Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock Broni] Lusi Trevor Jack Mahony

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gleba 76 26/12/2009 - 22:27

Gleba
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Luis Trevor, Jack Mahony

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Napad Bez Organizacji

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Niejaki Amaru Chill, wczoraj i dzisiaj napadał na mnie, dzisiaj wychodze z Lock&Load nagle patrze, krzyczy na jakąś osobe. No to podbiegam i mowie aby go puścił. Zaczyna mnie gonic i bic, udało mi się uciec. No i poprostu juz nie mogłem z Jackiem Wytrzymać RP tego gracza... Przy pierwszej okazji dostał kulke. No i misiek się pojawił. Ja z Jackiem dostaliśmy blocki na broń.

Przepraszam za zachowanie. Prosze o wyjaśnienie tej sytuacji.
  • Do góry
    • 0

#2 Mouruder799 26/12/2009 - 22:30

Mouruder
  • Gracz
Naprawdę robiłem to aby powstrzymać tego Amaru i to on powinien dostać blokadę konta za te napady na ludzi.
Ja chciałem, że tak powiem uwolnić Luisa od tego Amaru... Gdyby nie ta akcja na niego to cały czas bez końca by napadał.
Chcę dalej kreować swoją postać i nie chce naprawdę miec blokady borni bo będzie mi to jeszcze potrzebne, zrobiłem błąd, ale chcialem pomóc przyjacielowi.
  • Do góry
    • 0

#3 bert1166 26/12/2009 - 22:46

bert
  • Gracz
IMO, skoro pracują w L&L, Moruder pracował w PD, a Luis został napadnięty przez sprawcę zamieszania, obu graczom powinno się znieść blokady - mieli zarówno powody IC, jak i możliwości.
  • Do góry
    • 0

#4 Vic 4 26/12/2009 - 22:52

Vic
  • Gracz
Za zniesieniem. Jeśli Jack stanął w ochronie innego gracza to obydwoje powinni dostać UnBlocka :)
  • Do góry
    • 0

#5 Ambroziak 35 26/12/2009 - 23:16

Ambroziak
  • Gracz
Jack IC był policjantem, więc stanął w obronie innego człowieka, były glina ma taki obowiązek.
  • Do góry
    • 0

#6 KolczyQ54 26/12/2009 - 23:33

KolczyQ
  • Gracz
Za zdjęciem blokady, Jack był w PD więc mógł stanąć w obronie.
  • Do góry
    • 0

#7 Mouruder799 26/12/2009 - 23:35

Mouruder
  • Gracz
Myślę, że każdy może stanąć w obronie, wiele razy go wyzywał i bił, w końcu zaczął wyzywać dookoła.
No ale też zrobiłem błąd, że użyłem deagla, ale chciałem żeby takie akcje się nie powtarzały, bo co chwila jakby luis jeździł na stacje to dostawał by w czambo...
  • Do góry
    • 0

#8 RdK 163 27/12/2009 - 02:20

RdK
  • Świeżak
Luis pracuje w L&L. Jack pracował w L&L i w PD. Dlaczego nie mogli stanąć w obronie innego gracza?

Wydaje mi się, że zasługują na unblock.
  • Do góry
    • 0

#9 SairRP 6 27/12/2009 - 02:21

SairRP
  • Gracz
Dokładnie to jest wręcz jego obowiązek:) I tutaj chciałbym zwrócić uwagę a pewien problem... Admini nie konsultują się z graczami przy wymierzaniu kary...
  • Do góry
    • 0

#10 Bakusiovski339 27/12/2009 - 12:33

Bakusiovski
  • Gracz
No chyba miał prawo obronić swojego kolegę skoro na niego napadli. Każdy by raczej tak zrobił.
  • Do góry
    • 0

#11 kebapf0 27/12/2009 - 14:17

kebapf
  • Świeżak
Jestem za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#12 Gleba 76 27/12/2009 - 16:08

Gleba
  • Gracz
Ja chce też ze swojej strony przeprosić za zachowanie, bo nie powinniśmy wyciągać odrazu deagla, jeszcze raz przepraszam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych