Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlockOOC] Brook Simons

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wilson* 0 27/12/2009 - 12:10

Wilson*
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Brook Simons

Administrator/moduł nadający karę: Brittney Rowser

Powód kary:
Blokada OOC	NumLock (Brittney Rowser)	Nieumiejetne wykorzystanie czatu OOC. Mialem przyjemnosc podglan	27/12/2009, 11:31

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Byłem na stacji i widziałem że jakiś n00bek odwala stuty rowerem napisałem raport po chwili przywalił rowerem w Mój samochód ostrzegłem go a on zsiadł z roweru i skakał po moim wozie więc odjechałem on za mną i dał strzelił mi BW, afczyłem całe BW wchodze chce napisac do kumpla na /w a tu block OOC;/
Proszę o pozytywne rozpatrzenie Mojej prośby.
  • Do góry
    • 0

#2 Bartłomiej Sadowski 367 27/12/2009 - 12:29

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Skakał po Twoim wozie? Buaha. Idź, wyzywałeś nas na stacji, to masz. Stoimy sobie, chcemy rozegrać IC, a ty na "." - ' n00by '. Więc proszę Cię bardzo, daj sobie spokój, napisz apelacje jak się nauczysz grać.
  • Do góry
    • 0

#3 Wilson* 0 27/12/2009 - 12:44

Wilson*
  • Zbanowani
Czemu kłamiesz? przyjechałem na stacje widziałem co typ robi przywalił w wóz Mój jedzie dalej.. wkurzyłem się powiedziałem że jeszcze raz takie coś to dostanie patrze skacze po wozie i powiedziałem sobie nie ma co akcji z takim nobem odgrywac wiec napisałem ".n00b" wsiadłem do wozu i pojechałem On za mną ja się zatrzymałem i strzelił mi BW.
  • Do góry
    • 0

#4 karolinkaaaa397 27/12/2009 - 12:56

karolinkaaaa
  • Gracz
Powinno się pozytywnie rozpatrzeć jego wniosek. Wiem jaki to gracz i czasami ktoś go źle zrozumie a tak naprawdę ma rację i dobre zamiary. Poza tym poważnie bierze grę na tym serwerze i lubi to.
  • Do góry
    • 0

#5 Bartłomiej Sadowski 367 27/12/2009 - 13:32

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Gonił Cię za to, że powiedziałeś do nas - " Spierdalać frajerzy. ". A my się nie damy, kolego. Potem płakałeś na "." jak gadałeś z GM'em, więc nie kłam. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#6 Wilson* 0 27/12/2009 - 14:00

Wilson*
  • Zbanowani
O prosze sprawdzic logi, bo tego klamstwa juz za wiele. Nie powiedzialem "spierdalac Frajerzy" i nie plakal jedno co powiedzialem OOC to tylko"n00by".
  • Do góry
    • 0

#7 Dawid4643 27/12/2009 - 14:02

Dawid
  • Gracz
"n00by".
To zdecydowanie starczy. Widać, że nie jest Ci pisane mieć możliwość pisania na czacie OOC.
  • Do góry
    • 0

#8 Wilson* 0 27/12/2009 - 14:46

Wilson*
  • Zbanowani
No NumLock Ciebie by to nie zdenerwowało jakbyś dał za naprawe 500$ i taki noob jeździ i wali rowerem w inne wozy, po czym skacze po wozie i hp spada? napisałem raz "n00by" i pojechałem, a on później jeszcze BW mi strzelił.
  • Do góry
    • 0

#9 skb5247 27/12/2009 - 17:14

skb
  • Gracz
Blokada zostanie zdjęta za tydzień, licząc od dnia nałożenia kary.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych