Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNBAN] Frank Lewis

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Bandab190 27/12/2009 - 11:51

Bandab
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Frank Lewis

Administrator/moduł nadający karę:Nie wiem

Powód kary: Jest napisane: " Przekroczenie prędkości w ter. zabudowanym o 38km/h, Stoppanie rowerem, Złe użycie /do, Diler broni, Handel bronią paserstwo,

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc, Przyjechałem do kuzyna, który miał zbanowane konto. Świetnie się bawiliśmy gdzieś tak do 3 w nocy na h-rp (ja nie on) i innych dm. Później chcieliśmy zobaczyć czy dalej ma zbanowane konto. Gdy weszliśmy okazało się, że nadal.
Dziś rano wchodzę na moje konto [Frank_Lewis] i wyświetla mi się komunikat, iż moje konto zostało permanentnie zbanowane. Wydaje mi się że znam powód tego co się stało. To co u góry napisałem, nie jest powodem banowania.
To co wyprawiałem z drugim szefem baru to była zwykła głupota i zniechęcenie. Wiem, że to co pisze to nie jest usprawiedliwienie, aczkolwiek żałuje. Otrzymałem bar od byłego szefa, ponieważ bar upadał. Ja go podniosłem. Bardzo mnie boli to, że wiele ludzi na forum pisze o tym co zrobiłem źle, a o tym czego dokonałem dla baru, nie. Bar przy mnie funkcjonował. Zabraliście mi biznes okey, miałem zamiar sam odejść. To była wystarczająca kara. Teraz gram niekontrowersyjnie, bo jestem taksówkarzem, rozwozicielem pizzy, strażnikiem w wiezieniu i urzędnikiem. Całe dnie spędzam na jeżdżeniu tam i z powrotem. Zależy mi na grze na tym serwerze. Chciałbym kontynuować dalszą przygodę na nim. Jeszcze raz przepraszam i dziekuje
  • Back to top
    • 0

B M62155 27/12/2009 - 16:54

B M
  • Zarząd
[00:06:41] [cmdl] [Frank Lewis] /k ty chuju
[00:07:00] [cmdl] [Frank Lewis] /k rozkurwie se ryj
[00:10:25] [cmdl] [Frank Lewis] /k Jestem popierdolencem i sie wysadze. Alllah damage
Kto pisał tą apelację?
Jak napiszesz, że Ty, to żegnam.
  • Back to top
    • 0

Bandab190 27/12/2009 - 18:40

Bandab
  • Gracz
Apelacje pisałem ja. A to co mi pokazałeś jestem w wielkim szoku. Patrząc na godzinę, wiem kogo mam za to udusić. Poszedłem do toalety nie będę tego wyszczególniał, a w tym czasie mój kuzyn wszedł na kompa. Zostawiłem grę włączoną i powiedziałem pochodź sobie. Widzę sobie poużywał.
Jeszcze raz przepraszam za siebie i kuzyna, na pewno poniesie za to konsekwencje(nie powiem jakie). Zmieniam zaraz hasło i kompa też zabezpieczę. To był wielki błąd zostawić go sam na sam z H-RP. On sam dostał bana za dm i bluzgi.
Przepraszam za mnie i za niego(wstyd mi za niego).
  • Back to top
    • 0

Bandab190 27/12/2009 - 23:43

Bandab
  • Gracz
Kuzyn już mnie przeprosił, ale to nic nie dało i tak ma przekichane. Jeszcze taka jedna prośba, Święta są i bardzo proszę o tego unbana, chciałbym powiedzieć nie z mojej winy, ale bym skłamał.

//edit: Bardzo zależy mi na tej postaci. Chciałbym sobie pograć. Już wyjechałem od tego nieszczęsnego kuzyna. Mam nadzieje, że to się nie powtórzy.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 28/12/2009 - 18:27

Kobył
  • Gracz
Bardzo zalezy Ci na postaci, że aż piszesz 3 posty pod rząd? Administracja za pewne podejmuje decyzję, musisz czekać. Poza tym jak czytam to, co pisałeś - "to brat zrobił, siostra - STAŁY SIĘ JUŻ NIE MODNE? , to teraz kuzyni są winni? Człowieku, spójrz prawdzie w oczy i przyznaj się.. :)
  • Back to top
    • 0

Bandab190 28/12/2009 - 19:38

Bandab
  • Gracz
Z zasady przywykłem do przyznawania się do winy i nie kłamania, więc gdybym się przyznał skłamałbym. Nie mam zamiaru spekulować z tobą na ten temat w tym wątku, bo to nie miejsce do tego typu przemyśleń. Do rozstrzygnięcia sytuacji nie wypowiadam się tutaj. Dziękuję
  • Back to top
    • 0

ValAri63 29/12/2009 - 12:09

ValAri
  • Gracz
Znam Franka IC bywałem u niego w barze, mój kumpel tam pracował zawsze wydawał się miły i kulturalny i naprawdę zrobił dużo dla tego baru dlatego również proszę administracje o Urbana dla niego może w zamian jakiś AJ za kare ale ta decyzja należy do admina
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 29/12/2009 - 12:16

HazeBhoy
  • Gracz

Apelacje pisałem ja. A to co mi pokazałeś jestem w wielkim szoku. Patrząc na godzinę, wiem kogo mam za to udusić. Poszedłem do toalety nie będę tego wyszczególniał, a w tym czasie mój kuzyn wszedł na kompa. Zostawiłem grę włączoną i powiedziałem pochodź sobie. Widzę sobie poużywał.
Jeszcze raz przepraszam za siebie i kuzyna, na pewno poniesie za to konsekwencje(nie powiem jakie). Zmieniam zaraz hasło i kompa też zabezpieczę. To był wielki błąd zostawić go sam na sam z H-RP. On sam dostał bana za dm i bluzgi.

Poszedłeś do toalety? Znasz dokładną godzinę o której chodzisz do toalety? Hmmm.. No to podziwiam Cię kolego, może powiesz dokładnie z kąd wiesz o której godzinie? Może to przypadek, ale z tego co wiem większość ludzi, nie patrzy na zegarek gdy idą na 30 sekund do toalety :)
  • Back to top
    • 0

Skowron. 78 29/12/2009 - 12:50

Skowron.
  • Gracz
Ja około tydzień temu napisałem skargę, NumLock napisał, że Ban. On grał normalnie bez bana, a teraz drugi, Wg. mnie Ban się należy.
  • Back to top
    • 0

Bandab190 29/12/2009 - 14:01

Bandab
  • Gracz
Zadeklarowałem się, iż nie będę się wypowiadał dopóki sprawa się nie rozwiąże, ale muszę coś dodać.
Powrócę do sprawy baru. Ok, przeprosiłem za to co zrobiłem, Jasne miałem mieć bana, ale administracja postanowiła mi odebrać biznes. Wydaje mi się, iż jest to wystarczająca kara. Postawcie się w mojej sytuacji. Macie coś o co się staracie, powoli udaje wam się to osiągnąć, a tu nagle trach i wszystko poszło....
Naprawdę chciałem zrobić coś dla serwera, zależy mi na grze tutaj.
Pan Skowron ma pewne uprzedzenia co do mnie ooc (szkoła), więc będzie usiłował doprowadzić do zniszczenia Franka Lewisa. Oczywiście z drugiej strony nie dziwię mu się. Postanawia kupić bar i to 85%, a tu jakiś Frank Lewis nie akceptuje go i próbuje zniszczyć. Tak, moje zachowanie było kary godne, ale oświadczam przy wszystkich, że karę odczułem. Kary nie powinny być takie same dla wszystkich. Powinno się je dobierać do człowieka, dopiero wtedy odczuje ją najbardziej. Uważam, że odebranie mi biznesu było odpowiednią karą, choć nie jestem zadowolony z tego. Wiadomo lepsze to niż banicja.
Tak, więc reasumując. Przepraszam wszystkich, za wszystko i jeszcze raz proszę o UNBAN'A.
Dziękuję
  • Back to top
    • 0

skb5267 30/12/2009 - 15:54

skb
  • Gracz

Skoro nie zastosowałeś odpowiednich środków bezpieczeństwa to w tej chwili odpowiadasz za kuzyna. Poza tym klik. Wniosek zostaje odrzucony.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic