Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] MorfusJarson, Julia Wiliam, Mark Moohland

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MorfusJarson4 27/12/2009 - 16:37

MorfusJarson
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie postacie(ale grałem wtedy na koncie Mark Moohland)

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: AirBreak

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Aktualnie mogę grac, ponieważ mój ban przedawnił się, lecz na forum gdy wejdzie się na moje konto nicki są czerwone. Piszę to dlatego, żę większość osób, z którymi chcę sprzedać lyub kupić coś od nich, olewają mnie, ponieważ wchodzą na moje konto i piszą mi, że jestem Zabanowany. Jeden gracz wyzywał mnie od cheaterów(xD) bo na forum jestem zbanowany, poczym spamował mi na GG skąd wziąć "antybanera"(xD). Wiele osób pyta się także jak ja tu jeszcze gram i nie chcę mieć spamu oraz chcę mieć święty spokój z moim kontem :)
Teraz prawidłowe wyjaśnienia poniżej, które skopiowałem z mojej poprzedniej apelacji:

Przepraszam, że nie zrobilem SS'a odrazu wcisnąłem /q. Stałem poprostu na lotnisku za przystankiem. Szukałem kogoś na liście graczy(TAB) i mnie zbanowało. Stanąłem jak przyciskałem strzałkę w dół, na tym progu od betonowego miejsca dla kwiatów(przepraszam Misiek pomyliłem się to była ławka:)). Gdybym miał SS odrazu wida byloby ale nie zrobiłem za co przepraszam. Nawet nie zapamietałem Nicku kolego, który kręcił się tam i pewnie mnie widział jak zostałem zbanowany. Wiele razy był już taki problem z systemem i kolejny wypadł na mnie. Proszę o jak najszybsze odbanowanie.

P.S
To jest moja poprzednia apelacja, która została odrzucona z powodu tego iż ja jej nie napisałem lecz kolega. Dzisiaj Konrad zdjął mi procenty od Lesia wraz z blockiem pisania i pisze tą apelacje. Jak wyżej napisałem to jest poprostu Bug, który często się zdarzał ale teraz już mniej.

Przepraszam za lekturkę i być może chaotycznie napisaną apelacje
Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych