Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan] kowalsyk(forum)

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 zlom1110 26/12/2009 - 20:23

zlom111
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: kowalsyk

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: Wklejanie apelacji "przyjaciela" (+10 punktów)
za post: [Odrzucony] [UnBan] Chris Jenkins

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No dobra, napiszę, tak jak było. Kolega Gruby(Chris Jenkins) chciał, żebym napisał wniosek za niego, ponieważ on mówił mi, że ma bana i nie może napisać. Franek napisał w jego temacie, że konta ma blocka, a konto globalne ma normalnie. Gadałem z kolegą, i napisał mi właśnie tak, jak Franek. Ale tu jest właśnie problem, on się chciał już zalogować, wbił na forum, ale nie pamiętał loginu, jaki miał wcześniej na koncie, więc tego nie uczynił. Potem próbował przypomnieć sobie, ale nici z tego, udało by się to(prawdę mówiąc, to było dosyć dawno, więc mógł zapomnieć). Ja czytałem regulamin, i szczerze to nie doczytałem takiego punktu, albo źle zrozumiałem, albo takiego punktu nie ma w regulaminie, tylko każdy o nim wiem, oprócz mnie. Frank, wiem, że źle zrobiłem, bardzo żałuję tego czynu, co zrobiłem, ale było, minęło... Czy coś tak bardzo strasznego się stało, że napisałem wniosek za kolegę, który i tak odrzuciłeś, mówią, że człowiek uczy się na błędach, dla mnie to byłaby lekcja i zarazem nauczka na przyszłość, żeby nie łamać regulaminu. Bardzo przepraszam cie Frank, ja na prawdę nie chciałem łamać regulaminu, nawet nie wiedziałem, że tak nie wolno. Proszę, jest jeszcze czas świąt, a ja bym to potraktował jako prezent świąteczny. Naprawdę, bardzo cię proszę o drugą szansę, nie zmarnuje jej, będę się bardzo starał. Dam dowody za 30 minut z rozmowy z kolegą, które i tak za bardzo pewnie nic nie wniosą, ale zawsze będą.
(Wniosek piszę ze starego konta kolegi, który już nie gra, ponieważ ze swojego nie mogę napisać)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych