Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Horacio_Ramirez

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ikalowy 207 27/12/2009 - 13:45

Ikalowy
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Horacio_Ramirez.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek.

Powód kary: Jego postać umarla, bo miala elastyczny puls.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

http://www.iv.pl/images/bxkmxltnzuuvxmjt5c.png

No więc, blokada konta nastąpiła za „elastyczny” puls, a ja myślę, że czas się wziąć za naprawde noobskich graczy, niż blokować liderów organizacji przestępczych. Zamiast suchego /do JEST, postanowiłem dać /do Elastyczny – zmienny. Tak więc na przyszłość nie będę pisać innych pulsów, bo widać dozwolona odpowiedź to tylko „JEST” „NIE MA”. Nie pisałem głupich /do wcale nie zabrałeś mi broni itp. Itd. jak co niektórzy. Przepraszam i proszę o unblocka, mam gang na utrzymaniu :).

[00:22:26] Krawiec: elastyczny - zmienny
[00:22:29] Krawiec: raz taki, raz taki
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61462 27/12/2009 - 13:58

B M
  • Zarząd
Elastyczny to nie zmienny, a możliwy do dostosowania.
Zwykłe odpieprzanie, które próbujesz wytłumaczyć w nadziei, że nie znamy języka polskiego.
  • Do góry
    • 0

#3 Ikalowy 207 27/12/2009 - 15:59

Ikalowy
  • Gracz
Ja widziałem gorsze odwalanie, karane Admin Jail'em lub warnem, a nie blokadą konta, jeszcze dla gracza, który ma na utrzymaniu i ogarnięciu gang. Pomyśl jak w ogóle doszło do tej akcji, że tam leżałeś. Otóż ściganci postanowili zrobić razem z GBF atak na nas, wcześniej wciskając kity że norte nas atakuje co dziennie itp. (chociaż nie wiem jakim cudem zachował pamięć z akcji - dogulaz). Dobra, zostawmy flejm. Tak więc mam organizacje na utrzymaniu i nie chcę jej tracić, tak samo jak i moi ludzie. Już przepraszałem za moje zachowanie, chociaż nie było aż na TYLE przesadne. Nie pisałem głupich "/do Wcale mi nie zabrałeś broni", jak co niektórzy.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych