Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Recruitment #2 - Prosecutor

supreme court sąd rekrutacja

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 Area51668 14/04/2014 - 19:53

Area51
  • Gracz

*
POPULAR

**Na stronie internetowej United States Department of Justice pojawił się nowy wpis w dziale "Careers", a tyczy się on konkursu na stanowiska prokuratora. Po rozwinięciu tej informacji poprzez kliknięcie w odpowiedni odnośnik, powinna ukazać się następująca treść:**

733_us_deptofjustice_seal.svg.png

Recruitment #2

OPEN: 15.05.2014 r. g: 20:00

CLOSE: 31.05.2014 r. g: 20:00

United States Department of Justice ogłasza konkurs na wolne stanowiska prokuratora w Prokuraturze Los Santos w stanie San Andreas.

Konkurs składać będzie się z dwóch etapów; etap pierwszy - złożenie aplikacji w Sekretariacie United States Department of Justice, etap drugi - odbycie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania: 
  • obywatelstwo Stanów Zjednoczonych Ameryki,
  • ukończenie wyższych studiów prawniczych i uzyskanie tytułu "Master of Arts",
  • ukończenie aplikacji prokuratorskiej
  • niekaralność (brak sankcji z zakresu Kodeksu Karnego stanu San Andreas)
Nagłówek aplikacji powinien zostać zatytułowany następująco:
[USSC] Imię i Nazwisko - Prosecutor

Ogłoszenia w sprawie wyników zamieszone zostaną na tablicy ogłoszeń przed Sekretariatem w dniu zakończenia konkursu.

((WAŻNE: Ponownie otwieramy rekrutację do prokuratury. Postać podania zostaje taka jaka była ostatnim razem, czyli podanie w formie OOC. Aby wziąć udział w naborze, wystarczy napisać kilkanaście zdań zachęcających mnie do wyboru właśnie Ciebie. Zależy mi na konkretach! Wraz z podaniem koniecznie dołączyć musisz identyfikator skype oraz screen z historią grup aktywnych postaci. Podanka posyłacie na moje forumowe PW. Forma podania jest bardzo otwarta, zatem powinno to ułatwić Wam zadanie. 
Pamiętaj również, że posyłanie do mnie wiadomości nie przyspieszy rozpatrzenia podania - jeżeli zostanie ono zaakceptowane, otrzymasz ode mnie wiadomość. Powodzenia! :) ))
  • Back to top
    • 37

0 user(s) are reading this topic