarza o rannym którego masz w samochodzie .Którego obecnie nie było a w realu zawsze są takżę piszesz w (IC) i tyle . i /do Biorą Name_Surname na sale operacyjną i zajmują sie nim tam i w tedy sobie wychodzisz jak się weźmiesz do roboty to to dobrze skończ . wszystko trzeba tobie udowadniać nie wiem dlaczego .
  • Do góry
    • 0

#28 Arcon2526 31/12/2009 - 18:19

Arcon
  • Gracz
Był medyk, wracał do szpitala - ale długo to trwało, to po prostu go zostawiłem jak dostal unbw. TERRY PRZED PRACĄ W PD BYŁ LEKARZEM W SAM ERSACH - poinformowałem na /do. 
Terry przedtem był lekarzem - był we frakcji. A był medyk, ale na wezwaniu i czekałem 15 minut. Zostawiłem Ed'a na recepcji. Czy to nie jest wniosek o unbana? Czy to jest skarga na mnie.
  • Do góry
    • 0

#29 Spidex 0 01/01/2010 - 14:22

Spidex
  • Zbanowani
Ja jestem za UnBanem dla Joey'a, może za to co zrobił wystarczył by AJ.? Melison duzo gra na tym servie, ma dobre RP, ale jak widać coś mu tu nie wyszło ale mysle ze to jest do wybaczenia. Jak go znam nigdy nie czitował nie robił DM'u Grał Dobre i czyste RP i za to go cenie wiele się od niego nauczyłem. Przez jedną wpadkę zepsuć mu kariere... bez przesdy. Proszę o Unbana Dla niego..
  • Do góry
    • 0

#30 Arcon2526 01/01/2010 - 14:27

Arcon
  • Gracz
Czitowanie, DM - czy to przeskrobał? Czyste RP, grajac ooc? Nauczyłęś się wiele od niego? To wziąłeś zły przykład. Kariera ? That's only game, rofl
  • Do góry
    • 0

#31 Pedro_Estevez0 01/01/2010 - 15:51

Pedro_Estevez
  • Świeżak
Jestem za UNBANEM. Znam go w grze, pracowaliśmy razem w RC i dobrze mi się z nim grało. Napewno nie jest pierwszym lepszym noob'em.
  • Do góry
    • 0

#32 Jose_henry0 02/01/2010 - 00:29

Jose_henry
  • Świeżak
Joey to bardzo pomocny gracz. Napisałem do niego pare pytań na PW. Odpowiedz była natychmiastowa. Jego rp tez jest w miare. Kazdemu czasem odwala,dajcie mu drugą szanse.
  • Do góry
    • 0

#33 Zima727 02/01/2010 - 15:40

Zima
  • Gracz
Jestem za unbanem to bardzo dobry gracz, grałem z nim kiedyś na jednym serwerku bardzo długo i wykazuje sie wysokim poziomem RP....
jak medyk też b dobrze ratował ludzi w sposób rp
  • Do góry
    • 0

#34 Altras0 02/01/2010 - 19:31

Altras
  • Gracz
Jestem za unbanem, ma dobre rp każdemu mogło się zdarzyć.
  • Do góry
    • 0

#35 Damian0 03/01/2010 - 17:58

Damian
  • Świeżak
Tak ten gracz zasługuje na UnBana jest bardzo pomocny na serwerze , Jego poziom RP też jest wysoki.
  • Do góry
    • 0

#36 Joey_Melison 0 07/01/2010 - 21:23

Joey_Melison
  • Zbanowani
Proszę o Unbana z racij tego że kara którą powinienem odsiedzieć dawno mineła a temat widnieje dość długo chciałbym pograć . Apeluje do administracij by uwierzetylnili moją aplikację i dali ostateczną decyzję . chciałem powiedzieć że proszę o ostatnią szansę z pewnością się poprawie jak iż poprawa skoczyła w górę .
  • Do góry
    • 0

#37 skb5247 09/01/2010 - 00:43

skb
  • Gracz
Ban zostaje zdjęty, ale na twoją postać zostaje nałożony adminjail 2000minut, dożywotnia blokada broni i chatu out of character.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych