Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unblock] Roy Bickle

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kobył1180 27/12/2009 - 11:58

Kobył
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Roy Bickle

Administrator/moduł nadający karę: Nikt – sam wpisałem akceptujsmierc, ale o tym za chwilę.

Powód kary: -

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Cześć.

Dzień 11 grudnia, gdy ja i NumLock porwaliśmy Carmellę. On z nią wyjechał za miasto, pociął ją piłą – ona dała /akceptujsmierc. Po 30 minutach od jej zabicia, pojechaliśmy do miasta. Zminimalizowałem grę i zauważyłem konferencję ekipy administracyjnej, gdzie dodany byłem ja i ona. Wtedy się dowiedziałem, że dwie informacje dla CK były wyssane z palca, i to było na innej postaci. Wyszło na to, że kłamałem, a ja sam zostałem wprowadzony w błąd. Gdzieś koło 20. zminimalizowałem grę, a po powrocie zauważyłem koło siebie dwóch „Rusków”, jak to się później okazało – Enerv,Quel, w komendzie /Nick. Oczywiście akcja przebiegła szybko – wpisałem tą komendę /akceptujsmierc,bo nie będę świrował i byłem przekonany, że to jest jakaś kara za nią, by ona nie była poszkodowana. Gdy dzień później, wieczorem włączyłem skype dostałem 3 wiadomości od znajomych że Alice Monachino ożyła. Byłem zszokowany. Chciałem wyjaśnić to ze Szybkim, powiedział, że wprowadziłem ich w błąd, to dlatego jej akcja została cofnięta. Rozumując – Alice ożyła. To czemu Roy ma gryźć glebę, jeśli z nikim na tej postaci zatargów nie miałem, prócz jej. Dodam, że postacie były fikcyjne i bez administracji, akcja by nie miała miejsca. Oczywiście do nikogo urazy nie mam, to raczej do mnie możecie czuć gorycz. Na Roy'u nigdy nie odwalałem, byłem szoferem Diva. Bardzo przyjemnie się grało, jak nigdy dotąd. Pragnę cofnąć akcję, bo ta postać jest dla mnie ważna i w ramach rekompensaty mogę odsiedzieć 20 godzin Admin Jaila, bądź więcej. Proszę o zdjęcie blokady z Roy'a, i jeszcze raz przepraszam

Z wyrazami szacunku
Kobył

• Do góry
    • 0

#2 ksiomal 0 27/12/2009 - 13:23

ksiomal
  • Zbanowani
Kobył mi opowiadał akcje, to aż mnie coś wzięło. Dlaczego Alice M, postać MEGA nijaka, która była już we wszystkim co się da, poczynając od Mafii, po żonę prezydenta, kończąc na agentce FBI, może dostać UNCK przy cofniętej akcji, a kobył już nie? Przecież to jest nienormalne, takie zachowanie ze strony administracji, taka niesprawiedliwość. Również wykorzystania w tym wypadku administracji, do wykonania tej roboty nie jest zbyt fajne.
  • Do góry
    • 0

#3 * B M61464 27/12/2009 - 13:24

B M
  • Zarząd
Ostrzegałem. Zgodnie z regulaminem działu, wracasz do pozycji zbanowanego.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych