Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] kowalsyk(ale tu nie chodzi o samą postać)

• Please log in to reply
3 replies to this topic

zlom111 0 26/12/2009 - 20:56

zlom111
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: kowalsyk(tu nie chodzi o odblokowanie konta, tylko ogólnego pozwolenia korzystania z forum)

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: Napisanie wniosku za kolegę

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dobra, tu nie chodzi o odblokowanie konta (kowalsyk) tylko o odbanowanie użytkowania forum, czyli, że konto (kowalsyk) będzie miała nadal blocka, ale ja żebym mógł korzystać z forum na innym koncie. Napisałem podanie do rządu, Div dał mi pytania do odpowiedzi, a ja nawet ich nie mogę wysłać, gra bez forum to gra bez przyszłości. Forum jest obowiązkowe, bez możliwości wypowiedzi lub innych funkcji nie da się grać. Proszę, żebyś chociaż to zaakceptował, tamto konto może mieć bana, przeżyję, ale bez forum to nie jest prawdziwa gra. Z góry dziękuję i proszę o szanse.
(Napisałbym na pw czy skype, ale pw masz zapchane, a na skype niedostępny)
  • Back to top
    • 0

Dayux 173 26/12/2009 - 21:09

Dayux
  • Gracz
Nie sądzę Frank Ci zablokował konto za napisanie wniosku za kolegę. I z tego co widzę tamto konto nie jest zablokowane, zbanowane, ani nic z tych rzeczy. Tu masz link do tego profilu, sam zobacz: http://h-rp.pl/user-8401.html .

@Down
Ach, nie doczytałem :|. Ale w każdym bądź razie nie dał by Ci 100% za takie coś, raczej.
  • Back to top
    • 0

zlom111 0 26/12/2009 - 21:17

zlom111
  • Gracz
Tak, nie ma ani blocka, ani bana, ale tak szczerze, na cholerę mi takie konto, jak nie mogę na nim pisać postów, bo mam 100%, jakby mi Frank zdjął chociaż 50% bym się cieszył, ale chcę mieć ogólny dostęp do forum, czyli też pisanie postów.
  • Back to top
    • 0

skb 5267 26/12/2009 - 22:42

skb
  • Gracz
NIE! Trzeba było myśleć przed.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic