Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Eric Swayze

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olszak11 27/12/2009 - 14:38

Olszak
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Eric Swayze

Administrator/moduł nadający karę: Numlock

Powód kary: Afk

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

A więc gram tutaj już dosyć długo by poznać zasady panujące na serwerze i wiem że nie można afkować. Na moją obronę mam tylko słowa, a więc była to sobota około godziny 13:55 brat przyszedł do pokoju i chciał wejść sobie na gadu to zminimalizowałem grę (nie wiedząc że jakaś akcja będzie). Po krótkiej chwili zawołał mnie ojciec, więc poszedłem do taty z myślą że mam coś posprzątać bądź coś innego. kiedy dotarłem do ojca to kazał mi wsiadać do samochodu bo jedziemy na gościnę, powiedziałem mu że mam włączony komputer, a on na to że mój brat siedzi i wyłączy. Jednak tak się nie stało wróciłem około godziny 16:30 i dowiedziałem się że była akcja ze mną w roli. Po krótkiej chwili napisał do mnie pan, który był dowodzącym w akcji na Glen Park że mam stawić się na komendzie żeby dokończyć akcję, więc nie zastanawiając się wsiadłem na rowerek i pojechałem na komendę. Gdy doszło do przesłuchania i zebrania mojego dna, przeprosiłem pana za moje afk z powodu napisanego wyżej. Akcję na komendzie odegrałem bez jakiejkolwiek agresji i gry OOC. Po tym przesłuchaniu jeden z Policjantów chyba Bary jakiś napisał mi na /w że ja chyba jako jedyny się stawiłem po takim czymś i że jestem chyba najbardziej w porządku z Cripsów zapewne ten pan może to potwierdzić. To tyle z mojej strony, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, a jeżeli nie dojdzie do pozytywnej odpowiedzi proszę zamiast blocka dać mi AJ. Na serwerze powinien być anty afk, który wyrzuca gracza po 31 minutowym afk (bo Bw ma 30), a nie karać aż tak surową karą za według mnie błachostkę.

Pozdrawiam
Olszak

• Do góry
    • 0

#2 skb5247 27/12/2009 - 17:01

skb
  • Gracz

Po krótkiej chwili napisał do mnie pan, który był dowodzącym w akcji na Glen Park że mam stawić się na komendzie żeby dokończyć akcję, więc nie zastanawiając się wsiadłem na rowerek i pojechałem na komendę. Gdy doszło do przesłuchania i zebrania mojego dna, przeprosiłem pana za moje afk z powodu napisanego wyżej.

Niech pan, który Cię przesłuchiwał się tu wypowie.
  • Do góry
    • 0

#3 Super226 27/12/2009 - 19:46

Super22
  • Świeżak

Po krótkiej chwili napisał do mnie pan, który był dowodzącym w akcji na Glen Park że mam stawić się na komendzie żeby dokończyć akcję, więc nie zastanawiając się wsiadłem na rowerek i pojechałem na komendę. Gdy doszło do przesłuchania i zebrania mojego dna, przeprosiłem pana za moje afk z powodu napisanego wyżej.

Niech pan, który Cię przesłuchiwał się tu wypowie.

Eric ma rację jeszcze na /bo mi pisał i pojechał co dalej się stało nie wiem.
  • Do góry
    • 0

#4 Gapis 533 27/12/2009 - 19:49

Gapis
  • Gracz
tak, przyjechał i wyjaśnili to sobie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych