Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Uznany] UnAJ[John_Leatzwill]

• Please log in to reply
No replies to this topic

Staszekk0 26/12/2009 - 19:48

Staszekk
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Leatzwill

Administrator/moduł nadający karę: Tonny Pitt

Powód kary: AdminJail gtamxenon (Tony Pitt) Czty? Unfreeze (do wyjasnienia na forum) 26/12/2009, 19:33

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A wiec tak... Totalnie nie rozumiem za co dostalem AJ na 9999 minut...Jestem pracownikiem firmy Your Clean Los Santos, moj szef to Naoki Masato. Bylismy pierw pod urzedem, pozniej cala ekipą ruszylismy pod szpital. A wiec wtedy szef kazal mi jezdzic PCU wokol szpitala, by czyscic chodniki. No to ja jade, jestem za rogiem szpitala. Jade dalej. Skrecilem lekko w lewo na parking z ambulansami by tam wszystko pieknie ladnie wyczyscic. Wjezdzam, a tu nagle ze Tony Pitt nadal mi BW. Dziwne ze moglem poruszac sie w PCU dalej, sam tego nie rozumialem. Ruszylem sie lekko do tylu by wjechac na chodnik, bo chcialem zobaczyc jakie ID ma moj szef - Naoki Masato, by powiedziec mu o tym BW na Prv. Ledwo ruszylem, a tu Admin Jail na 9999 minut. Prosze o zdjecie mi tego Admin Jaila, cala ekipa moze potwierdzic ze ja nic takiego nie robilem, by zasluzyc na taki AJ...
W logach pisze cos takiego :
AdminJail gtamxenon (Tony Pitt) Czty? Unfreeze (do wyjasnienia na forum) 26/12/2009, 19:33
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic